Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani Prieteni Ai Vornicului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Dragi prieteni ( Scarlett, matinala mea draga, mocofatza, zana mea cea buna, Pufosu , nebun frumos,Ghostule, singurul moderator- motociclist din Romania , calfa, profesorule) vreau sa va urez un nou an fericit si o viata fericita.
In urma ultimilor evenimente de aici am realizat ca obsesia ma pentru Han mi-a transformat existenta in cosmar. Nici nu ajungeam bine la servici si deschideam Hanul. Ora 7 si eu trebuia sa vad ce mai faceti , cum o mai duceti sa vad reactiile celorlalti la posturile mele.
Trebuie sa inceteze chestia asta deoarece imi fac rau mie (deoarece neglijez serviciul) si unora de pe aici prin jignirile ( hmm.gif ) aduse.

Rugati-va sa ma pot vindeca de mania asta. Vreau sa pot sa ajung la servici si prima mea indeletnicire sa fie stabilirea a ceea ce trebuie sa fac in ziua respectiva pentru ca sa-mi pot mentine slujba .

Va iubesc si sper ca voi posta aici cat mai rar pentru ca la un moment dat sa ma pot considera un om liber de Han.


Miscarea voastra a invins, dusmanii mei. Eu vreau sa castig batalia cu boala postatului la Han.

ROG pe cei care ma urasc sa nu-mi murdareasca acest ramas bun adresat prietenilor mei.
Incerc sa parasesc Hanul, jur ca o sa incerc dar lasati-mi macar posibilitatea de a parasi aceasta comunitate (in care nu am fost inclus niciodata) cu putina mandrie. Va rog.
cobra verde
Keep up the god work bro'. 23.gif
Antont
Bafta Vornice. Ai grija de tine smile.gif .
thumb_yello.gif
Leon
Succes Vornice...ia o pauza, mai relax si nu mai pune sufletu! Poate tu ai pierdut lupta ( poate ) dar altcineva o sa piarda razboiul pe aici, daca nu se trezeste la timp sad.gif

Toate bune thumb_yello.gif
cociuba
QUOTE
I WILL BE BACK
Spuse vornicum...................................... thumb_yello.gif , sunt sigur ca vei reveni..............altii sunt dati afara pe usa din fata si revin pe cea din dos.................

si nu uita cand ti-e greu drunk.gif
sa ne reauzim.............. sad.gif
Mihai
Vexx
Vornice, cand ai sa te hotarasti sa revii, ai sa gasesti Jack-ul pregatit, cu gheata cu tot. spoton.gif

Ai grija de tine!





user posted image
cobra verde
Da......... zici ca a plecat pe front saracu' !
Lasati omu' in pace ca poate are si alte treburi de facut. Get a life !
cactus
QUOTE (cobra verde @ 3 Dec 2004, 09:14 PM)
Lasati omu' in pace ca poate are si alte treburi de facut. Get a life !

Are dreptate; a greshit; nu a greshit - parerile sunt totdeauna ancorate de o doza de subiectuvism. Si eu am avut candva discutzii /schimburi de pareri total nefericite dar au trecut. De ce sa nu acceptam faptul ca, poate, ca si mine, are probleme - nu neaparat problemele mele; dar este de-al nostru...asha ca, zic eu, sa-l lasam sa-si revizuiasca ceea ce nemtzii asa frumos numesc EINSTELLUNG si sa-l reprimim atunci cand va considera ca va fi bine pentru el cat si pentru noi. Sa alungi pe cineva - am mai spus-o ieri - e f. usohor.Dar - cu sentimente revine el ? DACA mai revine; shi atunci am pierdut pe unul de-ai nostri care ne va lipsi. Chestia asta se refera la fiecare dintre noi - spus de mine Cactus Intaiul...
Fetele... hiya.gif flowers.gif mwah1.gif cloud9.gif suntetzi superbe...
ComicDiva
-Eu sunt Vornicum si sunt un hanoholic.
-Buna Vornicum!
-A trecut o zi de cand nu am mai intrat pe han...
-Whoa... ohmy.gif

