Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Hai sa fim peste 10000!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cociuba
as vrea sa vina ziua in care admin MIHAI sa zica : Astia ma baga in mormant , e deja a doua oara cand schimb serverul saptamana asta, ce cred ei ca HANU e facut pentru 10000 de oamenii inscrisi, si peste 200 logati zilnic?


cred ca asta ar fi numai ineputul , cat mai multi stand la discutii , argumentand, care sa schimbe ceva, HAIDETI SA NE FACEM AUZITI SUNTEM PESTE 3000 DE USERI,insemnam ceva thumb_yello.gif
Blakut
Hai sa ii chemam pe Nastase si pe Basescu. Ar fi o treaba. Si nu le spunem dinainte ca o sa fie amandoi aici.
Eclectic
Parazitii si Patapievici. Nu simultan.
Catalin
Varianta nula se bucura de mare simpatie! devil.gif
Vornicum
La ultima varianta pentru cine votez?
cociuba
ultima varianta reprezinta pe toti cei de mai sus?
habar n-am , am gresit la ultima introducere.... wink.gif



Ganditi-va un pic suntem peste 3000 de useri , care in mod sigur au puterea de a influenta cel putin 4 persoane, deci avem o masa de aproximativ 15000 persoane , aproape 1% din numarul total de votanti , daca punem in balanta si absenteismul ajungem sa contam in proportie de 1.5-2%,

3000 user cu un venit de minim 100 euro=300000euro
ori 12 luni=3600000euro
deci cel putin 3.6 milioane euro ne treve noua prin mana, 1% din astia investiti(donati) pentru diverse actiuni insemna 36000euro, aproximativ 1.5miliarde lei, putin mult, voi puteti hotari...........

Totusi suntem o forta,suntem destul de multi HAI SA FIM SI MAI MULTI......... thumb_yello.gif
Antont
Io propun sa faceti o cheta si sa-mi dati mie 10000 de euro, mie-mi ajunge, si in cazu asta fac reclama forumului, imi scriu pe carenele mobrei HanuAncutei.com, ce ziceti?
rofl.gif
cociuba
buna idee pana la 10000 euro totusi participa la concurs si te poti face manga gratis
bunicu'Gilbert
Economisti:
Bogdan Baltazar
care a spus despre economia Ro, in ultima sa emisiune tv cateva lucruri dure, in timp ce toti ceilalti economisti si polticieni o laudau.
cociuba
ideea sondajul este de a arata ca exista dorinta din partea userilor de pe HAN de a avea parte de discutii revelante pentru situatia in care se afla Romania........
totodata este un apel realizat catre Admin....... de imbunatatire a Hanului, si sa speram o crestere a numarului de useri si a numarului de postarii.........

VOTATI SI DATI-VA CU PAREREA, ABERATII, NU CONTEAZA ..........
genicon
Daca e sa fiu carcotas evil.gif atunci as spune ceea ce, probabil, ar spune si Mihai: nu conteaza numarul mesajelor, ci calitatea lor tongue.gif
Insa, cum nu sunt carcotas tongue.gif as zice sa il invitam zilnic pentru discutii pe guru Bivolaru. Sa vedem dupa aceea cine are curaj sa mai mearga la baut tongue.gif rofl.gif

Edit: Am votat cu varianta nula tongue.gif
axel
QUOTE (cociuba @ 29 Oct 2004, 01:09 PM)
ultima varianta reprezinta pe toti cei de mai sus?
habar n-am , am gresit la ultima introducere.... wink.gif



Ganditi-va un pic suntem peste 3000 de useri , care in mod sigur au puterea de a influenta cel putin 4 persoane, deci avem o masa de aproximativ 15000 persoane , aproape 1% din numarul total de votanti , daca punem in balanta si absenteismul ajungem sa contam in proportie de 1.5-2%,

3000 user cu un venit de minim 100 euro=300000euro
ori 12 luni=3600000euro
deci cel putin 3.6 milioane euro ne treve noua prin mana, 1% din astia investiti(donati) pentru diverse actiuni insemna 36000euro, aproximativ 1.5miliarde lei, putin mult, voi puteti hotari...........

Totusi suntem o forta,suntem destul de multi HAI SA FIM SI MAI MULTI......... thumb_yello.gif

Ai gresit la calcul.
Noi nu suntem 3000 decat pe hartie. Daca te uiti cati au postat in ultima luna, vei vedea ca noi suntem cam 200-300.
Pe deasupra, nu sunt doar 1.5 milioane de alegatori in Romania. Poate 15 milioane.
bdl
as zice sa il invitam zilnic pentru discutii pe guru Bivolaru

Nu e nevoie, e discopolul lui aici, mister Thundolaru.....
dead-cat
oare or sa-i dea un terminal cu access internet la pirnaie? unsure.gif
cociuba
domnul Thunder am impresie ca fie e chiar respectivul guru, fie e posedat de el............. rofl.gif

oooooofffff topic biggrin.gif , axel ai dreptate am gresit la calcule, mea culpa.........deci de fapt noi reprezentam cam 0.1-0.2 din electorat ............. adunati-va mai sa fim si noi mai importanti............... ph34r.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.