Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Hai Sa-i Facem Reclama Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cociuba
SA promovam HANUL...............
ai o idee buna,realizeaza schita unui banner,orice e bun..........................
baga aici , o vom analiza si apoi vom vota castigatorii, pun la bataie unul din
urmatoarele premii:
thumb_yello.gif 2 litri palinca 100% naturala din prune, realizata in distileria proprietate privata, gradatia minim 50, fara adaosuri chimice(zahar, coloranti,etc)....... TE TINE drunk.gif


sau 1 sticla vin romanesc , vechime minim 5 ani, care abia asteapta sa-l degusti cu partenerul devil.gif


sau 1 bax bere TUBORG, TE TINE......... yikes.gif




BAGA aici toate ideile pe care le ai, abereaza daca vrei, DAR HAI SA FACEM O SCHIMBARE............. smile.gif
halcyon_lll
Hai sa fim High! rofl.gif Gizas ...
cociuba
no drug , clear spoton.gif

doar beutura spoton.gif
gonen
1. aberatie: putem strange bani, inchiriem un avion, si aruncam cu fluturasi de hartie cu reclama de la hanul ancutei

2. tot pe fluturasi de hartie, impartim pe la colt de strada

3. aberatie ??? : constituim o societate, deschiem un local cu numele http://www.hanuancutei.com si facem reclama la han. biggrin.gif

P.S Eu as vota pt. 3
cociuba
ideea nr 3 genial, daca membrii fondatorii au dreptul la mancare si bautura fara restrictii desi daca ma gandesc mai bine la cat de sugative suntem baga firma in faliment drunk.gif
Vornicum
Io-i fac reclama in fiecare zi : Il injur in fiecare zi pe diverse forumuri.

PS : Asta va rog sa o taieti la montaj. Poate cineva o s-o creada. Ca mai sunt si din astia. rofl.gif
PS2: Primesc ceva premiu?
cociuba
poate unul pentru cinste si bun-simt smile.gif , dar ce conteaza asta cand deja simti ca esti drunk.gif
Vornicum
Eu sunt aici de 7 luni , cu trup si suflet, zi de zi . Tu ai aparut dupa o luna dupa de am venit eu acilea.
Ce mama dreaq de reclama sa mai fac?
Sa-mi pun o pancarta cu Hanul si sa-mi dau foc?
Vornicum
Ma scuzati , sunt emotionat. Maine implinesc 26 ani batuti pe muchie.
LA MULTI ANI, Vornice!
cociuba
perseverenta e cheia succesului, sper sa fim aici si peste 100 de ani, nu fizic e clar, ci macar gandurile noastre......

daca maine e ziua ta poti sa-ti iei liber de la han sad.gif si sa tragi o partida de sex , bafta............. thumb_yello.gif
Vornicum
Eu unul sper ca o sa fiu fiindca m-am infectat cu hanologita cronica.
Cat despre sex, care este, o sa-l fac si pe asta ca trebuie.
Stai sa vezi ce blonda bag eu aici!
Vornicum
user posted image
Ţucu-le tata , ca-s doua!

Poi sa nu dai cu cuşma de pamant!!! ohmy.gif
halcyon_lll
QUOTE (Vornicum @ 29 Oct 2004, 01:00 PM)

Sa-mi pun o pancarta cu Hanul si sa-mi dau foc?

Nu-i o idee rea ... devil.gif
cociuba
nici girls thumb_yello.gif , eu momentan am una bruneta dar simt nevoia unei schimbari de culoare..... smile.gif


mai bagati idei daca aveti..........
E.B.E.
QUOTE (Vornicum)
Ţucu-le tata , ca-s doua!

Poi sa nu dai cu cuşma de pamant!!!


Nu prea. Par cam... consumate... ;;)
cociuba
ce stii tu E.B.E, noua ne par bune.............
Vornicum
QUOTE (E.B.E. @ 29 Oct 2004, 01:28 PM)
QUOTE (Vornicum)
Ţucu-le tata , ca-s doua!

Poi sa nu dai cu cuşma de pamant!!!


Nu prea. Par cam... consumate... ;;)

Ai de mine, ce le-as mai consuma si eu... jamie.gif
halcyon_lll
Fiecare cu principiile lui. rofl.gif
cactus
QUOTE (Vornicum @ 29 Oct 2004, 01:35 PM)
Ai de mine, ce le-as mai consuma si eu... jamie.gif

Perversule. spoton.gif Si io canci ? 50.gif
cociuba
dar mai tare ar fi daca intre el 2 ar aparea un pop-up cu ''WWW.HANUANCUTEI.com (iti indeplineste cele mai ascunse dorinte)'' smile.gif
Vornicum
POP UP fac eu, mai draga rofl.gif
cociuba
pana acum se pare avem un singur concurent serios VORNICUM............
Pentru subtilitatea de care dispune smile.gif , spiritul umoristic thumb_yello.gif si legaturile cu pozele sexi pe care si le-a dezvoltat smile.gif am hotarat sa-i acord 1PREMIU.........