Ce pot sa-ti spun decat fortza fie cu tine!
biggrin.gif
Serenity
Take care Vornice si bafta! Speram ca te vei intoarce "alt om".. wink.gif
cobra verde
ALT OM = de 1000 de ori mai incomod ca pa acum.
Dar nu prea ai cu cine , tristete mare....
YoyoMan
Vornice. O sa fiu rau si o sa spun - desi nu se face asta - "told you so". Adica ti-am spus sa o iei mai moale si sa nu te implici in halul ala cu Hanu. Si eu patesc de multe ori sa intru de dimineata pe han - primul lucru. Asta nu e motiv de speriat. Chestia e ca tu le pui la suflet rau de tot. Tu ai prea spus ce aveai de spus - uneori fara sa te gandesti la repercursiuni. Unele chestii trebuie sa ramana acoperite putin... Asta e parerea mea.
Eu sper sa revii la Han dupa ce iei o pauza si iti faci reboot smile.gif Daca iti place sa scrii o sa revii si o sa fie ok. thumb_yello.gif
Vornicum
Deoarece de maine nu mai lucram vreau sa adresez obisnuitele urari :

La Multi Ani :
Scarlett mi-ai fost alaturi la bine si rau, tovarasa de Fazan si colega matinala.Prima iubire wub.gif
Mogaldeatza alias "mocofatza" . Ai aparut in gandurile mele ca o zana buna si simpatica.
denise ori de cate ori aveam de gand sa plec de aici , imi trimitea un pm si ma determina sa mai stau. o fi de bine sau de rau chestia asta, e la latitudinea fiecaruia. Mi-esti draga.
omu_vexx Coleg de echipa la FC Bachus. Prieten drag, mi-a sarit in ajutor la nevoie. Iti dau o bere, amice spoton.gif
actionmedia mi-a intins o mana de ajutor cand multi m-au atacat desi nu trecea des prin Poiana. Om adevarat.
ghost si calfa singurii moderatori de gen masculin care merita functia in care au fost numiti. Singurii moderatori pe care-i recunosc si apreciez. Super intelecte si tovarasi de gasca.
ComicDiva,carmi,afrodita respect inainte de toate. spoton.gif
Catalin Boem filosof santa.gif Sa fii sanatos si fericit. Am avut noi niste neintelegeri, insa ramai cel mai finutz "adversar" dintre toti. No.1.

Sa va prinda noul an fericiti, sanatosi si langa cei dragi


PS: Daca am uitat pe cineva sa nu se supere. Am ceva timp sa editez.
denise
mwah1.gif La Multi Ani si tie, Vornicum ! (ei, mai ziceam eu si altele... sper sa nu te fi suparat si sa fi inteles si altceva, tocmai ca sa te simti din ce in ce mai bine la Han wink.gif ) .
craciunf.gif
Uite, Mosu' a venit si la tine: santa1.gif
axel
Da, noi, ceilalti, si noi te iubim. Sarbatori fericite santa1.gif
Vornicum
Sarbatori fericite, axel!
actionmedia
Vornicum craciunf.gif lmani.gif
Vornicum
La fel , actionmedia . Sa te prinda sarbatorile fericit si iubit.

Tin sa iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine.

______________________
Respectul se castiga , nu se cumpara.

Mihai
santa1.gif La Multi Ani, vornic razvratit! biggrin.gif

craciunf.gif sarbf.gif sbine.gif

Un 2005 cu cat mai multe impliniri si sanatate si o prezenta cat mai placuta la Han! tongue.gif

santa.gif
Vornicum
Sa traiesti si tu, Mihai.

"Cand esti palmuit, intoarce si celalalt obraz"
"Nu-l blestema pe cel care te da afara din casa lui. Bucura-te impreuna cu cei asemenea tie care salasluiesc in preajma ta"

Fie ca fiecare sa ne gasim un coltisor in care sa ne simtim acasa in aceasta lume cruda si ne gasim linistea interioara in cele mai aprige conditii
Mihai
Da, Vornicule, va fi un an greu, cu multe asupriri... rofl.gif

brow.gif

Vornicul cel asuprit hmm.gif

santa1.gif
Vornicum
QUOTE (Mihai @ 23 Dec 2004, 12:24 PM)
Vornicul cel asuprit hmm.gif


Sunt singurul de pe aici care nu poate posta decat in Poiana. Dupa cate am facut pentru forumu asta...

