Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Traian Basescu, Presedintele Romaniei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > Politica Interna
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242
March
QUOTE(Damnatius @ 12 Nov 2009, 09:53 PM) *
Vezi ca Basescu nu a zis niciodata asa ceva. Insusi CTP a fost nevoit sa dea o erata. Vezi PS-ul de la finalul articolului asta. Dar ce mi s-a parut mai interesant e ca CTP a fost indus in eroare de un reportaj Realitatea TV, care relata de fapt opinia lui Basescu in cazul Bastroe, dar lasa sa se inteleaga ca e vorba de procesul de la Haga.


C.T.Popescu :
PS. Afirmaţia din 2004 la BBC a d-lui Băsescu cu privire la faptul că vom pierde "categoric" procesul de la Haga se referă la cazul canalului Bâstroe, nu la cel al platoului continental din Marea Neagră (...) Nu am însă a-mi schimba nicidecum opinia că încercarea d-lui Băsescu de a se împăuna electoral cu merite în câştigarea celor 9600 km2 la Haga, realizare a echipei conduse de dl. Bogdan Aurescu, e absurdă şi jenantă.

Cred ca ti-e clar, nu ! Eroarea aia nu schimba cu nimic fondul chestiunii ! Spre disperarea lui Abis & Co. !
abis
QUOTE(March @ 13 Nov 2009, 11:24 AM) *
Spre disperarea lui Abis & Co.

Ma slabesti te rog cu "disperarea lui abis"... 6.gif

Apropo, urmatorul mesaj de acest gen va fi editat. smile.gif
March
Pedelicii i-au organizat "Jupanului" un miting de sustinere al profesorilor si invatatorilor. Mai era putin si acestia ii dadeau cu huo auzind minciunile pe care individul le debita cu privire la
" sa traiti bine " in viitor !
Marduk
March ai mutat pe toate topicurile de politica interna, mocirla din aceasta campanie electorala, ce vrei? sa castige Geoana, Antonescu, Vadim, Becali, spune ce vrei si poate te ajut. Eu iti promit ca daca revenim la dialog si incercam sa discutam despre programele partidelor si candidatilor, sa-l votez pe candidatul tau. M-am saturat de mizerii, de lovituri ticluite, manarite, doar de dragul de a castiga cu orice pret, pentru mine nu faci altceva decat sa te acoperi de ridicol insistand asupra a ceea ce consideri tu ca a facut sau face Basescu pentru dezastrul in care se afla Romania si poporul roman. Sunt pagini intregi in care continui cu aceste mizeri, nu crezi ca daca nu ti se raspunde ar trebui sa te intrebi de ce vorbesti singur, o ti "gaia matu" pe niste probleme care te depasesc, produci informatii pe care le culegi de pe diverse "surse". Eu unul m-am decis sa nu-ti mai raspund pana dupa terminarea alegerilor. Sa auzim de bine.
March
QUOTE(marduk @ 13 Nov 2009, 01:55 PM) *
M-am saturat de mizerii, de lovituri ticluite, manarite, doar de dragul de a castiga cu orice pret, pentru mine nu faci altceva decat sa te acoperi de ridicol insistand asupra a ceea ce consideri tu ca a facut sau face Basescu pentru dezastrul in care se afla Romania si poporul roman.

Daca nu-ti place criticile la adresa "Conducatorului iubit " nu le citi. Ignora-le ! Sunt multe alte topicuri pe aici unde te poti distra.


PE PEDELIŞTI ŞI PE STRATEGII PREZIDENŢIALI ÎI LASĂ NERVII
Cum au devenit ziariştii duşmani ai poporului
Michelle
QUOTE(marduk @ 13 Nov 2009, 01:55 PM) *
March ...ar trebui sa te intrebi de ce vorbesti singur, o ti "gaia matu" pe niste probleme care te depasesc, produci informatii pe care le culegi de pe diverse "surse". Eu unul m-am decis sa nu-ti mai raspund pana dupa terminarea alegerilor. Sa auzim de bine.



Welcome to the club! thumb_yello.gif
March
WASHINGTON, Nov. 12 /PRNewswire-USNewswire/ -- Basescu: The Shame of Romania is the title of a new book that charts the course of the Romanian merchant and oceanic fishing fleets as they sailed across a sea of corruption, disappearing into their own Bermuda Triangle. It has been called "The greatest corruption case in the history of Romania."