2 ( DOI) da doi litri palinca 100% naturala (nu-i tapa) trimite pe pm adresa si iti garantez ca in maxim 3-4 zile vei fi primul care nu-si va aduce aminte cum il cheama drunk.gif


sa mai vedem si alte ideii, sau poate nu va e sete.............. sad.gif
gonen
eu zic, ca la viitoarele chaturi pe YM, sa ii anuntam pe arabi de http://www.hanuancutei.com
Vornicum
Da, mai nene, sa-i anuntam pe aia de la AL QUAEDA despre Han. rofl.gif
Sa le zicem ca este pro America

___________
Ş-a facut BUMMMM!
cociuba
numarul concurentilor este in crestere , pana acum avem , stati sa numar, da avem exact 2 concurenti.................. wink.gif
e bine ma..............
nu prea sunt dornici sa cunoasca betia ,slabut, se pare ca sunteti toti(aproape) oamenii seriosi cry.gif



o sa beau singur thumb_yello.gif
gonen
putem sa ne imprimam pe tricouri sau alte haine
http://www.hanuancutei.com

oricum, in momentul in care voi termina pagina web personala, va fi un link catre han
cociuba
bogho s-a inscris in linie dreapta pentru castigarea marelui premiu ,



CHIAR NIMENI NU ARE CURAJ SA-L PROVOACE?



tine-o tot asa bogho.................. thumb_yello.gif
KodiaK
Imi ofer masina personala spre colare cu www.hanuancutei.com.
Dar inainte de colare necesita si o vopsire.... ohyeah.gif
cociuba
avem o idee geniala de la KodiaK spoton.gif , dar sad.gif din pacate si noi suntem saraci dar nu-i nimic asteptam pana rugineste toata si atunci o sa cumparam spray si facem un grafitti pe ea thumb_yello.gif

pana acum avem 3 concurenti:vornicum cu ale lui geniale idei devil.gif
bogho cel mai serios dintre noi toti laugh.gif
KodiaK , nou intrat in cursa



va multumesc pentru efortul intelectual depus ohyeah.gif


si acum un mesaj pentru ceilalti care doar citesc si nu au curaj sa iasa in fata :ba n-avem nevoie de timizi
YoyoMan
Eu vreau sa sa pun o vorba buna la o podgorie serioasa din tara (vezi Cotnari (preferata mea laugh.gif), Jidvei, Murfatlar) sa scoata pe piata un sortiment de vin "Hanu Ancutei". Si pe contraeticheta sa scrie ca numele acestui deosebit vin a fost propus de forumistii de la www.hanuancutei.com.
Ce ziceti? Noi le-am face reclama pe Han - numai pt asta ar trebui vorbit cu Mihai biggrin.gif Dar sunt sigur ca toata lumea ar fi de acord pentru ca e o idee faina zic eu. Si are rezonanta si tot ce trebe wink.gif Si viciile is pe primu loc la consum - asa ca am avea toata expunerea de care avem nevoie!

Unde e actionmedia sa spuna ca e naspa ideea?
Chemati-l!
rofl.gif
gonen
o idee destul de buna cred ca ar fi publicarea unui articol macar intr-un ziar national.

Presa e totusi a IV- a putere in stat si e la indeman oricarui roman, deci de ce sa nu ne folosim de ea!?
genicon
1. Eu cred ca cea mai buna reclama este antireclama tongue.gif Adica vorbim cu prietenii nostri graff-eri (daca avem) sa umple zidurile de www.hanuancutei.com rulzzzz si chestii de genul asta. Lumea se va enerva (sau macar va deveni curioasa) si va intra, hotarata sa injure. Cand va vedea, insa, atmosfera de aici, va ramane profund impresionata si pe han totodata.

2. Se inventeaza o poveste (n-am timp momentan) care va circula din gura-n gura (gen "finding nemo") despre un tip super, inteligent, maestru in relatiile cu femeile (si multe astfel de lucruri) care a fericit un numar impresionant de reprezentante ale sexului frumos. Ma rog... nu dezvolt, prindeti voi ideea. Si acest tip nu poate fi gasit/contactat decat pe HanuAncutei. Si, pe deasupra, nickul lui este genicon. evil.gif Poate n-o sa se aleaga hanul cu multi membri de pe urma acestei povesti... dar e la fel de posibil sa se aleaga geniconu cu ceva biggrin.gif spoton.gif
cociuba
dream on Genicon ohyeah.gif , avem unul deja aici si-l cheama Thunder rofl.gif


