Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Salon Auto Paris 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
Puss In Boots
"Le mondiale de l'automobile" a avut loc la Paris in perioada 15 sept. - 10 oct.
Record mondial de afluenta 1 460 803 de persoane ... 27000 de teste de masini facute de vizitatori .. în fine, un monstru. smile.gif
L-am vizitat ca sa salivez putin si sincer n-am fost dezamagit ... Întradevar au fost câteva masini care m-au impresionat si fara s-o mai lungesc, trec la poze.
Voi dedica un post pentru fiecare marca.
Voi începe cu Ferrari
Puss In Boots
FERRARI 1

impresionant!

user posted image


nici nu îndraznesc sa ma gândesc ce prostii as mai face s-o am laugh.gif

user posted image
Puss In Boots
FERRARI 2

nu porti sa-i iei numaru' doar dac-o gasesti parcata rofl.gif

user posted image

miaaaaaauuu !!! rofl.gif

user posted image
Puss In Boots
RENAULT 1

Cred ca-i un concept car dar mi se pare simpatica ... mi se pare ca are un design putin cam feminin tongue.gif

user posted image


Cert ! laugh.gif

user posted image
Puss In Boots
RENAULT 2

N-arata chiar rau sorry.gif

user posted image


ultima ...

user posted image
Puss In Boots
PEUGEOT 1 spoton.gif


user posted image
Puss In Boots
HUMMER 1

Ca sa rupem putin monotonia ohyeah.gif

user posted image


Ce i-ar mai sarii fulgii sa intre pe mâna mea devil.gif

user posted image


Adevarul e ca-i impresionant drool.gif

user posted image
Puss In Boots
SUBARU IMPREZA 1

No comment cool.gif wub.gif sorry.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Puss In Boots
SUBARU IMPREZA 2

Un fund excitant sorry.gif rofl.gif

user posted image
Puss In Boots
MG 1

B E T O N !!!

user posted image
Puss In Boots
PEUGEOT QUARK 2


Dedicatie pentru Ghost laugh.gif

user posted image


Tre' sa fie super fun de condus drool.gif

user posted image
Puss In Boots
MERCEDES 1

Splendida !!!

user posted image


No comment !!! drool.gif drool.gif drool.gif

user posted image
Puss In Boots
MERCEDES 2

Exclusivitate pentru voi ... era ascunsa si rezervata doar vip-urilor ohyeah.gif

user posted image


Faina rau tongue.gif

user posted image
Puss In Boots
HONDA + MASERATI

Din moment ce-i albastra merge o data .. laugh.gif tongue.gif sorry.gif

user posted image

user posted image
Puss In Boots
nu stiu ce-i sorry.gif laugh.gif ... da-i simpatica drool.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Antont
Beton spoton.gif ! Felicitari ca ai fost acolo smile.gif!

Pese:
Mersi pt dedicatie spoton.gif
skysurfer
M-ai facut gelos Puss in Boots. Inseamna ca pe anul asta am cam pierdut tot ce era de vazut. Poate la anul dau si eu o fuga ca arata drool.gif . Si ce ti-ai luat de acolo? Nu ti-ai luat vreun Imprezza (favorita mea) sau MG? Nu ca Mercedesul arata rau. Oricum imi vine sa imi dau pumni in cap ca am irosit tot concediul...
Felicitari pt plimbarica, e de tinut minte si povestit. Apropo ai fost intr-o excursie organizata sau pe cont propriu?
Carmi
Puss am si eu aceeasi nelamurire ca si Sky....cum ai ajuns acolo??
Noi muritorii de rand ce putem face sa ne vedem acolo??
Puss In Boots
@Ghost ... o sa mai pun câteva mai târziu...

@skysurfer ... impreza este o masina care face pe multi sa visesze însa putini au idee de senzatiile pe care le poate procura ... fara sa-mi fac un tel în viata s-ar putea sa pun restu de la pâine deoparte ca sa-mi iau una laugh.gif
cine stie .... rolleyes.gif
Urmatorul salon are loc în 2006 ... am uitat complet de întrebarea ta cu privire la modul în care l-am vizitat dar raspund acum:

@Carmi ... mutumesc pentru ca mi-ai atras atentia (sorry sky) ...
So, locuiesc la 20 de min de salon si întâmplarea a facut ca firma unde lucrez sa fie-n colaborare cu organizatorii din anul acesta. Am obtinut invitatii dar pretul unui bilet nu era excesiv de mare (10 € cred).
Cred ca cel mai dificil lucru ar fi cazarea încazul în care ati dorii sa veniti peste doi ani ... restul cheltuielilor sunt relativ suportabile ...
150€ - transport dus întors cu autocarul
papa - cam 7, 8 € pe zi
diverse cheltuieli- 30 € pe saptamâna
(metro, bus etc)

Bye,

ps. din fericire sunt si eu muritor laugh.gif
skysurfer
Auzi, Puss in Boots stii ceva lasa-ne. biggrin.gif Si eu credeam ca esti muritor ca noi printre romanasii astia la distanta de 1800 de Km de Paris. Pai tu stai aproape de cel mai frumos oras din lume, nici nu stiu ce te-am mai intrebat. Serios acum, bravo si sa te duci in fiecare an daca poti ca ai ce vedea. Deci sa inteleg ca o sa ai in fiecare an amintiri de povestit la nepoti, nu?
Puss In Boots
hm ... nonono.gif sky, sky ... prefer de 10000000000000 de ori sa am o cabana în ro decât un apart în paris ...
Dar ne îndepartam de subiect tongue.gif
Puss In Boots
Surpriza spoton.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Puss In Boots
înca o ... chestie destul de simpatica:

user posted image

fund clasik, sexy

user posted image

daca ma uit mai bine chiar îmi place sorry.gif

user posted image
Serenity
ohmy.gif ohmy.gif "Is that a plane? Is that a spaceship? Nope, it's just the new Audi!" tongue.gif
Si cu toate ca m-a bagat rau de tot in ceata, e frumusica foc.. wink.gif Cat de curand imi iau si eu una, o sa se asorteze cu ochelarii cu raze X si rujul pentru teleportare laugh.gif Yup, yup! It has 'Serenity' written all over it rofl.gif




Carmi
Superbe pozele Puss!! pun pariu ca de aia le-ai facut poza ca au si suport de boots pe dinauntru
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.