Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani, Si Craciun Fericit !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Pagini: 1, 2
Hampu The Great
Timp de un an de zile, ne-am distrat impreuna..... cry.gif

In multele ore petrecute in fata calculatorului am ajuns sa ne cunoastem unii cu altii mai bine si mai profund decat daca ne-am fi intalnit in oricare alta situatie...

Timpul petrecut impreuna ne-a amestecat destinele pentru o vreme; prin fericita situatie eu unul m-am simtit mai bogat alaturi de voi. spoton.gif

Alaturati, timp de un an de zile, am retrait intamplari de mult apuse, am filozofat, am combatut probleme importante ale natiunii, ale istoriei si ale viitorului, am glumit, am ras, am fost pe rand nervosi, tristi, fericiti, frustrati.....am trait ! jamie.gif

Pentru momentele frumoase, atatea cate au fost, as vrea sa multumesc in continuare urmatorilor prieteni care pentru mine reprezinta comunitatea Hanul Ancutei, o comunitate cu un mare potential si cu o remarcabila prezenta pe scena internetului romanesc...

Va multumesc asadar:

Afrodita (cea vie si frumoasa), abis (impecabilul interlocutor din contradictoriu), actionmedia (remarcabilul logician), Barrie, blakut, cactus (eruditul filozof descumpanit), Carpatic (eruditul filozof speculativ dar si optimist), cociuba (cavalerul nedesavarsit), Clopotel (cel caruia nu am apucat sa ii propun un onorabil si temporar schimb de nickuri: Hampulet contra Marele Clopot), dead-cat (pisica zoombie, cine altcineva ?), DaBiJa (excelentul expert AC), doice , dandanescu (…ce mai personaj. Tot respectul prietene), E.B.E, flower, flu (userul ), Fausta, georgeones (concurentul ghinionist), gh0st (concurentul norocos), Inorog (cavalerul onorific), Id@n, Janine (prietena frumoasa), LigiaB (…sau bucuria de a traii), Leon (inamicul mediocritatii), mutulica (un prieten valoros descoperit cu prea mare intarziere), March (prietenul cu toate panzele sus …God Speed my friend !!!), Minerval (o tripla si reverentioasa acolada frate drag), M.I.A., Omu' Bun (o prezenta indelung asteptata dar atat de rara anul asta pe Han), Olaf, simonsays, scarlett, skysurfer (omul ratacit printre useri), sorin666, Secunda, Sorin (pana la un punct Supravietuitorul…vulcanic, exploziv, dar un om drept si un suflet nobil. Inca odata ma plec in fata ta prietene), toxic, Zeedan, zmeul, Zorro (amatorul de scenarii alaturi de care foarte curand am sa am placerea de a ciocni o sticla de bere)... thumb_yello.gif

.............................cred ca nimeni nu a fost uitat.

Acestor prieteni le multumesc in mod special si le doresc un Craciun fericit si un an nou cat poate fi el de bun..

La Multii Ani, prieteni.......La Multi Ani tuturor !! santa1.gif

Nu in ultimul rand, La Multi Ani Master Mihai, un an nou fericit si cu multe realizari.
Fie ca el sa iti aduca alaturi de tot ce iti doresti si limpezimea necesara schimbarilor propuse si anuntate; adevaratul Han merita si are nevoie neantarziata de asa ceva.
Dincolo de asta, felicitarile mele pentru excelenta treaba de aici si toate multumirile pentru felul in care m-ai gazduit vreme de un an la Han.

Hampu The Great, craciunf.gif
Hampu The Great
Era sa uit....

Persoanelor care se afla in spatele nick-urilor: Aiwa, bdl, Colectionara, Nefretity le doresc un Craciun voios si un an nou cu multe schimbari in bine; userilor/moderatori Aiwa, bdl, Colectionara si Nefertity le doresc de aceste sarbatori casa de piatra si o prezenta cat mai sustinuta in posturile subforumului "Absentii".

