Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Fc Bachus
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
cocco
Pai atunci e cazul sa se declare clubul redeschis spoton.gif
Cred ca si cei doi ar fi de acord.

Hai noroc!

Beu, beu, putin cate putin...
axel
Hai noroc. Dar nu beau ca am de lucru.
Marcus
In dimineata asta incepem cu una mai... rafinata. girlchat.gif

user posted image

cocco, welcome.gif
Daca doresti sa ni te alaturi, noi te primim in echipa cu paharele pline! biggrin.gif
Totusi, pentru a fi membru oficial al clubului, trebuie sa primesti aprobarea presedintilor de club, desi sunt convins ca nu e o problema. Birocratia asta, dom'le! biggrin.gif Din moment ce Vornicum e in vacanta, vorbeste cu omu_vexx! Cheers! drunk.gif
Mickydutza
QUOTE (cocco @ 1 Feb 2005, 09:53 AM)
Pai atunci e cazul sa se declare clubul redeschis spoton.gif
Cred ca si cei doi ar fi de acord.

Hai noroc!

Beu, beu, putin cate putin...

Se pare ca deja stii imnul clubului rofl.gif

user posted image
gonen
Vrea cineva berea oficiala a Hanului? laugh.gif

user posted image
cocco
@ mickydutzu Am rasfoit si eu vreo 3 pagini mai inainte pentru informare spoton.gif
@ bogho misto bere. Bottom's up!
gonen
Bagam un meci in weekend. preferabil vineri, pe timp de zi!?
cociuba
catalin
QUOTE
Din pacate clubul s-a cam dizolvat () ca urmare a activitatii celui mai important membru.

din contra, acum clubul este mai puternic caci are o figura emblematica in persoana lui vornicum... tongue.gif

noi de aicea nu plecam, nu plecam acasa
pana nu ne imbatam ,si cadem sub masa ( sau pana vedem tastatura roz) biggrin.gif

inchinati una si pentru V.S.P. drunk.gif
gonen
momentan echipa e in cantonament, si de aceea razbat mai greu mesajele de la coechipieri! spoton.gif
Mickydutza
Nu pot vineri...eu am 2 examene super tampite..unu duminica si unu marti si trebuie sa imi pastrez si putina luciditate de care dispun. Dar dupa...recuperez drunk.gif
cocco
Am o intrebare, daca nu va suparati... cociuba e in echipa FC Bachus?
Marcus
Noi sa fim sanatosi! drunk.gif

user posted image
cocco
Corect, topaila, noi si cu ai nostri.
Vornicum
Primavara a sosit, desi cu zapada pe care n-o asteptam.
FC Bachus isi redeschide portile.
Componentii sunt asteptati la antrenamente.

Dupa o luna de vacanta, e timpul sa ne dezmortim oasele batrane. laugh.gif

user posted image
Asta e pentru dragii de voi, cei care ati ramas in semnatura si suflet alaturi de club.
cociuba
han.gif vornicum
sper sa fie mai buna sederea de data asta wink.gif
eu as bea un vinulet, alb si dulce thumb_yello.gif
Mickydutza
Buna Vornicutz! Welcome back! hug.gif
Dai bairam? drunk.gif woot_jump.gif
georgeones
Bine ai revenit Vornicum yay.gif dance.gif clapping.gif sa bemm in cistea ta si a clubului drunk.gif
Vornicum
Bine v-am gasit dragilor!

Dau cinste la toti un butoi.
Vexx
Vornicele hug.gif , bine ai revenit printre noi!


Trebuie sa sarbatorim...si nu oricum! wink.gif


user posted image
Vornicum
Si eu care eram aproape-aproape sa-l demit pe Vexxu pentru lipsa de absenta de prezenta.

Dragi membri si dom' presedinte , trebuie sa votam niste legi.
Aceste legi de ordine interioara si de dezvoltare vor ajuta la extinderea clubului nostru si buna functionare a acestuia. Sa nu uitam insa ca SCOPUL PRINCIPAL, ratiunea de a exista consta in crearea de buna dispozitie prin intermediul alcoolului. Trebuie sa ne facem prastie cel putin lunar. Trebuie sa ne intalnim si sa punem la punct strategia.

