Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Exista Mos Craciun?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
ComicDiva
santa1.gif santa.gif

vreau sa aplaud conducerea hanului ancutei pentru promovarea egalitatii intre rase si folosirea acestui smilie:
The Black Santa: santa2.gif santa2.gif santa2.gif

biggrin.gif


da... si credeti in Mos Craciun?
Aramis
Divo, eu cred in Mos Craciun smile.gif Prin clasa a 3-a sau a 2-a cineva la scoala mi-a zis ca nu exista si am venit plangand acasa, unde am rugat-o pe mama sa-mi spuna ca nu-i adevarat... Va imaginati ce mi-a zis... cu toate astea eu tot cred in Mos Craciun smile.gif
Vornicum
Si eu am crezut pana cand l-am prins pe taica'miu cum punea cadouri pe balcon.
Toata noaptea aia n-am mai dormit ... eram extrem de socat.

Nici azi nu mi-am revenit din agonie rofl.gif
Votez si eu ultima varianta :

Eu sunt mos Craciun ... ca doar sunt urmasu lu tata meu!
N.V.
Eu eram parsiva pe vremea cand eram mica. Cu toate ca stiam ca nu exista Mos Craciun de la varsta de 6 ani, nu le-am spus parintilor mei ca stiu de team ca ca nu voi mai avea nimic sub brad. Insa pe la 9 ani am fost prinsa cu o miciunica si nu mai aveam cum sa ma apar decat cu replica: "Da' ce?! Voi nu mintiti? Nu mi-ati spus voi ca exista Mos Craciun?". Cu timpul am inceput sa cred in el , deoarece am fost surpinsa placut de multe ori de cadoul primit si mi-am dat seama ca pentru fiecare exista sau ar trebui sa existe un Mos Craciun.
Cla
QUOTE (ComicDiva @ 24 Dec 2004, 04:33 PM)
vreau sa aplaud conducerea hanului ancutei pentru promovarea egalitatii intre rase
da... si credeti in Mos Craciun?

Si sexe. Mi-as dori "One Nubian Nut"... si bineinteles ca cred in Moasa Craciuna, I like it every year... spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.