La anu' si la multi ani...!!!.."Ia mai manati mai, hai, hai !!!...si editati cum stiti doar voi...haaaaaai !!...plosc, trosc, plosc !!! mwah1.gif
Mihai
santa1.gif Craciun Fericit, Hampu, plin de sanatate si bucurie! Si un 2005 cu multe, multe impliniri si fericire, alaturi de cei dragi si de multe ore petrecute la Han! craciunf.gif
actionmedia
lmani.gif santa2.gif sarbf.gif

La multi ani Hampu
Cla
Hampu the Greatest:
Amintire tale din liceu sunt superbe... rofl.gif
Nu ne lasa te rog fara... cry.gif

La Multi Ani, OAMENI!! flowers.gif
cactus
IMPOSIBIL sa nu fii alaturi de noi--- oricum; multa, multa fericire itzi doresc. Dan

Pesei - daca este vreun moderator - il rog sa faca ce-am vrut io sa fac si nu am stiut.... cu culori si fonturi si etc....sorrry...
multzam.


Edit: Am setat culoarea si fontul pe care le-ai dorit. wink.gif
cociuba
craciunf.gif
lmani.gif

SARBATORI FERICITE TUTUROR
Vornicum
Iar nu am fost bagat in seama cry.gif

Lucrul pozitiv , atunci cand nu esti bagat in seama, e ca poti sa zici ce vrei si nu esti contrazis.

La Multi ani mama, tata, fratele meu Sorin si nu in ultimul rand draga mea partenera Mihaela.
Ma scuzati ca am intervenit si eu, dar sunt si eu pe aici, vreti , nu vreti ...
Hampu The Great
santa1.gif LA MULTI ANI VORNICUM !!!

Imi cer scuze ca nu am amintit si numele tau...Nu a fost decat o regretabila scapare te rog sa ma crezi.
Sa ai parte de un Craciun fericit si de tot binele din lume !!! santa.gif
Vornicum
Don't mind me ... i'm just passing through sad.gif

mogaldeatza
"...E vremea colindelor,
Caci gheata se-ntinde
Asemeni oglinzilor
Si tremura brazii
Miscānd ramurelele,
Caci noaptea de azi-i
Cānd scānteie stelele."

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!
LA MULTI ANI CU SANATATE SI BELSUG IN TOATE!
Hampu The Great
LA MULTI ANI !!!...... spoton.gif .. SI CRACIUN FERICIT CLA santa1.gif


Multumesc pentru aprecieri, acum e un moment de bucurie si de liniste sufleteasca, sa ne gandim numai la lucrurile frumoase..
La Multi ani tuturor, si mi de scuze pentru cei pe care am omis sa ii mentionez in primul meu post


.................................................santa1.gif santa1.gif santa1.gif..............................................
Ovidius
Hampule si toti ceilalti forumisti, va doresc
La Multi Ani cu sanatate si bucurii maxime!
si sa ne vedem cu bine in anul care vine!
contraste
lmani.gif sarbf.gif santa1.gif


si... tot sunt putine urarile mele !
gonen
UN BRAD PLIN DE CADOURI, MULTE PAHARE CIOCNITE CU CEI DRAGI, SANATATE, VESELIE SI NU IN ULTIMUL RAND, CRACIUN FERICIT!

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!
sarbf.gif sbine.gif
cociuba
Hampu The Great
QUOTE
cociuba (cavalerul nedesavarsit)

ai uitat sa adaugi-inca, cavalerul nedesavarsit inca biggrin.gif rolleyes.gif
bunicu'Gilbert
Craciun fericit si La multi ani!
pentru toti prietenii gazduiti de acest forum, indiferent daca au fost sau nu mentionati de catre Hampu The Great si urmatorii.
Aceleasi urari si pentru Mihai fara de care nu am fi fost acum alaturi.
craciunf.gif
Antont
Va doresc tuturor Craciun fericit, An Nou fericit, sanatate, bucurii, si tot ce va doriti voi smile.gif sarbf.gif craciunf.gif
user posted image
tongue.gif
AIWA
QUOTE (Hampu The Great @ 22 Dec 2004, 04:40 PM)
Persoanelor care se afla in spatele nick-urilor: Aiwa, bdl, Colectionara, Nefretity le doresc un Craciun voios si un an nou cu multe schimbari in bine;

userilor/moderatori Aiwa, bdl, Colectionara si Nefertity le doresc de aceste sarbatori casa de piatra si o prezenta cat mai sustinuta in posturile subforumului "Absentii".