Traduc numai titlul acestei noi carti : Basescu - Rusinea Romaniei
Damnatius
Mai, de analize politice sub pseudonim e plin netul. Sau ti se pare ca daca apar intr-o carte sunt mai credibile.
jkd
cel mai tare video din capmania asta. Spune tot despre Basescu...

http://www.mcgogoo.ro/comandante-ai-futut-tara.html
COMANDANTE AI FUTUT TARA [VIDEO]
March
QUOTE(Damnatius @ 13 Nov 2009, 11:15 PM) *
Mai, de analize politice sub pseudonim e plin netul. Sau ti se pare ca daca apar intr-o carte sunt mai credibile.

Pai nu-i o carte scrisa de mogulii lui Basescu ! tongue.gif Sau tu poate crezi ca e curat ca lacrima ?! unsure.gif
March
QUOTE(jkd @ 14 Nov 2009, 04:25 PM) *
cel mai tare video din capmania asta. Spune tot despre Basescu...

http://www.mcgogoo.ro/comandante-ai-futut-tara.html
COMANDANTE AI FUTUT TARA [VIDEO]

O stiam p-asta . E tare domn'e ! Sa vedem acum reactia amicului "Jupanului " ! wink.gif
March
La Cluj-Napoca, în faţa a peste 10000 de activişti PD-L aduşi din zece judeţe ale Transilvaniei,

Băsescu a scapat porumbelul: „Avem prea multă democraţie!” devil.gif

Asta-i omul vostru pentru al doilea mandat !!
Rovaniemi
Păi foarte bine, lasă-l sp ia şi un al doilea mandat.

Eu i-aş propune perioada 2127-2131, dacă reuşeşte să-şi mai tîrască băşinile pînă atunci. Un tînăr preşedinte de 180 de ani şi 70 de grade (în nici un caz Celsius!), fala democraţiei şi spaima burjiulor, ce mai!!
Johann_Moritz
QUOTE(jkd @ 14 Nov 2009, 02:25 PM) *
cel mai tare video din capmania asta. Spune tot despre Basescu...

http://www.mcgogoo.ro/comandante-ai-futut-tara.html
COMANDANTE AI FUTUT TARA [VIDEO]

parca prea se chinuie gagica.
Oricum prefer originalul:
http://www.youtube.com/watch?v=dr_g23qi9hg
desi ei au fact probabil baza de varinta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=86LSuXi5TLU...feature=related
Oricum, trebuie sa fii cubanez ca sa reusesti sa faci un cantec revolutionar sa sune atat de al dracului de bine.
jkd
@kumarbi
a doua versiune e cantata de Soledad Bravo si aceasta este melodia ORIGINALA.

a doua este cantata de Buena Vista Social Club tongue.gif
am cam 15 versiuni ale melodiei. una este cu Al di Meola
comandate ai futut tara a strans in versiunea embed de la happy fish peste 80.000 vizualizari. este viralul acestei campanii smile.gif
Johann_Moritz
Bine ca le stii tu pe toate mah! ohyeah.gif

Ce e ala viral?
Damnatius
QUOTE
Pai nu-i o carte scrisa de mogulii lui Basescu ! Sau tu poate crezi ca e curat ca lacrima ?


Pai tocmai, habar n-am de cine e scrisa! Si nu il cred curat ca lacrima, cred ca am mai spus asta. Doar mai capabil decat ceilalti. In rest sper ca si Basescu si Antonescu sa poata trece peste antipatiile personale si sa faca un guvern PDL+PNL dupa alegerile prezidentiale.
March
Dezvaluiri soc si acuze grave la prezentarea cartii "Prădarea României" !

Băsescu a fost în Siria în 2008 ca să ascunda adevărul despre fuga lui Hayssam

Preşedintele Băsescu l-a lasat pe Hayssam să plece din ţară

Traian Băsescu a stiut de intenţia lui Omar Hayssam de a părăsi ţara. GIP îi cere preşedintelui Traian Băsescu să desecretizeze Nota nr. 001193106/05.05.2006 prin care DGIPI l-a informat că Omar Hayssam intenţionează să plece din România.

