Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Administratorii Loveste Din Nou
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri > Poze Hazlii la Han
Mihai
Am primit de la flower mai multe imagini ce ii au ca subiect central pe administratorii de blocuri, poze ce le voi incarca in cele ce urmeaza:
Mihai
Ianoarie 2004 biggrin.gif
Mihai
Anunt important jamie.gif
Mihai
Fara excremente, va rugam! laugh.gif
Mihai
Baetii cu scaunili... spoton.gif
Mihai
Aaa... ha?! blink.gif
Mihai
Mai omule, mai... biggrin.gif
cactus
@ Mihai - daca le consideri hazlii, iti trimit albume intregi...DaŽunele nu-s hazlii; ce-au ele cu Hanu ????? ranting.gif ranting.gif
Dark Angel
cactus...esti tepos dragule....sau administratorii lasa biletele de genul astora si la tine la usa?

Initial ele nu aveau brand-ul hanului, Mihai cred ca le-a pus brand-ul hanului pentru a nu fi postate altundeva(cred eu...) smile.gif

Pe mine prostia altora ma distreaza, insa daca as fi autoarea vreunuia dintre mesajele postate nu m-as distra foarte tare sa fiu ironizata laugh.gif
Tyra
blink.gif
Serenity
Nu e chiar on-topic aici, dar nu stiu unde altundeva sa o pun... (cei care ati fost pe Valea Cernei, poate o stiti..)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.