Multam fain pentru urari si uite si din partea mea toata urarile de bine si sanatate cat si deja traditionalul La multi ani! Sper sa fie multe schimbari in bine asa cum spui...si la tine




Privitor la casa de piatra...mersi mult tocmai am scapat de o casnicie de aproape 10 ani:(....iar rautatea cu ABSENTII...o consider gratuita asa ca inca o data SARBATORI FERICITE si nu in ultimul rind urarea colegilor mei "Sa ai parte de porcul cel mai porc"





Sarbatori fericite si tot ce va doriti tuturor celor ce calca mai des sau nu pragul Hanului santa1.gif Sper ca anul 2005 sa va aduca cele mai mari bucurii cat si multa sanatate si bafta !
La multi ani!


Si ca final un gind bun si special celor care ma au in lista lor de amici cu mesajul " Las-o Ba Ca Merge Asa "
bdl
La Multi Ani tuturor locuitorilor Hanopolisului..... ani.gif 2005.gif sarb.gif
flori
Desi nu ma aflu de prea mult timp in han ma simt aici ca acasa .Va multumesc ca existati, V-am citit pe toti mai mult sau mai putin si-mi dau seama ca fiecare din voi este special, toti imi sinteti dragi si pe toti va consider prieteni dar nu v-am trecut in lista ca nu as fi avut spatiu destul si altfel ar fi trebuit sa fiu partinitoare,asa ca PENTRU TOTI de la A la Z:

Sarbatori fericite ,si anul nou sa fie mult mai bun decit toti cei care au trecut iar urmatorii ani sa va fie cit mai multi si din ce in ce mai buni! sbine.gif
melinda
Tuturor celor pe care ii cunosc personal (dar si celor pe care inca nu am avut prilejul):

SA VA DEA DUMNEZEU UN CRACIUN FERICIT, CU PACE IN SUFELT!
ANUL NOU SA VA FIE MAI BUN, MAI PLIN DE IMPLINIRI, MAI IMBELSUGAT!
SI, CE E CEL MAI IMPORTANT: SA NU UITATI SA FIIT IUBITI SI SA IUBITI, LA RANDUL VOSTRU, CU TOT SUFLETUL!

CU DRAG, (cea pe care o cunoasteti sub numele de) MELINDA
IO
Fie ca Lumina Sfanta a acestei Sarbatori sa va aduca in suflet iubirea, in familie armonia si in casa belsugul!
Din toata inima, cu toata dragostea, va doresc tuturor un Craciun Fericit!
cactus
Saltare - sa intzeleg ca noi facem Craciunul in familie - asta de aici ? Faiiiiin, ma.
Sefu - hiya.gif
PESEI - mi se termina tzuica; si trebe sa cobor si n-am chef.... rofl.gif
One_Last_Dance
Sarbatori Fericite!
Fie ca Sarbatoarea Nasterii Domnului sa reverse asupra voastra infinita sanatate, pace sufleteasca, bucurie, iar cele mai mari dorinte sa vi se implineasca!
Aveti grija de voi si nu uitati sa dati din caldura voastra si altora!
La Multi Ani!
skysurfer
Multumim mult de tot Hampu pentru urarile tale si suntem onorati de faptul ca ti-ai reamintit de noi.
Am primit o urare frumoasa de sarbatori, nu stiu de unde e, sper sa nu fie plin Internetul de asa ceva:
"Bucuria vine din fapte marunte, linistea vine din suflet,
Caldura Sarbatorilor vine din inmile noastre..."
Sa aveti parte de un Craciun Fericit si de un An Nou in care Cel de Sus sa vegheze asupra noastra sa avem parte de sanatate si fericire, de dragoste si implinire.
Va mwah1.gif copilasi.
Inorog
La Multi Ani Hampu ! lmani.gif Sa-ti aduca Mosul un sac plin de bucurii pentru anul 2005 ! santa1.gif

Si bine ai revenit printre noi ! Am avut o tresarire pe la inceputul lunii cand nu te-am mai gasit si a aparut un post de la tine in care spuneai ca ...