Omar Hayssam, singurul terorist condamnat din istoria României, a plecat din ţară în 30 iunie 2006. GIP publică un document care demonstrează că preşedintele României, Traian Băsescu, fusese informat încă din 5 mai 2006 despre „potenţiala intenţie a inculpatului Omar Hayssam de a părăsi ţara”.


Nu va desecretiza nimic. De frica !
Nefertiti
S-au enervat pe el si prietenii lui americani.

http://www.cotidianul.ro/proiectil_america...scu-103400.html
turbo trabant
ce distractiv o sa fie pe 6 decembrie cand o sa avem una din urmatoarele variante la partea adversa:

1. ura a cazut dictatorul ! sa punem un alt dictator in loc ! dictatorul nostru va fura mai putin si va pupa mai multe babe!
2. noi cum dracu mai furam ca a ramas?

Johann_Moritz
Nefe, nu sunt asa de sigur. Poate ca e asa, dar pe de alta parte, ma gandesc ca judecam cam prea romaneste ce s-a intamplat in SUA: poate la Bucuresti, o asemenea carte nu s-ar publica decat daca cineva puternic ar avea un interes sa fie publicata, dar in SUA nu cred ca vreunei edituri ii pasa prea mult de ce spune guvernul american despre un autor sau o carte pe care doreste sa o publice.
Nu exclud ca o astfel de carte s-ar putea publica la comanda, dar pe de alta parte nu vad de ce s-ar publica neaparat la comanda si nici nu cred ca daca cineva ar intentiona sa o publice din proprie vointa guvernul american ar manifesta vreun interes.
abis
Cica s-au publicat cam 1000 de volume, dintre care 500 au fost oferite gratuit ziaristilor. smile.gif

Despre caz se discuta pe alt topic.
turbo trabant
poporul de abia asteapta pe urmatorii presedinti:

1. jeoana - cu albumul lui cu poze cu VIP-uri
2. antonescu - acest vesnic pletos al politicii chiuland prin gradina cotrocenilor
3. oprescu - ctitorul bucurestilor ce a cladit monumentale recorduri suspendate
....

vadim

numa si numa alternative beton la dictator. toti vor scoate tara din criza si leul va dormi cu mielul. micul se va ieftini si vanghelie va fii dohtor honoris cauza la hachaedemia romana da litere si gramaticalitati pa persoana fizica. ce sa mai , raiul pe pamant....


hai baeti ca se poate , trebui sa dati cu mai multa materie cenusie pe tembelizor ca doar e un popor de otevisti ( ca doar asa v-au spus consiglerii, nu?).
Nefertiti
QUOTE(kumarbi @ 17 Nov 2009, 10:46 AM) *
Nefe, nu sunt asa de sigur. Poate ca e asa, dar pe de alta parte, ma gandesc ca judecam cam prea romaneste ce s-a intamplat in SUA: poate la Bucuresti, o asemenea carte nu s-ar publica decat daca cineva puternic ar avea un interes sa fie publicata, dar in SUA nu cred ca vreunei edituri ii pasa prea mult de ce spune guvernul american despre un autor sau o carte pe care doreste sa o publice.
Nu exclud ca o astfel de carte s-ar putea publica la comanda, dar pe de alta parte nu vad de ce s-ar publica neaparat la comanda si nici nu cred ca daca cineva ar intentiona sa o publice din proprie vointa guvernul american ar manifesta vreun interes.


Sigur ca e o carte scoasa pe piata cu un anumit interes. Vreau sa spun doar ca Basescu e departe de a fi ingerul pe care unii inca il cred. Iar povestea cu "rapirea" e departe de a fi lamurita si nici nu se va sti totul prea curand. Dar e sigur ca Basescu a avut un rol insemnat in poveste aia.
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 12:43 PM) *
ce distractiv o sa fie pe 6 decembrie cand o sa avem una din urmatoarele variante la partea adversa:

1. ura a cazut dictatorul ! sa punem un alt dictator in loc ! dictatorul nostru va fura mai putin si va pupa mai multe babe!


