Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Super Filme !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Teatru si Film
GExGE
Este vorba de niste filme vazute recent, dar si de altele putin mai vechi:

Requeim for a dream (ciudat .. nush daca primul cuvant e bine scris)
Trainspotting
Butterfly Effect
The Ring

Astept cu nerabdare sa vad Trainspotting 2 si alte filme care seamana cu astea, sugerate de voi!
ComicDiva
Din cate stiu eu e scris bine requiem.
Anyway, puteai sa pui raspunsul asta in "filmul preferat". mie chiar nu-mi pasa insa s-ar putea sa-ti zica ceva Mihai.

Daca vrei un film that will really knock your socks off incearca: Brazil, Seven sau Eternal Sunshine of the Spotless Mind.
GExGE
Merci .. o sa caut acele filme...

Am deschis alt topic pt ca aceste firme au oarecum ceva comun ... si nu prea au ce cauta pe langa filmele de actiune si alte comedii
biggrin.gif
Forta-MTI
Hai ca Trainspotting si Requiem for a dream au ceva comun, insa Butterfly Effect si The Ring sunt cu totul alta abureala de Hollywood si in afara de nuanta misterioasa si oleaca de ambiguitate nu prea au nimic de-a face unul cu altul..
night_watch3r
mi-a placut Mani on Fire cu Denzel W
si, la filmele aparute recent nu prea imi vine sa ma uit.
am vrut sa merg la un film romanesc, la Milionari de Week-end, dar am fost ocupat in perioada cand a rulat la cinema.
Ar mai fi Magnatul, cu Dinica; l-a vazut careva?
mememe
daca ti-a placut man on fire vezi si "the manchurian candidate".... se putea mai bine la filmu asta dar tot e fain smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.