Asadar continua la anul seria jocului reconstructiei logice clapping.gif
Inorog
La multi ani tuturor celor de pe Han si familiilor voastre ! ani.gif

2005.gif Ne revedem la anul !
Dani
Doresc tuturor membrilor HA cat si administratorilor si moderatorilor :

31.536.000 secunde de SANATATE !
525.600 minute de FERICIRE !
8.760 ore de IUBIRE !
365 zile de NOROC !
12 luni de REALIZARI !
1 AN NOU MAI BUN !!!
UN 2005 FERICIT !!!


user posted image

IO
Sa iubiti si sa fiti iubiti!
Un An Nou fericit!
Cla
QUOTE (cactus @ 25 Dec 2004, 08:46 PM)
Saltare - sa intzeleg ca noi facem Craciunul in familie - asta de aici ? Faiiiiin, ma.
Sefu -  hiya.gif
PESEI - mi se termina tzuica; si trebe sa cobor si n-am chef.... rofl.gif

Cred ca crap de ras rofl.gif
Un OM cu o inima tanara de neintrecut... si pt tine:
Mother's Finest - Cactusuu, I love you...

serios, my friend wink.gif mwah1.gif

Un An Nou Fericit tuturor! flowers.gif
Vexx
La Multi Ani! Un An Nou fericit tuturor! spoton.gif
Cla
Pt Ghost + PIB: Un An Nou fericit!!

user posted image
Cla
Ah, aproape ca uitasem: sa va pup, fetelor, din partea lui Marc... flowers.gif and all the best greetings... thumb_yello.gif v-ar scrie el, dar habar n-are de romaneste, eu doar ii traduc ce fain e aici rofl.gif

user posted image
Cla
Pt Zed-Mumtaz: the perfect rofl... äääh Rolf... egal, alles Gute, hab immer Brot zuhause wink.gif flowers.gif

user posted image
rebel
La multi ani, prieteni!
Cla
La voi e Anu Nou acum... felicitari si... va iubesc pe toti... flowers.gif mwah1.gif

Si pentru Mihancuta (ca nu stim inca daca e hermafrodit sau fraumafrodita dunno.gif ), o dedicatie:

user posted image
Zed
La Multi Ani !
Un an plin de impliniri , sanatate si tot ce va doriti ! lmani.gif

Clau rofl.gif Danke , dankeeeeeee , vielen dank hug.gif mit beste Wünsche
user posted image
trustbyte
La Multi Ani! smile.gif


Un an 2005 cu optimism si realizari sa ne fie! thumb_yello.gif flowers.gif hug.gif
March
Pentru amici un colind al lui Nicu Alifantis pe versurile lui George Bacovia.

Decembre

Te uită cum ninge decembre ...
Spre geamuri, iubito, priveşte -
Mai spune s-aducă jăratec
Şi focul s-aud cum trosneşte.

Şi mānă fotoliul spre sobă,
La horn să ascult vijelia,
Sau zilele mele - totuna -
Aş vrea să le-nvăţ simfonia.

Mai spune s-aducă şi ceaiul,
Şi vino şi tu mai aproape; -
Citeşte-mi ceva de la poluri,
Şi ningă ... zăpada ne-ngroape.

Ce cald e aicea la tine.
Şi toate din casă mi-s sfinte; -
Te uită cum ninge decembre ...
Nu rāde ... citeşte īnainte.
E ziuă şi ce īntuneric ...
Mai spune s-aducă şi lampa -
Te uită, zăpada-i cāt gardul,
Şi-a prins promoroaca şi clampa.