Dupa principiu asta , putem sa-l votam , intr-un referendum , pe Basescu pe viata !
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 12:44 PM) *
Dupa principiu asta , putem sa-l votam , intr-un referendum , pe Basescu pe viata !

monsher, pai acu te prinsesi?

hai ca sunteti infierbantati de maretul ciolan , inca nu v-ati prins ca aceste alegeri nu vor rezolva nimic.
March
Un jeg, tot jeg ramane ! devil.gif

SIE plătește NY Times necrologuri electorale Gheorghe Dinică, pentru campania lui Băsescu

La numai o zi după apariția unui articol elogios despre maestrul Gheorghe Dinică prematur trecut în neființă, și cu doar trei zile înainte de mizeria băsesciană de la Cluj, tot în The New Work Times, în 11 noiembrie 2009, în rubrica Obituaries in the News, apare, încă o dată, o mică știre despre dispariția maestrului Dinică.

Nimic rău până aici, numai că, ultimele două rânduri din această știre (foto sus) demonstrează că Jucătoru' a trecut la the worst level ”Niște voturi ca să mai iau, și la morți mă bag să dau” , și asta nu e deloc o chestie întâmplătoare, ci e parte dintr-o tactică de campanie, îngrozitor de cinică și mizerabilă.

Cât de disperat după voturi să fie și ce suflet putred trebuie să aibă un individ, încât să își așeze numele ULTRACOMPROMIS- după un mandat absolut nefast ca președinte al statului român- în știrea despre decesul unuia dintre cei mai mari actori ai României.
Care-i legătură între dispariția unui MIT, un GRANDE al teatrului și filmului românesc, cu izul sulfuros al aprecierilor ipocrite exprimate de președintelui țării lui Patapievici, Mihăieș, Solomon, Liiceanu, Bercea Mondialu', TRU, Nuţi, Monica Macovei, EBA, Ridzi?!! De ce trebuia lăsat acest subom să infesteze un spațiu în care era elogiat maestrul Dinică?!!
Achernar
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 11:01 AM) *
poporul de abia asteapta pe urmatorii presedinti:
1. jeoana - cu albumul lui cu poze cu VIP-uri
2. antonescu - acest vesnic pletos al politicii chiuland prin gradina cotrocenilor
3. oprescu - ctitorul bucurestilor ce a cladit monumentale recorduri suspendate
numa si numa alternative beton la dictator. toti vor scoate tara din criza si leul va dormi cu mielul. micul se va ieftini si vanghelie va fii dohtor honoris cauza la hachaedemia romana da litere si gramaticalitati pa persoana fizica. ce sa mai , raiul pe pamant....
hai baeti ca se poate , trebui sa dati cu mai multa materie cenusie pe tembelizor ca doar e un popor de otevisti ( ca doar asa v-au spus consiglerii, nu?).


Pa da, numai ca NICIUNUL dintre ceilalti nu va fi luat in serios de atatia naivi atunci cand aparea pe sticla sa ne minta in fata cum ca NUMAI EL SI GASCA LUI 'face reforma', 'lupta cu coruptia', 'lupta cu dusmanii', 'salveaza Romania', 'face ce vrea boboru' si alte enormitati din astea. Asta apropo de otevisme si de nivelul electoratului marinarului.
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 12:48 PM) *
SIE plătește NY Times

laugh.gif vezi ca SIE i-a dat bani si lui obama. banii i-a folosit o sa ajunga ca michael jackson.....

sursa e sigur de paranormala cool.gif

@achernar: mai citeste o data.
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 01:50 PM) *
laugh.gif vezi ca SIE i-a dat bani si lui obama. banii i-a folosit o sa ajunga ca michael jackson.....

sursa e sigur de paranormala cool.gif


Adica Basescu nu-si plaseaza numele acolo in necrologul lui Dinica in NYT ?
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 01:03 PM) *
Adica Basescu nu-si plaseaza numele acolo in necrologul lui Dinica in NYT ?

mai citeste NYT sa vezi regulile de eticheta jurnalistica rofl.gif rofl.gif rofl.gif

in curand si martienii vor fi cumparati de basescu.
abis
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 12:03 PM) *
Adica Basescu nu-si plaseaza numele acolo in necrologul lui Dinica in NYT ?

Adica:

- de unde stii ca necrologul este platit?
- daca este platit, de unde stii ca este platit de SIE?
- in ce fel poate influenta campania electorala din Romania un text de cateva randuri publicat in New York Times?
March
QUOTE(abis @ 17 Nov 2009, 02:13 PM) *
Adica:
- de unde stii ca necrologul este platit?

Intreaba-i pe cei de la NYT daca fac pomeni !
QUOTE(abis @ 17 Nov 2009, 02:13 PM) *
- daca este platit, de unde stii ca este platit de SIE?

