Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Catel Pierdut
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Diana-Maria
Am primit urmatorul mesaj:
Buna ziua,
Nu stiu daca ma adresez exact cui trebuie, dar poate voi primi indrumarea necesara si un raspuns referitor la problema mea.
Ieri, 14.12.2004, am pierdut cainele primit in dar de la parintii mei si pe care il iubesc enorm. Este un Labrador negru superb.Locuiesc pe B-dul Theodor Pallady, intersectia cu str.Ozana.
Cu stima,
Andreea Mitroi

Telefoane: 0724.35.56.56; 411.50.00
andreea.mitroi@bvcenter.ro
Ovidius
Diana, pune te rog si orasul in care s-a pierdut...
Diana-Maria
Dupa numarul de telefon cu 7 cifre cred ca e Bucuresti...
sad.gif
Tyra
Ei bine, se intampla si minuni. In urma cu 2 saptamani un foarte bun prieten al meu si a pierdut catelul, un ciobanesc german in varsta de 14 ani. L a gasit dupa o saptamana in celalalt capat al Bucurestiului prin bunavointa unor oameni care au citit anuntul dat pe internet si care au sunat imediat.

Bravo, ma bucur ca exista oameni cu suflet mare care ajuta.

Vroiam doar sa consemnez acest eveniment, pana la urma e un eveniment, nu se intampla prea des ca stapanii sa si gaseasca animalele pierdute si vreau sa incurajez pe oricine vede un animal care pare de rasa sau metis ce pare a fi fost crescut in casa sa se intereseze la asociatii, pe internet, in ziare la anunturi si sa sune daca gasesc vreo asemanare cu animalul din anunt.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.