Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Samsung D500
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Telefonie fixa si mobila - GSM
rebel
Are cineva idee cānd apare Samsung D500 īn Romānia?
Dani
Stiu ca Samsung a anuntat oficial lansarea in Europa iar in Romania, telefonul va fi disponibil prin importatorul oficial, H.A.T. Group, cel mai probabil la sfarsitul acestui an. smile.gif
rebel
Ştiu că s-a anunţat lansarea şi estimarea asupra apariţiei telefonului, dar - totuşi - cānd īl lansează pānă la finele anului īn curs? De Crăciun? De Revelion?

Aş lua de la Vodafone, dar īmi impune abonamentul la ei, implicit blocarea telefonului īn reţeaua Vodafone şi nu-i chiar convenabil sad.gif
Dani
QUOTE
Ştiu că s-a anunţat lansarea şi estimarea asupra apariţiei telefonului, dar - totuşi - cānd īl lansează pānă la finele anului īn curs? De Crăciun? De Revelion?

Am cautat si nu este precizata ziua lansarii ... cred ca nu-ti ramane decat sa astepti . thumb_yello.gif

rossi
Eu l`am vazut deja la cineva. Cred ca il gasesti "la negru"
rebel
Nu-l vreau la combinaţie, rossi. L-aş fi putut găsi aşa extrem de repede, dar prefer un original.

Mulţumesc de răspunsuri.
rossi
Mi se pare cat se poate de corect.

ph34r.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.