Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Branza Buna In Burduf De Caine!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Testari
Sorin.
QUOTE
ypsilonalpha
Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'


Dupa ce prostimea pune botu, vine Moderatoru Divin si o face si mai de CACAO

Te-ai dat pe brazda ypsilonalpha...impreuna cu cel ce te-a ales moderator global!! sad.gif

Ai rezistat aproape doi ani pana ti-ai scos arama: Allahu e Mare!!! hh.gif Deci cand te apuca criza, asa procedezi:

user posted image

Mihai!!!!!!!!!!!!! Sper sa ai mai mult succes data viitoare in alegerea Calailor Supremi!!
Eclectic
Se intampla doar ca unii par sa gaseasca mari satisfactii in a inchide cat mai multe topicuri. wink.gif
ypsilonalpha
1. Ar fi fost bine sa citezi tot mesajul:

"Allah e mare ...

... si Iehova e mare ...

.. si Dumnezeu e mare."

Daca n-ai inteles aceasta prima parte, iti explic: ideea e ca toti ce iimplicati in conflicte politico-religioase de soiul asta ar trebui sa respecte credinta celuilalt. Pentru ca, din cite stiu eu, Allah e Dumnezeul musulmanilor, Iehova e Dumnezeul evreilor, iar Dumnezeu e numele folosit de crestini.

Acuma pricipishi?

2. Daca tie iti place poza aia, n-ai decit sa ti-o pui in colectia personala, daca te reprezinta; eu unul n-am nici o treaba cu asa ceva.


3. Da, imi place foarte mult sa inchid topicurile care tind sa degenereze in balacareli reciproce, ca si pe cele care au degenerat deja. Ai ceva impotriva, Barrie? Daca da, vezi ca e o sectiune cu sugestii si reclamatii. Acolo poti sa iti exprimi nemultumirea.

March
Pai si topicul asta ar putea fi considerat un soi de invitatie la reclamatii si sugestii ! tongue.gif Si ce oare te-a facut sa fii deodata asa dur mai Ypsi 43.gif
Mihai
Topic inchis.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.