Eu nu mă mai duc azi acasă ...
Potop e-napoi şi nainte,
Te uită cum ninge decembre,
Nu rāde ... citeşte īnainte


Fericire si bucurii pentru ultimul CRACIUN inainte de intrarea in UE .
humanoidb
Sper ca anul viitor sa reprezinte un apogeu in toate domeniile pentru voi si cel mai important , sa va bucurati de viata si sa fiti fericiti.

La multi ani! drunk.gif ani.gif
Marduk
Craciun fericit, tuturor forumistilor, sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cei pe care-i iubiti.
santa1.gif sarbf.gif
Cla
Si din partea mea la fel, CRACIUN FERICIT ! smile.gif

Fericiti cei care au familie.
Marduk
Pentru toti romanii din aceasta lume o melodie care sa le aduca aminte de splendoarea acestei tari, sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cei pe care-i iubiti.
March
Sa fiti sanatosi si puternici ca sa puteti strabate pustiul care e in fata !
The Dude
Multumesc...la randul meu doresc sarbatori fericite numai la o parte din utilizatori. Se stiu ei care thumb_yello.gif

Celorlalti, le doresc mancarimi, bube, seceta, necazuri mici, multe si dese. Se stiu ei care devil.gif
ilie
Fiecarui forumist ii doresc ca 2011 sa-i aduca clipe de fericire si bucurie,
La multi ani!
mwah1.gif
gigip
QUOTE(freeman @ 31 Dec 2010, 11:43 AM) *
Fiecarui forumist ii doresc ca 2011 sa-i aduca clipe de fericire si bucurie,
La multi ani!
mwah1.gif

Tuturor le doresc un an nou mai bun,fara taieri de salarii,de pensii,fara TVA marit,fara cresterea preturilor si cu sanatate.
PS:Pentru ca am fost cuminte,m-am spalat pe manute si dintisori,Mos Craciun mi-a promis ca la anu"il ia pe nenea Boc cel rau,care ne taie alocatiile si salariul mamicilor,il baga in sac si il duce in Laponia,sa TAIE LEMNE ,ca acolo sunt multi pomi!
gigip
Rovaniemi
QUOTE(gigip @ 31 Dec 2010, 02:09 PM) *
Tuturor le doresc un an nou mai bun,fara taieri de salarii,de pensii,fara TVA marit,fara cresterea preturilor si cu sanatate.
PS:Pentru ca am fost cuminte,m-am spalat pe manute si dintisori,Mos Craciun mi-a promis ca la anu"il ia pe nenea Boc cel rau,care ne taie alocatiile si salariul mamicilor,il baga in sac si il duce in Laponia,sa TAIE LEMNE ,ca acolo sunt multi pomi!
gigip


Naşpa, că el nu ştie decīt să cosească ... şi nici măcar nu e fotbalist fundaş. ohyeah.gif

Īn fine, un sincer La Mulţi Ani la toată lumea care a mai rămas să combată pe H.A. Vivat 2011!
Rehael
QUOTE(The Dude @ 30 Dec 2010, 07:20 PM) *
Multumesc...la randul meu doresc sarbatori fericite numai la o parte din utilizatori. Se stiu ei care thumb_yello.gif

Celorlalti, le doresc mancarimi, bube, seceta, necazuri mici, multe si dese. Se stiu ei care devil.gif


Multumim frumos, Dude! smile.gif Ti-as ura... asemenea, dar nu doresc sa te umpli de bube, Doamne fereste, si nici seceta sa dea peste tine.... nonono.gif Asadar, personal iti urez sa ai un an nou fericit, la fel si tuturor forumistilor care se stiu a fi cumsecade... Iar celor carora li s-au menit, sau ar fi trebuit sa le menesc si eu, bube, peste alea pe care inca le au, se stiu ei care ohyeah.gif , le doresc sa gaseasca leac la ele(nu ca n-ar fi ei fericiti si asa), si sa aiba si ei un an bun. Amin!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.