Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cursuri De Arta
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Aimee
rolleyes.gif Hello world!!
Sper ca aveti o zi buna, si ma gandesc ca poate ma ajutati si pe mine cu ceva. Ma intereseaza sa iau un curs de arta, preferabil orice inafara de pictura--I suck!! loool.. mai mult ma intereseaza sticla si sculptura.. poate si chestiile hippie, bijuterii (daca li se poate zice asa) de piele andall that good stuff.
Daca se intampla sa stiti ceva, plz trimiteti-mi si mie un link, o adresa, un nr de tel. M-am interesat pe la o gramada de galerii.. dar mi se spune ca sunt doar angajati--ca nu sunt in domeniu.. daca ei nu sunt, cine naiba e, loool
Ok, mersi de efort,
sorry.gif wub.gif
Predatoru
Deci, draga @Aimee, voiam sa te anunt sa nu te bazezi pe mine...Am incercat sa fac chestii din alea de care zici tu, dar nu sunt asa de bun incat sa iti dau lectii.
Deci nu te baza pe mine.Insa sunt sigur ca o sa gasesti pe cineva pe Han.Bafta !
Aimee
ph34r.gif loooooooooooooool, am murit de ras--predator
mersi ca mi-ai raspuns la topicul meu pierdut in multime.. off, mi-a luat un car de ani sa-l mai gasesc!

PS: dar cursuri de fotografie sunt?? sar'na!
contraste
Bine ai venit la han, Aimee ! welcome.gif han.gif

Cred ca la o institutie de arta cum ar fi o Casa de cultura, ar fi cel mai indicat.
ilie
Eu sunt interesat de lectii de sculptura lemn/bronz.
Daca stiti pe cineva...
Ce Casa de Cultura ? (eu sunt in Bucuresti).
contraste
Incearca la Casele de cultura de sector.
La mine in orasul in care traiesc, se fac astfel de cursuri in acest loc.
Vezi si la Dalles.
Aimee
am cautat nitel pe google (si normal, la cat de aiurita sunt) m-am cam abatut de la subiect, loool
ia uitati-va smile.gif
http://www.stdb.ro/arta/RPICTORI.HTM
rebel
La fotografie ar fi mai simplu de găsit una şi alta .. vezi de te ajută următoarele.

badorgood.com (site românesc cu şi despre fotografie)
manual de fotografie
curs de fotografie oferit de 121
Aimee
mersi frumos de linkuri:) rolleyes.gif
eu cu fotografia nu prea le am, dar daca stiti niste trucuri, please share smile.gif wink.gif dar bani de dat pe camere si all that good stuff nu am smile.gifsmile.gif
rebel
amateur photographer
better photo
photo secrets
photo links


Sper să-ţi fie de folos.
Aimee
m-am inscris la un curs de photojurnalism.. ceea ce e cam paralel cu arta, dar... u gotta start somewhere
Turcoaz
Aimee,


M-ar interesa si pe mine cursul acela.

Pot sa-mi dai o adresa, ceva....pret, durata???

Multam rolleyes.gif
^LadyBird^
stiu de cursuri de foto-video cum ca ar exista. am vrut si eu sa fac insa pretul mi s-a parut cam mare. sad.gif intereseaza-te si tu la scoala de arta populara din orasul tau daca e asa ceva la tine in oras sau la o facultate de arta ( sigur o sa gasesti acolo ceva legat de ...eu am avut intentia ca la facultate sa dau la asa ceva insa m-am razgandit si am hotarat sa raman pe grafica in continuare) . cel mai bine e sa te duci si sa intrebi..so,bafta!
gio19ro
QUOTE (Aimee @ 9 Nov 2004, 05:50 PM)
m-am inscris la un curs de photojurnalism.. ceea ce e cam paralel cu arta, dar... u gotta start somewhere

Aha, bun start! Cu el ai si incheiat activitatea ta "hanuistica" rofl.gif
La Multi Ani! tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.