Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Urmatoarea Intalnire, 12 Nov
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Eclectic
Bun... A fost frumos, am baut (unii mai mult, altii mai suc sau, dupa caz, bere fara alcool cry.gif ).
Cand ne mai adunam ? Poate chiar mai multi... Vinerea viitoare ?
Eclectic
Promit sa beau numai cafea.

Sau nu ? blink.gif
KodiaK
Sa vad cum reusesc sa ma impart in doua, ca mai am o alta intalnire forumistica (www.rockcafe-forum.com - un pic de reclama nu strica tongue.gif ) weekend-ul viitor. Mie mi-ar conveni f mult sa fie sambata sau duminica si nu vineri, dak se poate tongue.gif
Eclectic
Treaca. Inima mare, suflet nobil. Sambata, la ora 6, in fata la Maxx, ca sa fim originali ? rofl.gif
gonen
in weekendul ala ar trebui sa fiu la Craiova.
deci nu cred ca o sa pot veni1 sad.gif
Eclectic
Pai si cine mai aduce ciocolata ? cry.gif
gonen
nu stiu!
Eclectic
Ce rautacios esti !
gonen
insa, pot sa va recomand cateva magazine de unde sa luati ciocolata Milka. devil.gif rofl.gif rofl.gif
genicon
avand in vedere ca voi fi in bucuresti, count me in. Si nu uitati de pana mea si sugestiile lui Barrie de pe celalat subiect rofl.gif
icarus
Poate ajung si eu la intalnire. Da' imi pare rau ca nu vine bogho. Bogho, uite cum facem: eu iti trimit la Craiova o bere Beck's (prin curier rapid dog.gif, cu autografe de la forumisti pe eticheta) si tu mie de acolo una Ciuc. ohyeah.gif
ComicDiva
Poate ajung si eu de data asta... if you'll still have me. rolleyes.gif unsure.gif
Am jocuri pisicologice noi. smile.gif

this above all, to thy ownself be true. spoton.gif
KodiaK
Cum sa nu te primim. Cu cat mai multe fete cu atat mai bine ohyeah.gif
Eu unul astept cu interes sa vad ce profil psihologic imi mai iese de data asta unsure.gif
DeeDee
Cred ca vin si eu...daca ma primiti tongue.gif
genicon
ohyeah.gif
black ice
vin si eu. rolleyes.gif
Eclectic
genicoane, de n-o sa ai tu de mimat "pescar trist la apus de soare pe malul lacului tanganika", sa te consideri norocos. harhar.gif
KodiaK
QUOTE (DeeDee)
Cred ca vin si eu...daca ma primiti tongue.gif


Cum sa nu te primim hug.gif

Cred ca or sa ajunga sa ne cunoasca aia din MAXX...poate ne fac si reducere biggrin.gif

genicon
@Barrie - eu mimez orice, si o fac foarte, foarte bine. Chiar perfect pot spune. Daca nu se ghiceste, inseamna ca nu am o echipa destul de buna rofl.gif (kiddin') Las' ca vedem noi la intalnire ce si cum mimam.
gonen
QUOTE (icarus @ 6 Nov 2004, 03:40 PM)
Bogho, uite cum facem: eu iti trimit la Craiova o bere Beck's (prin curier rapid dog.gif, cu autografe de la forumisti pe eticheta) si tu mie de acolo una Ciuc. ohyeah.gif

S-a facut!

EDIT:
P.S Nu o sa mai fie poze atat de multe in care apar eu! rofl.gif
doice
Nu promit nimic dar o sa incerc sa ajung biggrin.gif
Genicon fereste-te de Barrie la mima pt ca e un devil.gif cand da cuvinte tongue.gif
Serenity
Pentru ca sigur n-o sa mai apuc, va urez de pe-acum distractie placuta si poze cel putin la fel de frustrante pentru noi cei ramasi la casele noastre (foarte departe de Bucuresti whistling.gif) ca pozele de pe 5 noiembrie ohyeah.gif cry.gif cry.gif ... Ceva imi spune ca asa vor fi.. tongue.gif
doice
Sa speram spoton.gif
trustbyte
daca nu apare ceva neasteptat...cred ca vin si eu smile.gif


dar mai incet cu pozele din profil maa, ca vin cu gluga data viitoare laugh.gif

icarus
QUOTE (bogho @ 8 Nov 2004, 09:30 AM)

S-a facut!