PS: Tzacanit titlu mi-ai tras colosha rofl.gif Asta suna ca aia in care Ilici l-a gratiat pe Miron Cosma si apoi l-a disgratiat.

santa1.gif HO HO HO HO .....
Mihai
Ok, o semi-gratiere: poti trimite mesaje si in cadrul subforumurilor de la "Peripetii la Gura Sobei".
Sper sa nu reincepi cu atacuri sau ironii. brow.gif Mesaj on-topic acolo, te rog.

santa1.gif
Vornicum
Vai ce bine imi pare!!
Propun altceva ... acces nelimitat pe tot forumul si la prima abatere ( mesaj off topic ) imi stergi contul hmm.gif

santa1.gif
HO HO HO ... sanie cu zurgalai!!
Vornicum
Deoarece de maine nu mai lucram vreau sa adresez obisnuitele urari :

La Multi Ani :
Scarlett mi-ai fost alaturi la bine si rau, tovarasa de Fazan si colega matinala.Prima iubire wub.gif
Mogaldeatza alias "mocofatza" . Ai aparut in gandurile mele ca o zana buna si simpatica.
denise ori de cate ori aveam de gand sa plec de aici , imi trimitea un pm si ma determina sa mai stau. o fi de bine sau de rau chestia asta, e la latitudinea fiecaruia. Mi-esti draga.
omu_vexx Coleg de echipa la FC Bachus. Prieten drag, mi-a sarit in ajutor la nevoie. Iti dau o bere, amice spoton.gif
actionmedia mi-a intins o mana de ajutor cand multi m-au atacat desi nu trecea des prin Poiana. Om adevarat.
ghost si calfa singurii moderatori de gen masculin care merita functia in care au fost numiti. Singurii moderatori pe care-i recunosc si apreciez. Super intelecte si tovarasi de gasca.
ComicDiva,carmi,afrodita respect inainte de toate. spoton.gif
Catalin Boem filosof santa.gif Sa fii sanatos si fericit. Am avut noi niste neintelegeri, insa ramai cel mai finutz "adversar" dintre toti. No.1.

Sa va prinda noul an fericiti, sanatosi si langa cei dragi


PS: Scuze ca ma repet , insa cineva a incercat sa-mi bruieze topicul. rofl.gif
skysurfer
La Multi Ani si din partea mea Vornice, cu pareri de rau ca nu mai postez asa des in Poiana insa fii sigur ca cea mai mare parte a posturilor le citesc. Iti doresc si eu tie ceea ce le doresti si celorlalti si mai mult de atat, iti urez ce imi doresc eu mie, si crede-ma ca imi doresc o gramada. spoton.gif
Sa ne vedem cu bine la anul.
Vornicum
Sarbatori Fericite Skysurfer!
Sa vii la anu cu mancaruri (mai) alese si gustoase. Sa-ti fie masa plina cu bunatati si burtica cu delicatese, tie si celor dragi

santa1.gif HO HO HO HO

gonen
UN BRAD PLIN DE CADOURI, MULTE PAHARE CIOCNITE CU CEI DRAGI, SANATATE, VESELIE SI NU IN ULTIMUL RAND, CRACIUN FERICIT!

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!
sarbf.gif sbine.gif
Scarlett
La multi Ani !!! .. iti urez multa fericire si caldura sufleteasca, sa te bucuri de iarna, de vacanta.... si de prieteni.
user posted image

Sarbatori fericite mwah1.gif
Vornicum
bogho , La Multi Ani si tie , sa fii fericit si sanatos alaturi de aleasa inimii si sa ma inviti si pe mine la nunta wink.gif

Scarlett, ce pot sa zic .... harhar.gif Dimineti cat mai placute de acum inainte, cat vei trai! Sa nu ma uiti prea repede!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.