Trebuie sa ne alegem un semn zodiacal. Aici trebuie sa contribuie toti membri.


HAI NOROC! Hac... ma scuzati hh.gif
Vexx
QUOTE (Vornicum @ 10 Mar 2005, 10:42 AM)
Trebuie sa ne facem prastie cel putin lunar.




Cam rarut Vornicele hh.gif pentru o echipa de valoare si cu inalta prestanta. laugh.gif

Eu propun Gemenii, ca-s doi si beau mai mult! spoton.gif
Vornicum
Gemenii un vot de la Omu_Vexx, pardon 2 ca-i presedinte
Eu votez Varsatorul deci un vot. spoton.gif

Lasa Vexuule, o data pe luna si una pe Marte, ca trebuie sa mai fim si treji sa si votam legi si altele... ohyeah.gif
Vexx
Vornicele, cam risipitor varsatorul asta al tau...si daca mai varsa si Jack, chiar fac urat! mad.gif

Hic...parerea mea! laugh.gif
Marcus
Bine te-ai intors, Vornice! welcome.gif
Varsatorul are un vot si de la mine. smile.gif
Vornicum
Marcus, componentii clubului nostru, tin sa il felicite pe dragul lor coleg pentru avansarea in functia de moderator. spoton.gif

2 voturi Varsator
2 voturi Gemenii
Mickydutza
user posted imageEu propun Pestii...care inaota de-a dreptul in alcool biggrin.gif user posted image
Cucu Mucu
Salutare dragii mei coechipieri!
Imi cer scuze pentru absenta lunga, poate prea lunga, de la antrenamente, dar am avut treburi f importante care m-au tinut departe de voi. In schimb, va jur ca nu mi-am neglijat antrenamentul individual.
Imi pare rau sa vad ca anumiti indivizi, striviti de prea-plinul 'telectualitatii ce le apasa ganditorul s-au gandit sa refuleze aici, pe forumul veseliei. Intr-adevar, mi se confirma teoria: oamenii care nu se pot distra sunt invidioasi pe noi, astia aghesmuiti ca suntem veseli tot timpul. Ati observat asta: un om treaz devine nervos intr-un grup de cheflii care rad cu pofta de orice gluma, pe cand un om ametit se simte bine si e vesel intr-un grup de oameni "seriosi"?
Cat despre semn zodiacal, intotdeauna m-am gandit ca cel mai potrivit ar fi Pesti, ca astia se simt bine in mediu lichid!
Vornicum
Bine ai revenit mariusc2! Sa-ti spun un secret. Componentii FC Bachus , fara exceptie, si-au pastrat in semnatura numele clubului in ciuda incercarilor si rautatilor. Asta spune multe atat despre club cat si despre cei care-l formeaza. Restul nu conteaza.

2 voturi Varsator
2 voturi Gemenii
2 voturi Pesti





Cucu Mucu
@vornicum
bine v-am regasit! Da, sa stii ca intotdeauna, in orice colt al lumii vor exista cel putin doi oameni care sa se opreasca la o masa si, in fata unui pahar de vin sau a unei beri reci sa isi mai povesteasca pataniile.
Vornicum
Cam astia suntem: Omu _Vexx,mickydutza, mariusc2,georgeones,Marcus,bogho,vornicum

Vornicum
Mai sa fie , georgeones nu a incaput in cadru. Scuze , prietene.
O sa pun in curand si cadrul cu tine... Scuze inca odata... sad.gif
user posted image
Mickydutza
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Daca bagam un paharel de vin si apoi inca unul si inca unul....etc...sunt sigura ca la un moment dat o sa apara si georgeones prin cadru rofl.gif
Vexx
Vornicele da' speriati mai suntem...parca am fi aflat de noile accize la alcool! rofl.gif
Vexx
Am deosebita onoare de a va prezenta cel mai nou membru al clubului nostru, un foarte drag prieten de-al meu, Ani_Malu! hug.gif

Un toast:

user posted image
Ani_Malu
Bine v-am gasit! hiya.gif


user posted image
Vornicum
Poi da, aici merge cu pile si relatii... tongue.gif
welcome.gif Ani_Malu !

