Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sa-l Salvam Pe Omu_vexx!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Am aflat ca la Omu_Vexx in birou se face curatenie. Si l-au pus sa spele gemurile. I-am propus sa mergem iar la Birt sa bem. Dar el nu si nu ca nu mai vede geamurile. Eu popun sa organizam un miting sau ceva si sa ne luam si sa spargem geamurile ca sa nu mai fie nevoit Vexxu sa spele.
Cum Omu_Vexx sade frumusel in Moldova ( nu-i a mea ,a ta sau a voastra ci a urmasilor...) propun sa luam un microbus, autobus ceva si sa mergem acolo la spart geamuri.
Cum suntem pe drum propun sa si votam, facem turism electoral.
Jos proletarismul , Sus liber-schimbismul !!!
gonen
paote face intre timp si cinste cu niste pastrav, din pastravaria familiei, nu, omu_vexx?

P.S Vornicum, nu stiu de ce, insa am impresia ca o sa se lege iarasi de tine, diverse persoane de pe han!
Vornicum
Haide sa nu extrapolam aici , Bogdane, nimeni nu cred ca vrea sa se certe de sarbatori wink.gif
Ideea e pe cat se poate de salutara, sa-l ajutam pe unul din forumisti sa scape de corvoada rofl.gif

user posted image
Am gasit si mijlocul de transport spoton.gif


Edit: Pastravi? Mie imi plac pastravii! laugh.gif
Vexx
Topic Inchis! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
ai terminat de spalat geamurile?

nu treci si pe la mine? am niste scotch de terminat... bem si ne uitam ca nu spala nimeni geamurile
Vornicum
QUOTE (omu_vexx @ 13 Dec 2004, 01:36 PM)
Topic Inchis! rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Deoarece adrisantul topicului se pare ca nu mai are nevoie de ajutor, declar subiectul inchis.
Dar sa stam cu ochii in 4 (directii) si sa fim pe faza cand alt forumist are nevoie de ajutor.

PS: Imi plac pastravii din pastravarie tongue.gif ( Si aici nu fac aluzie la Vexxu care are acces nelimitat la ei, sau poate ca da ) rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.