Intreab-o pe autoarea articolului
QUOTE(abis @ 17 Nov 2009, 02:13 PM) *
- in ce fel poate influenta campania electorala din Romania un text de cateva randuri publicat in New York Times?

Vine in ajutorul gastii din Michigan a lui Voinescu-Cotoi ( fost consul-general la Detroit ) care il sustin pe Basescu cu de trei ori mai multe buletine decat numarul de alegatori romani de acolo .
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 01:24 PM) *
Intreaba-i pe cei de la NYT daca fac pomeni !
Intreab-o pe autoarea articolului

ati luat-o pe ulei rau de tot daca ati ajuns la asemenea concluzii. NYT este un ziar liberal cu tendinte clare de stanga si democrate.
abis
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 12:24 PM) *
Intreaba-i pe cei de la NYT daca fac pomeni !

Bullshit. O stire de genul asta nu-i "pomana", pur si simplu au cules-o de la o agentie de presa (Associated Press). Vezi ca nu doar NYT o publica. smile.gif

Iar autoarea articolului, cum spuneam si in alta parte, cand face o acuzatie trebuie sa o sustina cu argumente, cat timp nu prezinta niciun argument nu am de ce sa o iau in serios.
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 02:28 PM) *
ati luat-o pe ulei rau de tot daca ati ajuns la asemenea concluzii. NYT este un ziar liberal cu tendinte clare de stanga si democrate.

Da, si ce vrei sa spui cu asta ? Ca ei au plasat numele lui Basescu in necrologul ala ? Fii mai explicit daca matale n-ai luat-o pe ulei ca noi !
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 01:34 PM) *
Da, si ce vrei sa spui cu asta ? Ca ei au plasat numele lui Basescu in necrologul ala ? Fii mai explicit daca matale n-ai luat-o pe ulei ca noi !

este procedura standard cand pomenesti de un vestit actor care a dat coltul sa fie aduse aminte si premiile luate si de cine au fost acordate.

oricum daca oficiosul democratilor si ziarul cel mai obamaniac si anti bushian ii face reclama gratuita lui basexu ( nu mai pun AP) apoi sunt 2 variante:
1. sunteti nebuni de legat
2. obama va va urmari cu racheta patriot daca nu iese base. eventual invadeaza si romanica (care are petrol, nu?) si va urmareste ca pe alcaidaci.

abis
Nu e reclama gratuita, cica e platita de SIE rofl.gif


Ca sa parafrazez pe cineva: sunt disperati, uite ce ajung sa inventeze! thumb_yello.gif
turbo trabant
e platita de SIE dar banii au fost furati pe drum.

o Doamne, fa sa am dreptate cu punctul 2 si romanica sa fie atacata de obama laugh.gif
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 02:40 PM) *
este procedura standard cand pomenesti de un vestit actor care a dat coltul sa fie aduse aminte si premiile luate si de cine au fost acordate.

oricum daca oficiosul democratilor si ziarul cel mai obamaniac si anti bushian ii face reclama gratuita lui basexu ( nu mai pun AP) apoi sunt 2 variante:
1. sunteti nebuni de legat
2. obama va va urmari cu racheta patriot daca nu iese base. eventual invadeaza si romanica (care are petrol, nu?) si va urmareste ca pe alcaidaci.


Pai cine a zis, coane, ca-i face reclama gratuita , ai ? Reclama aia e platita de cineva ( ma rog daca nu SIE, poate de ciracii lui Voinescu-Cotoi din America ) care avut interes sa insereze si numele lui Basescu in necrolog !

Ca sa fiu sigur , m-am uitat peste "obituary" din NYT si n-am observat vreo "procedura standard" in pomenirea numelui presedintelui care a acordat decoratiile / distictiile !
turbo trabant
mai citeste si altceva in afara de obituari smile.gif

LE: promit ca daca e adevarat ii scriu o scrisoare lu' obama prin care il instiintez ca sunt alcaidaci in romania in urmatoarele locatii: kiseleff (al iliescu), antena de pe Dn1 (al badea si el ciutacu) si in cladirea aia mare cat pentagonu' si kitchoasa ca un rapper.
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 02:54 PM) *
mai citeste si altceva in afara de obituari smile.gif

LE: promit ca daca e adevarat ii scriu o scrisoare lu' obama prin care il instiintez ca sunt alcaidaci in romania in urmatoarele locatii: kiseleff (al iliescu), antena de pe Dn1 (al badea si el ciutacu) si in cladirea aia mare cat pentagonu' si kitchoasa ca un rapper.

