Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:"Evidenta populatiei"
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
Antont
Ma gindeam sa vedem citi motociclisti/motocicliste sint pe forum biggrin.gif ...
So, care aveti permis(moto) si de cind, sau cind dati examenul tongue.gif?
Ce motocicleta ati avut, aveti, sau intentionati sa va cumparati si cind?
Bagati (cu poze daca aveti) tongue.gif !
Antont
Incep eu:
Permis din 2003, Kawasaki ZXR 400, fan al "sportivelor" spoton.gif
Cla
Hop si io yeah.gif
Permis din '81, Touring-fan

1. Suzuki GSX 250 E, din '82, 17 CP
Cla
La ora actuala:

2. Suzuki GS 500 E, din 2002, 46 CP rolleyes.gif
DeeDee
Eu imi iau carnetul in primavara si in acelasi timp imi voi lua o kawasaki ninja de cel putin 250... poate 400....poate mai mult sorry.gif
otto
neata !
io am carnet din de moto din 2000. am avut un dnepr (un tanc rusesc cu care mi-am luat prima cazatura) dupa care mi-am luat jawa TS350. p-asta am avut-o doi ani, dupa care am fost nevoit sa o dau, pentru ca vecinilor de la bloc nu le convenea ca tin motocicleta in scara blocului.

acum m-am mutat la curte si as vrea sa-mi iau motor. deocamdata nu am bani pentru mai mult de o comunista, dar numai vreau. sperantele mele se indreapta spre o honda CBR sau macar un suzuki bandit. spoton.gif
mutulica
nu am carnet... habar n-am cidn o sa am timp sa mi-l iau...
intre timp ma adulterez cu domnisoara din poza tongue.gif
Carmi
Permis din vara a.c. laugh.gif
nnebunesc ca n-am cu ce ma
DeeDee
Am intrat in randul lumii cu permisul....acum sa vedem cand imi iau motorul. Sunt motociclista oficial de ieri thumb_yello.gif
Cla
Felicitari, Dee Dee, thumb_yello.gif si ai grija de tine smile.gif

Vazuta la mine dupa colt: spoton.gif
Antont
Bravo Dee, felicitari, acum faci parte din elita mwah1.gif spoton.gif tongue.gif ...
Pese:
Cind ne dam spoton.gif ?
Carmi
Dee felicitari si ai grija de tine...
si sa ne mai povestesti din portiile tale de adrenalina jamie.gif
Tyra
Mda... spre nefericirea mea si a luat DeeDee A ul.

Mai baieti mai... ce mi as mai lua un ATV... si e de ajuns B ul pt ala.
DeeDee
Eu si iubitul(a) meu.... suzuki sv 650 s
Olaf
Azi tocmai am aflat ceva... Cica aici, daca am B-ul de mai mult de 5 ani nu imi trebuie A-ul pentru motoare sub 125 cc... Tentant.. laugh.gif
Kyklos
Aceste doua manifere rofl.gif specimene , voi cei din lumea motoarelor le cunoastetii mai bine , sunt teroarea cartierului , in fiecare dimineata sot si sotie merg la job cu aceste doua minunatii, fix la 7.30 auzi mornaitul de motan a celor doua bipede rofl.gif
Din pacate am reusit sa surprind cele mai indragite motoare din cartier la ora cand se hodineau in fata curtii , seara... rolleyes.gif
Olaf
Colimator, eu nu stiu unde vezi tu bipede in poza aia blink.gif rofl.gif
alysoft2003
QUOTE (Olaf @ 27 Jun 2006, 06:45 PM)
Cica aici, daca am B-ul de mai mult de 5 ani nu imi trebuie A-ul pentru motoare sub 125 cc

Unde "aici" ?. Sper sa ne gasim in acelas "aici", cu toate ca in "aici"-ul meu trebuie sa platesc o diferenta de vreo 300€ si sa dau examen. Si vreaaaauuuu laugh.gif
Olaf
In Franta.
Si nu va luati de mine, eu tocmai am aflat weekendul asta, de la un tip care se da cu motoru' de vre-un an, si a invatat sa schimbe vitezele cand l-a cumparat. (un pic cam kamikaze tipu', dupa parerea mea)
alysoft2003
Suntem vecini, Olaf. Hai ca vin sa imi schimb permisul al tine in Franta laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.