Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Realplayer
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare
TriRegnum
Stie cineva alte programe alternative la RealPlayer care sa ruleze fisierele de streaming (*.rm, *.ram etc).
Am instalat Real (parca 8) si nu-mi ruleaza, nici macar un msg de eroare, pur si simplu nu se intampla nimic si cand sa il dezinstalez dadea eroare, asa ca am luat un prg care sterge din registry (RegCleaner) si l-am scos cu ala...

Stie cineva alt program de gen RealPlayer? (voiam sa vad o Liturghie care a fost divuzata in direct pe NET si nu am avut cu ce... sad.gif )
Mentosana in corpore sano
Daca instalezi codecul real alternative vei putea folosi orice media player pentru a vizualiza fisierele .rm
dead-cat
nu-i chiar alternativa, dar a iesit RealPlayer 10 care-i mai mult de un pas inainte fata de 8.
eu il folosesc pentru real streaming fara probleme. evtl incarca-l daca nu esti multumit de alternativa.
Cla
"Saracutul" de Irfanviewuser posted image mananca .rm, .ogg si alte chestii... check and download plug-ins+player wink.gif
TriRegnum
Multumesc...voi incerca.
bufnitza
Eu folosesc IrfanView , mi l-a recomandat si instalat un prieten . Nu prea am avut treaba cu el , dar sint multumita cu el.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.