Vezi ca aici e HA si nu Academia Catavencu ! laugh.gif

p.s. Vrei sa-ti spun cine ii publica lui Ceausescu carti in strainatate sau ii publica articole elogioase chiar in ziarele americane sau europene de mare tiraj ?Slugile de azi sunt nepotii acelor de atunci !
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 02:05 PM) *
Vezi ca aici e HA si nu Academia Catavencu ! laugh.gif

nu, dar e o comedie dementiala asta cu necrologul din "racnetul carpatilor" smile.gif

ps: scrisoarea va fi sponsorizata de SIE. sorry.gif
abis
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 01:05 PM) *
Vrei sa-ti spun cine ii publica lui Ceausescu carti in strainatate sau ii publica articole elogioase chiar in ziarele americane sau europene de mare tiraj ?

Basescu, presupun. smile.gif
March
QUOTE(abis @ 17 Nov 2009, 03:08 PM) *
Basescu, presupun. smile.gif

Acum, da. De "securistii" pe stil nou ai lui !

Iata o confirmare cu juma' de gura ca valiza cu bani a existat.

Parchetul General verifică dacă au disparut bani din răscumpărarea pentru jurnaliştii răpiţi

Cine-i sef la P.G. ? Binenteles ca "Nufarul" isi va face datoria la terminarea anchetei. Ca doar Seful lor suprem nu le-or permite accesul la butoiul cu c...t ! Adica dosarul secretizat.
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 02:16 PM) *
Iata o confirmare cu juma' de gura ca valiza cu bani a existat.

pai moncher banu ala nu era numai romanesc . era cu un pic de branza fratuzeasca care putea a melci.

hai ca sunteti ridicoli cu "dezvalurile incendiare". si cat e de mafiot basescu , astia contra is ca niste copii de gradinita care scormone intr-un rahatel de caine cautand formula secreta de transformare in aur.
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 03:19 PM) *
pai moncher banu ala nu era numai romanesc . era cu un pic de branza fratuzeasca care putea a melci.

hai ca sunteti ridicoli cu "dezvalurile incendiare". si cat e de mafiot basescu , astia contra is ca niste copii de gradinita care scormone intr-un rahatel de caine cautand formula secreta de transformare in aur.

Acum in apropierea alegerilor observ ca lucrezi intens ! laugh.gif
De unde stii ca banu' ala nu era numai romanesc ? Si apoi chiar asa, hotia tot aia ramane. Ca doar valiza au purtat-o ai nostri !
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 02:23 PM) *
Acum in apropierea alegerilor observ ca lucrezi intens ! laugh.gif

march nu ma fa ce nu sunt: fan al lui basexu.

in prostia lor, baietii cu campania electorala calca pe niste bombeuri foarte gingase. ca in 2 saptamani o sa inceapa sa ii ploua cu niste "scuipaturi' nu va fi de mirare.
nu de alta dar bombeurile alea stiu mai bine cine ce conturi are prin helvetia si alte tari gingase si mai ales cum au ajuns banii acolo. precizare: bombeurile sunt straine deci vandute imperialistilor. ohyeah.gif

o sa rad de tine in 2 saptamani fie ca iese basexu fie ca nu iese. thumb_yello.gif
March
QUOTE(turbo trabant @ 17 Nov 2009, 03:26 PM) *
o sa rad de tine in 2 saptamani fie ca iese basexu fie ca nu iese.

Daca iese Basescu nu poti "rade de mine" decat daca esti fanul lui. Daca iese altcineva , atunci trebuie sa astepti ceva rezultate si apoi sa razi sau nu !
turbo trabant
QUOTE(March @ 17 Nov 2009, 02:33 PM) *
Daca iese Basescu nu poti "rade de mine" decat daca esti fanul lui. Daca iese altcineva , atunci trebuie sa astepti ceva rezultate si apoi sa razi sau nu !

daca iese marineru . nu pot decat sa rad de prostii care s-au strofocat atata ca sa nu iasa.
daca iese altcineva, o sa rad si mai tare ca o sa iasa jeoana, crin sau oprescu.....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.