vad ca se aduna ideile, bravo thumb_yello.gif
genicon
Cred ca orice comparatie cu Thunder este pur intamplatoare... biggrin.gif
cociuba
laugh.gif spoton.gif
cactus
Cereclama sa-i mai faci hanului; ca-l stie toata lumea; chestia-i ca aia care il stiu trbe sa mai aiba si altceva decat...ca sa se bage in gashka...Fiindca daca vin pusztii, spund ceva o data, de doua ori si dupa aia se duc la devil.gif fiindca le piere textu; asta e. Noi, carele avem oareshice vechime, am invatat sa vorbim - prostii (ca si Cactusu) sau lucruri intelepte (ca si 3,6...si Tri si Minerval si Hampu si Diana si altzii) da“, macar , putem spuneca am reusit sa devenim family. Regret pe cei care au plecat din diferite motive. Nu-i treaba mea sa le judec, da-mi pare rau dupa ei...Asta e si asta gandesc tzepii mei. Si sa mai stiti ca mi-am luat o sticla de bere si o s-o beau ca-s tare singur. Si in desertul Mojave de unde am venit, tot singur eram - adicatelea cactus. Da asta-i viata. Poate ca in alta o sa fiu si io vesel ca un cantec sau un susur de izvor de munte alpin...sau o sa fiu frumos si cu aspect comercial ca sa ma placa si Scarlett si toate alealalte care-s faiiiiiine de tot de aici din ograda.
Pa, neamule. Cred ca o sa-mi beau berea...Sweet dreams...da io zic sa traiti isurile NU sa le visati...
rebel
QUOTE (cactus)
... daca vin pusztii ...


parol?
genicon
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
cactus
QUOTE (rebel @ 13 Nov 2004, 12:42 AM)
QUOTE (cactus)
... daca vin pusztii ...


parol?

Da; am cunoscut asha ceva;o venit,o stat putzin si o plecat...
DAR - nu stiu cine, si nici nu vreau sa stiu, o reusit sa faca din forumu asta ceva superb. Daca stai si rasfoiesti in urma - zeci de pagini si topicuri - ai sa vezi ca incet, s-a inchegat o familie; cu ciudateniile ei, cu bucuriile si necazurile ei, cu teribilismele (moderate) ale unora - incl. ale mele - una peste alte, o lume virtuala faiiina, pe care mi-as dori-o reala. Da“nu se poate. Pacat ca nu vom reusi sa ne cunoastem in realitate....Chiar daca - de ex. betzivii de la han - beau in viata reala numai limonada, asta nu inseamna ca nu sunt oameni de calitate. Ai exemple cu tona - uita-te la postari ...nu dau decat un singur exemplu - dead-cat (ca ala ma iarta) - toate-s la subiect, clare si univoce. Si ai o gramada de invatzat de aici. Asta-i face vraja si atractia si unicitatea....
rebel
M-a jenat generalizarea, atāta tot ...
cactus
QUOTE (rebel @ 13 Nov 2004, 01:18 AM)
M-a jenat generalizarea, atāta tot ...

n-am vrut sa te supar; si, bineinteles, nu mam referit la tine. Oricum, daca ai crezut asa ceva - imi cer iertare. Nu am avut intentzia sta...
rebel
Nu-i nimic, doar că nu mai pune vārsta drept reper pentru maturitatea individului respectiv. N-are-a face.
cactus
QUOTE (rebel @ 13 Nov 2004, 10:38 AM)
Nu-i nimic, doar că nu mai pune vārsta drept reper pentru maturitatea individului respectiv. N-are-a face.

Nici n-am avut intentia asta. Cred ca m-ai inteles gresit...
rebel
Suntem prea off:topic să ne mai contrazicem īn continuare, de-acord? smile.gif
cactus
QUOTE (rebel @ 13 Nov 2004, 11:03 AM)
Suntem prea off:topic să ne mai contrazicem īn continuare, de-acord? smile.gif

thumb_yello.gif inca o data - iertare...si gata, cum ai zis tu...
cociuba
as vrea sa vad si eu o poza cu Scarlett. ca prea ii duci dorul laugh.gif
Carmi
La ora 01:15 cat e la mine si dupa cateva pahare de vin rosu si in lipsa dragului meu Ovid propun ca reclama de han
Hanu Ancutei inscriptionat pe busturi de forumiste voluntare bineintels fara tricou (economisim material textil) si un fel de imbracaminte doar din vopsea ...cu diferite nicuri si chestii amuzante de pe han

ma ofer voluntara pt 15 minute de purtat asa haine....

mai mult n-o sa pot din cauza hematoamelor eventuale produse de pereche care sigur n-o sa dea cu pumnu in masa
rebel
Ce kamikaze ... şi se spune că eu sunt fără cauză laugh.gif tongue.gif
cociuba
Carmi super tare ideea asa ca ai din partea noastra un premiu pash.gif ,
ar trebui sa ne oferi ceva demo, locul si ora laugh.gif

pana atunci verificati textila de pe fata ASTA cry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.