Bun. Cum ne sincronizam? laugh.gif
mascatul
La invitatia lui Barrie voi fi acolo numa' sa-mi spuneti unde cand si la ce ora
KodiaK
QUOTE (-trustbyte- @ 8 Nov 2004, 12:26 PM)
dar mai incet cu pozele din profil maa, ca vin cu gluga data viitoare laugh.gif

Dak nu vii si cu coasa degeaba ph34r.gif
Deci in principal suntem aceeasi ca data trecuta + geni, blacky si mascatul smile.gif, ca mi-e lene sa fac lista smile.gif

Mascatule, intalnirea este sambata la 13 nov ora 18:00 in fata clubului MAXX

Barrie, acu vazui, titlul topicului a ramas cu 12 nov, schimba-l rpd, nu de alta da ar fi pacat sa vina DeeDee pe 12 sa nu gaseasca pe nimeni, sa se supere si sa nu mai vina la nici o intalnire dupa aia laugh.gif
KodiaK
QUOTE (-trustbyte-)
dar mai incet cu pozele din profil maa, ca vin cu gluga data viitoare  laugh.gif


Dak nu vii si cu coasa degeaba ph34r.gif rofl.gif

Deci in principal suntem aceeasi ca data trecuta + geni, blacky si mascatul smile.gif, ca mi-e lene sa fac lista smile.gif

Mascatule, intalnirea este sambata la 13 nov ora 18:00 in fata clubului MAXX

Barrie, acu vazui, titlul topicului a ramas cu 12 nov; schimba-l rpd, nu de alta da ar fi pacat sa vina DeeDee pe 12 sa nu gaseasca pe nimeni, sa se supere si sa nu mai vina la nici o intalnire dupa aia cry.gif
icarus
QUOTE (KodiaK @ 8 Nov 2004, 11:44 PM)
Deci in principal suntem aceeasi ca data trecuta + geni, blacky si mascatul smile.gif, ca mi-e lene sa fac lista smile.gif


Pai ce te grabesti asa? laugh.gif Zic eu ca lista inca e deschisa.
Si oricum, ai gresit la numaratoare. wink.gif
Eclectic
Pai eu nu prea am cum cum sa schimb titlul. Daca o fi vreun moderator prin preajma...
mdA!
ma incearca si pe mine un gand curios....
primiti debutanti? (dar rugam, fara furci caudine).

...
Eclectic
Fireste. Da' nici tu sa nu vii cu furcile dupa tine. biggrin.gif
doice
Are si Kodiak dreptate cu titlul.
Chiar ma pregateam sa intreb daca a ramas pe vineri sau sambata.wacko.gif
Cum este threadul lu' Barrie el trebe sa faca lista si sa ne zica exact cine vine si cine nu. cool.gif
Eclectic
Pana acum, s-au inscris

kodiak
genicon
icarus
doice
comicdiva
deedee
black ice
-trustbyte-
mascatul
alexa
si eu

Catalin zicea ca poate sa apara dupa 10 seara, deci il vom astepta.

doice, serios ca nu pot face si lista celor care nu vin. Ar fi cam mult. hh.gif
doice
ohmy.gif
de ce interpretezi atat de mot-a-mot postarile. Nu cred ca altcineva s-ar fi gandit ca vreau o lista cu cine nu vine 43.gif
gonen
bogho - nu poate veni! 50.gif
Eclectic
QUOTE
Nu cred ca altcineva s-ar fi gandit ca vreau o lista cu cine nu vine


Ce ti-e si cu carcotasii astia... tongue.gif tongue.gif
doice
QUOTE
Ce ti-e si cu carcotasii astia...