**Ani_Malu ,ti-am trimis un pm, ceva probleme de imagine....**
Vexxule, pe ce post l-ai adus pe Ani_Malu ? Sper ca e antrenat si bea de stinge. tongue.gif
Marcus
Bestial cadrul cu echipa, Vornice! rofl.gif Dar de ce te-ai ascuns in spatele tuturor? rofl.gif
Bine ai venit in echipa, Ani_Malu! welcome.gif
Marcus
Ding-ding! Gustarea de dimineata! rofl.gif

user posted image
Vornicum
Pentru noul venit . Daca trece testul asta mic, il avansam!
user posted image
Cucu Mucu
Salutare, dragii mei betivani!
Bine ai venit, Ani_Malu!
Hai noroc si sa traiti!
Va anunt ca in vichendul asta am o intre-vedere cu tinere sperante, talentate, din cate am observat eu la un antrenament. Apoi sambata s-ar putea sa ajung prin dulcele targ al Iesilor sa ma antrenez putin jos, la Bolta Rece, cu o licoare de ii spun ei vinul casei, da' eu cred ca e ceva vrajitorie la mijloc, ca tare mai e buna! Asa ca va cer mii de scuze, dar s-ar putea sa lipsesc iara de la antrenamentul oficial. Scuze.
@Vornicum, e fain tare posterul. La urmatorul, daca tragem tare, poate avem si o cupa, ceva...sau mai bine o bute!
Sa fiti sanatosi, sa mancati mult si sa beti pe masura, ca nimic nu e mai bun pe lumea asta decat o friptana unsa cu mujdei de usturoi, indesata in burdihan de-un bot de mamaliga si o carafa de vin!
Vornicum
Stai linistit mariusc2, te antrenezi cu noi cand o sa revii. spoton.gif
georgeones
Stati linistiti ca nu m-am suparat ca nu m-ati bagat in poza , dar sa nu uitati sa ma bagati tongue.gif.In ultimul timp am cam lipsit de pe Han dar m-am atrenat intens spoton.gif .Cand am vazut ca s-a propus alegerea unei zodii m-am gandit pe loc la pesti dar se pare ca Mickydutza mi-a luat-o inainte cu propunerea , asa ca pun si eu un vot pentru pesti thumb_yello.gif
Ani_Malu
@Vornicum Daca ce imi oferi e Absinth cred ca ash be dar daca e ceva ce beau de-al de bivolari mai degraba las testu..... devil.gif
prefer vro-jdemii de beri drunk.gif
@Everybody Bine M-ati primit in comunitate , hic, parerera mea , care este smoke.gif harhar.gif
Vornicum
2 voturi Varsator
2 voturi Gemenii
3 voturi Pesti


*Nu uitati sa votati*
Ce fel de rasa de neam, de tip de club suntem fara zodie?






Marcus
Ar trebui sa infiintam si un centru pentru juniori... rofl.gif

user posted image
Vornicum
Ideea mi se pare foarte elaborata, dom'le topaila.
Tin sa anunt pe aceasta cale ca s-a infiintat "Centrul de Juniori F.C.Bachus" Presedinte, antrenor si administrator este numit Marcus Ma imbat cu aceasta ocazie spoton.gif
Noi sa fim sanatosi woot_jump.gif
Vornicum
F.C. Bachus nu are culoare politico-fotbalistica deci nu tine cu nici o echipa din divizia nationala, dar nu ii plac spaniolii, deci transmite FC Steaua salutari si urari de succes in seara aceasta, cu mesajul " Şo pe ei, şo pe ei, pe ei , pe mama lor!" Si se roaga pentru o seara fara uragane, furtuni de zapada sau cataclisme neanuntate.
Cucu Mucu
Salutare!
Si io le promit ca daca bat, ma antrenez in seara asta pana pic lat... de "oboseala"!
Vornicum
user posted image
Dragi prieteni, sa ne ospatam!
Cucu Mucu
ooo, visul meu: sa ma inchideti in asa ceva si sa pierdeti cheia!!!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.