Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalniri Video
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Marcus
Am o propunere! Ce spuneti daca la intalnirile forumistice am face un material video? Cat de scurt, macar 5-10 minute, sa cuprinda cateva momente. Cineva posteaza aici o arhiva a materialului video astfel incat sa poata fi downloadat.
Astept pareri.
Catalin
Din cate stiu eu, exista deja materiale video.
colectionara
Dar din cate stiu eu, e cam greu sa fie puse pe Han.
KodiaK
Dak vbesti cu mihai sa mareasca marimea atasamentelor la 40MB o sa apara si materiale video tongue.gif
Pina atunci, nu mere decar cu miloaga la cei care le au deja, sau baga un ftp si poate te rezolv laugh.gif
Marcus
Nu ma refer la materiale de nu stiu cati mega... Eu intrebam daca pot fi comprimate si, cine vrea sa le vada, face un download si il dezarhiveaza in computerul personal.
Dar sa vedem ce spune si Mihai...
Socratel
Nu trebuie neaparat pus pe serverul de la Han filmul...se poate pune un link catre el pe un alt server unde poate fi vazut sau de unde poate fi descarcat.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.