Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Citate Proprii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Vornicum
Cand te-a parasit iubita pentru altu nu dispera, roaga-te pentru nefericitu care ti-a luat-o spoton.gif
Vornicum
Multi am fost, putini am mai ramas. Nimic nu se compara cu o multime vida rofl.gif
Vornicum
Omul gandeste cu stomacul . De aceea cand ii este foame merge la Biblioteca. hh.gif
Vornicum
N-am intalnit de mult o femeie desteapta. O singura data mi s-a intamplat si .... s-a dovedit a fi barbat.
Vornicum
Una si cu una fac doua, femeie desteapta si prost sanatos intalnesti odata la un secol spoton.gif
Vornicum
Tocmai cand credeai ca totul e perfect in relatia ta sentimentala vine sefu si te f**e ca la carte rofl.gif
Vornicum
Ieri mi-am revazut fosta prietena. Si-a cerut scuze ca m-a parasit. Eu mi-am cerut scuze ca am palmuit-o woot_jump.gif
Vornicum
Cand esti ametit de bautura lumea ti se pare un camp cu flori.
Problema e ca a doua zi te trezesti in mocirla. sad.gif
Vornicum
Crezi ca esti fericit? Well ... think again! wink.gif
Vornicum
Buey, ce palaria mea sunt ashea destept? rofl.gif
Leon
Destept nu stiu...dar normal sigur nu spoton.gif Oricum, o vorba ruseasca:

Nu exista femei urate...doar lipsa de vodca frusty.gif frusty.gif frusty.gif drunk.gif drunk.gif drunk.gif drunk.gif
Vornicum
Draga domnule privitorule, normalitatea e o stare relativa.
Cum zicea cineva ... Totul e relativ. Pana si perfectiunea e relativa.
Poi poate cineva sa se puna cu probabilitatile? hmm.gif
Leon
Suparat????? hh.gif
Vornicum
Suparat sunt acusica ca esti offtopic pe un thread de citate, care este.
Si daca o sa persiste supararea asta nush' ce se poate intampla.

Cand cineva ti-e antipatic repeta-i intruna cat de destept e. Faptul ca te crede e cea mai reusita pedeapsa. spoton.gif
Eclectic
Dar, cum topicul e in Poiana, nu poti invinui pe nimeni ca e off-topic.
colectionara
QUOTE (Vornicum @ 27 Nov 2004, 01:27 PM)
Cand cineva ti-e antipatic repeta-i intruna cat de destept e. Faptul ca te crede e cea mai reusita pedeapsa. spoton.gif

Pai poate omul chiar e destept hh.gif...
Eclectic
colectionaro, cine sa fie destept, ma ? Nu-mi spune ca ... , pentru ca o sa-mi schimb complet parerea despre tine. mad.gif
colectionara
Omul care ii e antipatic lui Vornicum. Nu-mi spune ca nu se poate ca imi schimb complet parerea despre tine. Adica vreau sa spun ca nu as vrea sa cred ca ai prejudecati, nimic altceva rofl.gif...
Eclectic
Sunt perfect de acord cu tine. Eu la altcineva ma gandeam. blink.gif
colectionara
M-am prins. Da' sa nu imi zici ca-s fata desteapta ca intru la banuieli laugh.gif.
Eclectic
Una e una, alta e alta. tongue.gif
Vornicum
QUOTE (Barrie @ 27 Nov 2004, 12:57 PM)
Una e una, alta e alta. tongue.gif

Bravo! Superb citat. Esti extrem de destept, poetule stelar, pardon nocturn ( ca si liliecii spoton.gif ).
Suna a axioma mai degraba , decat a citat. laugh.gif

QUOTE (Mihai @ editand un mesaj agresiv al lui Barrie)
Pentru ca tu esti om rau, nu bun si nici nu ai spate de ferentari si colentina.....





cactus
Ce mai faci Vornice ? N-ai dat nici un semn de viata... hmm.gif
Vornicum
Mey cactusu , eu fac bine. Mi-esti simpatic dar esti offtopic ca si cei 2 isteti de mai sus. Trage si tu un citat personal. Intru la Zi-ne ce ai in tartacuta ca sa ne convorbim spoton.gif
Vornicum
Cine se scoala de dimineata nu se spala cu sapun pe fatza. rofl.gif
yronick
QUOTE (Vornicum @ 27 Nov 2004, 12:43 PM)
Cum zicea cineva ... Totul e relativ. Pana si perfectiunea e relativa.