Carcoteala sa fie ca da aroma discutiilor rofl.gif

Bogho ne pare rau ca nu poti sa vii sad.gif
Eclectic
Dar la urmatoarea tre' sa vii. 6.gif
gonen
Poate da, paote nu. Depinde acum! Mai tre' sa fiu si pe la craiova. In weekendul cu 28 nov. sunt sigur iar la Craiova!
Eclectic
Mai e un an pana atunci. rofl.gif
Da, doice, stiu, voia sa zica noiembrie. tongue.gif
KodiaK
Na belea! Nush cum s-o nimerit da au picat ambele intalnire forumistice in acceasi zi. Noroc ca cealalta e la 16 si asta e la 18 biggrin.gif
De ajuns ajung sigur si la voi, dar dak nu vin pina la 18:15 ( nu 18:07 Barrie wink.gif ) at plecati fara mine. Va gasesc eu si in gaura de sarpe rofl.gif

PS: Sa-mi pastrati loc linga doice ohyeah.gif sau DeeDee sorry.gif !!!
gonen
QUOTE (KodiaK @ 9 Nov 2004, 05:53 PM)
Na belea! Nush cum s-o nimerit da au picat ambele intalnire forumistice in acceasi zi. Noroc ca cealalta e la 16 si asta e la 18 biggrin.gif
De ajuns ajung sigur si la voi, dar dak nu vin pina la 18:15 ( nu 18:07 Barrie wink.gif ) at plecati fara mine. Va gasesc eu si in gaura de sarpe rofl.gif

PS: Sa-mi pastrati loc linga doice ohyeah.gif sau DeeDee sorry.gif !!!

Ce ti-e si cu schimbarile astea de plan! rofl.gif


O alta idee ar fi sa mutati intalnirea vineri seara! Si atunic pot veni si eu! spoton.gif
Eclectic
QUOTE
Na belea! Nush cum s-o nimerit da au picat ambele intalnire forumistice in acceasi zi.


Pai parca ziceai ca e vineri ailalta si de-aia am dat-o sambata. De-amu, nu putem schimba iar ziua, ca stiu niste lume care nu poate vineri.

QUOTE
dar dak nu vin pina la 18:15 ( nu 18:07 Barrie  )


Nu stiu ce vrei sa insinuezi. tongue.gif

QUOTE
PS: Sa-mi pastrati loc linga doice  sau DeeDee  !!! 


Nu vrei si un covor rosu ? Oricum, ar trebui sa te hotarasti si tu... biggrin.gif
Eclectic
Bogho, am impresia ca am postat simultan. Ideea e ca unii si-au schimbat deja programul, ca sa vina sambata si nu ar fi ok fata de ei. Dar ne vedem data viitoare. thumb_yello.gif
colectionara
QUOTE (Barrie @ 9 Nov 2004, 11:35 AM)
Catalin zicea ca poate sa apara dupa 10 seara, deci il vom astepta.

Idem... (dar puteti sa il asteptati numai pe el, eu o sa va gasesc intamplator biggrin.gif)
KodiaK
QUOTE (Barrie @ 9 Nov 2004, 05:59 PM)
QUOTE
Na belea! Nush cum s-o nimerit da au picat ambele intalnire forumistice in acceasi zi.


Pai parca ziceai ca e vineri ailalta si de-aia am dat-o sambata. De-amu, nu putem schimba iar ziua, ca stiu niste lume care nu poate vineri.


Pai initial asa era da s-a modificat unsure.gif

QUOTE (Barrie @ 9 Nov 2004, 05:59 PM)
QUOTE
PS: Sa-mi pastrati loc linga doice  sau DeeDee  !!! 


Nu vrei si un covor rosu ? Oricum, ar trebui sa te hotarasti si tu... biggrin.gif


Ok, m-am hotarat, intre DeeDee si doice devil.gif
simonsays
QUOTE (KodiaK @ 9 Nov 2004, 08:17 PM)
Ok, m-am hotarat, intre DeeDee si doice devil.gif

daca vin si eu, ala e locul meu ! ohyeah.gif e scris in stele .... rofl.gif



probabil o sa stau in capatul celalalt... CINE are nevoie de un oPsedat langa ea ?!?! ... rofl.gif
Eclectic
Sa intelegem ca vii ? rolleyes.gif
simonsays
nus .....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.