Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Zombi Satana Si Masonii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odaia Filosofilor
andrei69
Daca vedeti vreun mason ...(autocenzurat). Atita rau a facut omenirii sleahta asta - cu greu va puteti inchipui.

La inceput nu mi s-au parut periculosi. E drept ca o organizatie cu scop necunoscut este prin definitie distructiva (daca studiezi teoria constiintei vezi ca asa e; nu e o structura fata de care oamenii sa-si poata spune parerea pentru ca e secreta (are scopuri secrete). Este "in afara" structurii normale sociale. O structura sociala cu putere trebuie musai sa poata fi apreciata de oameni. Dar oamenii nu puteau pentru ca nu stiau nimic despre scopurile ei).

Dupa ruptura din octombrie eu incercam sa-mi dau seama de ce nu pleaca satana definitiv. Intre timp masonii mi-au inconjurat casa si ma urmareau pas cu pas. Cred ca erau vre-o suta de masini pe aici. Dar nici unul nu mi s-a prezentat. Au cumparat toate casele din jur. Am devenit curios. Ce vroiau ? daca doreau sa ma ajute de ce nu se prezentau. Apoi am aflat ceva. "Initiatorul lor era unul din vechime de ii spunea ZIDTOAND adica zid catre andrei. Poate vor sa ma apere ? Da de unde, au facut chiar un zid. Fara sa se atinga de mine m-au departat de toti oamenii inclusiv clientii firmei mele mici. Asta cu ajutorul satanei care a contribuit din plin. Mi-am zis - sint psihopati da-i dracului. Oricum daca se schimba guvernul o sa pice si ei pentru ca ideea de a face dintr-o societate secrete societate "de interes public" nu poate sa apartina decit unor nebuni (aka celalat guvern). Intre timp am studiat ceva din obiceiurile lor - destul sa aflu ca sint adusi prin niste obiceiuri ciudate la starea de zombi. Este evident o lucrare a satanei. Incercati sa vorbiti normal cu unul dintre ei si o sa simtiti asta. Parca sint intr-un fel de transa. Toti vorbesc la fel. Ii recunoasteti de la o posta chiar pe acest forum. VORBESC SAU SCRIU IN TRANSA HIPNOTICA.

Apoi aflu ca ei ma cred un fel de lord (cuvintul asta se citeste numai invers..). Va dati seama.. eu care nu prea eram dus la biserica ma trezesc lord..Cred ca i-am injurat putin (in minte..).

Apoi am aflat ca au niste profetii care le spune ca eu trebuie sa fac foame, sa pierd banii, slujba, casa, sa n-am unde dormi etc.. Nebunii s-au pus pe treaba. Ma trezesc cu un proces complet idiot si impotriva oricaror reguli juridice pe tema casei. Sint pe cale sa fiu data afara din casa. Judecatorii se comporta si ei ca hipnotizati (sau cumparati - stiti ca asta e obiceiul pe la noi..).

Apoi am aflat ca lumea este de fapt condusa de masoni (adica de zombi). Masonii care ma urmareau pe fata au disparut, locul lor fiind luat de servicii secrete din diverse tari. Astia ma urmaresc pe ascuns, nu ii mai vad.

Ma rog, eu aveam treburile mele. Am crezut ca noul guvern va rezolva treaba. La urma urmei imi sint indatorati. Da de unde. Toate serviciile secrete au fost pastrate - avem exact aceeasi securitate ca pe vremea lui Iliescu si Ceausescu. Aceeasi jandarmi ai presidentiei mi-au facut masina armonica. Aceeasi politie.

Mersi basescule, sa-ti fie rusine. Si guvernului.

Cu chiu cu vai, lovit din toate partile de acesti zombi, m-am dumirit singur care e treaba. Impotriva satanei, masonilor (uneltele satanei) a guvernelor conduse de zombi, a securitatii, etc..

Satana trebuia sa ma asculte. Dar se prefacea ca nu intelege. Asta e misterul babilonului din biblie. A incurcat cuvintele ca sa reziste cit mai mult. A hipnotizat pe cei de la putere - in sensul - ca suferinta mea le aduce bunastare. Le-a prezentat niste profetii care le spunea asta. Guvernele au falsificat datele economice - cica o ducem bine - dar voi stiti ca nu e asa. E numai o alta lucrare a satanei. Si-au vindut constiinta pe niste arginti murdari. Se prefaceau ca doresc binele oamenilor dar ei sint cei care s-au vindut (si eventual au cumparat pe altii). Speranta satanei - si singura ei sansa - era distructia mea. Uneltele ei: masonii+zombi(hipnotizatii). A mintit pe toata lumea (inclusiv pe mine) ca sa reziste cit mai mult. S-a mintit si pe ea facindu-se ca nu intelege.

Cred ca avem nevoie de un alt presedinte si un alt guvern. Astia sint deja zombi. Nu mai au constiinta (ma rog daca au avut..).

Vedeti, nici satana nici ei nu aveau puterea sa ma omoare. Atunci au gasit gaselnita asta - sa moara singur de foame si sa imprastie vina la toti.

Si pentru ca satana care a organizat acest "festival" se preface ca nu intelege ce-i spun eu repet cu litere mari.

DIN ACEST MOMENT RUPE DEFINITIV TOATE LEGATURILE SI CURSELE DE LA TOTI OAMENII DE PE PAMINT.
DIN ACEST MOMENT SI PENTRU TOTDEAUNA SA DISPARA TOATE CURSELE SI LEGATURILE INTRE SATANA SI TOTI OAMENII DIN TOATE STATELE DE PE PAMINT.

Indiferent cum isi spune satana.

In ceea ce priveste guvernele - si cei care misuna pe aici facind zid (dorinta satanei) n-am sa-i iert. Nu va bazati prea mult pe umanismul meu - nu pot fi uman cu zombii. Trebuie sa fiti umani ca sa va bazati pe umanismul meu.

cociuba
la ce psiholog zici ca umbli? ohmy.gif blink.gif
dead-cat
se pare ca exista o gama larga de publicatii audio-vizuale pe tema asta ... hh.gif
jet li
rofl.gif
da nu m-am prins !
Figaro
Mie mi-a placut filmul ala cu Mel Gibson, "Teoria conspiratiei" parca ii zicea...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.