Pana si aceasta afirmatie e.relativa.
Nu inteleg cum de tot mai putini isi dau seama de asta TOTUL este RELATIV. Oare nu observa nimeni o contradictie in aceasta conceptie? "Totul', este atributul absolutului, prin urmare, absolutu este.....relativ? ......hmmm huh.gif
cobra verde
Citatul meu preferat nu poate fi reprodus aci' din motive ce nu tin de vointa mea. hh.gif
axel
Nici o problema, domnule regizor, suntem capabili sa-l deducem din restul mesajelor dumneavoastra.
Eclectic
Si pare a fi unul foarte inteligent...
cobra verde
Da ma , tu continua sa ma citezi , o sa fie singura ta opera pt. care o sa fii amintit prin unghere intunecoase de niste poeti senili. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
axel
Ce ciudat... nu vad nici un citat prin-preajma, domnisoara regizor... Asteptam cu infrigurare sa vedem filmele dumneavoastra. Atunci cu siguranta ca se va umple hanul de citari.
cobra verde
Nu o sa ai sansa asta , trebuie sa-ti permiti biletul....
Antont
Exista piraterie, asa ca nu sint necesare biletele rofl.gif
PESE:
Citat propriu rofl.gif
cobra verde
Si blank nu-ti trebuie ? Pe ce suport pirateaza, pe igienica ?
Antont
De ce ma intrebi, un blank e mai scump decit biletul rofl.gif ?
cobra verde
Era retorica draguta , nu prea te-ai prins....
axel
Sau tu nu prea te-ai prins rofl.gif
Blakut
Exista o reteta pentru a alcatui un "citat propriu" bun. La fel cum cred ca exista o reteta pentru un banc bun.
Antont
QUOTE (cobra verde @ 2 Dec 2004, 10:15 PM)
Era retorica draguta , nu prea te-ai prins....

Asa e, nu sint toti Spielberg wannabe precum unii (persoane neimportante, nu dau nume) rofl.gif
axel
QUOTE (Ghost @ 2 Dec 2004, 10:19 PM)
Asa e, nu sint toti Spielberg wannabe precum unii (persoane neimportante, nu dau nume) rofl.gif

Te rog, un pic de respect pentru proaspetele talente rofl.gif
Antont
Incerc, dar mi-e imposibil rofl.gif
cobra verde
Spielberg wannabe



Spielberg ? 6.gif 6.gif

La cata cultura cinematografica banuiam ca ai , raspunsul era destul de previzil. Mancatorii de popcorn sufoca !
Antont
Degeaba incerci sa faci pe interesantul, ca tot plictisitor esti spoton.gif
Vornicum
QUOTE (Ghost @ 2 Dec 2004, 11:20 PM)
Degeaba incerci sa faci pe interesantul, ca tot plictisitor esti spoton.gif

Reusit citat.

'Tzatenti aici citat: " Cand te trezesti obosit e clar ca trebuie sa te culci la loc"

Sunt atat de istet si pe faza incat ma mir ori de cate ori imi amintesc cum ma cheama rofl.gif
iniya
'cinstim munca!!! o apreciem; e fantastic cand stai sa o privesti '
&
'daca nu ma placi..stoarcetzi creierii... si dupa vei putea pleca'
&
ce nu poti face azi; mai ai umpicutza rabdare ; mai un pic si se termina luna asta cool.gif yeah.gif thumb_yello.gif
Sushi
"Daca nu ma lasi in pace iti pun oala-n cap cu tot cu continut!"
cactus
....Decat singur in doi, mai bine singur, singur....
ComicDiva
If the world has an asshole, I'm definetely living somewhere in it

Nu-mi pasa daca paharul este pe jumatate gol sau plin. Mai important mi se pare ce anume este in pahar si daca pot s-o beau sau nu. smile.gif

Interlocutor: Esti pesimista sau optimista?
ComicDiva: Prefer sa fiu placut surprinsa decat sa fiu dezamagita.

Prima lege a ComicDivei: Cand nu poti impresiona, SOCHEAZA! spoton.gif
mariana21
ai inteles ca cucu-n gura hh.gif
Vornicum
Invata puisor ca daca nu ajungi ca Jiji.

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.