Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistii Cu Cea Mai Interesanta Semnatura
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Socratel
Am discutat despre avatar si despre nick la hanul nostru insa cred ca in semnatura fiecarui forumist este inglobat mai mult din personalitatea lui. Le vedem mereu scrise acolo mic la sfarsit....de multe ori le ignoram.....haideti sa le acordam atentie in acest topic si sa le alegem pe cele care ne-au placut mai mult. Sa alegem cate 3...nu neaparat in ordinea preferintelor.

Preferatele mele sunt ale lui :

yronick pentru ca ma lasa masca si confuz smile.gif
bdl pentru ca este tare haioasa si i se potriveste de minune
secunda pentru ca este plina de adevar, intelepciune si romantism

Las loc si pt. edit la aceste preferinte (aplicabil si la voi) pt. ca nu le-am citit inca pe toate si cine stie de unde mai apare ceva interesant.
Tear
Parca Axel avea semnatura asta, pe care o consider plina de adevar :

Greselile sunt, cel mai adesea, puntea intre lipsa de experienta si intelepciune"

(sper ca am redat-o corect, nu o mai regasesc la nici un forumist)
Minerval
Ca sa nu fiu acuzat de partinire fatisa, am sa ma adresez mentionandu-i semnatura membrului Hampu. Daca voi mai descoperi semnaturi care sa prezinte interes le voi scrie cu prima ocazie. Numai bine.
Blakut
Eu am cea mai misto semnatura, si cine zice ca nu e asa nu are dreptate. Tot ce mai lipseste din semnatura mea sunt robotii, piratii, gagicile dezbracate, berea si desigur, eu.
night_watch3r
imi place semnatura lui dead cat: Black holes are where God divided by zero.
si mai era a unui tip: life is a sexualy transmited deasease
ComicDiva
cred ca ar trebui sa schimb line of the week in line of the month... asa nu sunt retinute. biggrin.gif
Antont
Mie imi place semnatura asta noua a lui Mihai, cea cu pisoiul mic cu o pata pe botic sorry.gif ...E tare draguta poezioara si cind o citesc ma gindesc la cineva anume mwah1.gif ....
QUOTE
Dati-mi voie doar un pic, / să explic: / sunt pisoiul cel mai mic / (cel cu pata pe botic) / si de ieri de dimineata, / tot mereu, / fiecare mă inhata / si ma da pe usa-afara. / Ce-s eu, fiara ? / Ce-s eu, leu ?
Kitty
Bestiala semnatura cu Pisoiul cloud9.gif ...oare de ce imi place? blush.gif
Aramis
Si mie imi place la nebunie semnatura lui Mister Michael spoton.gif
Jazz
Si eu am vazut-o si mi s-a parut chiar simpatica...
hmm.gif

PS: Mihai, ne pregatesti vreo surpriza? santa1.gif
Serenity
Ok, intr-un cuvant toata lumea e incantata de noua semnatura a lui Mihai tongue.gif rolleyes.gif

Mie de ceva timp imi place semnatura lui Aramis wink.gif
Cla
Ce-s eu, fiara ? / Ce-s eu, leu ?
Asa se fura rofl.gif
Kitty
Mie-mi place si semnatura lui Cla...ca nu stiu ce zice la sfarsit tongue.gif
Cla
Kitty, m-ai spart... rofl.gif
Blakut
Ceva cu iubire. Il iubeste pe Piri...
Vexx
Soricelul Piri?!? blink.gif
Vornicum
Omu_vexx are o semnatura reusita.

"I drink to drown my sorrows, but the damned things have learned to swim." Adica poti sa devii un om mai fericit cand bei, insa depinde de taria supararilor pe care vrei sa le distrugi prin bautura. spoton.gif

BTW, FC Bachus rulz over all entities!! Hac...parerea mea. spoton.gif
Cla
QUOTE (Blakut @ 24 Dec 2004, 12:09 AM)
Ceva cu iubire. Il iubeste pe Piri...

Piri e o EA... rofl.gif si o alint cu "soricel" rolleyes.gif
FaiLuRe
De a mea ce ziceti?
calfa
QUOTE (Failure @ 26 Jan 2005, 04:53 AM)
De a mea ce ziceti?

rofl.gif Citesc intrebarea ta, citesc semnatura ta, si rad ... rofl.gif citesc iar intrebarea ... was this merely a failure ? rofl.gif
Carmi
Cred ca o sa candidez si eu aici cu noa mea semnatura

(candida a.) rofl.gif
Kitty
Sa intelegem ca esti masochista? mwah1.gif
Mie tot a lu' Mihai imi place... tongue.gif
A mea nu a placut la nimenea? ...e creatie proprie cry.gif
Cla
QUOTE (Carmi @ 27 Jan 2005, 04:30 PM)
Cred ca o sa candidez si eu aici cu noa mea semnatura

(candida a.) rofl.gif

Carmi, semnatura ta e traznet. Carmi. Scurt!! rofl.gif
Dar cel mai fain ar fi daca ti-ai pune poza ta ca avatar... wink.gif Nu cred c-ar fi unul mai fain... rolleyes.gif

Ca de exemplu: user posted image rolleyes.gif
Diana-Maria
Cla, IO SINT GELOASA! rofl.gif
Adicatelea pe noi, restu`, nu ne placi?
rofl.gif
Cla
O femeie ca tine nu prea ar avea de ce sa fie geloasa, Diana-Maria wink.gif
mwah1.gif flowers.gif

Te-am scos, Maria (ce-mi place numele... rolleyes.gif ) si totusi ramai la mine... wink.gif sorry... sorry.gif
Diana-Maria
Scoate-ma de-acolo ! sorry.gif
cactus
Semnatura lu Mutulica-i traznet....
Carmi
Cla imi place ideea ta cu avatarul, insa m+am obisnuit prea tare cu avatarul meu si sa stii ca pe multi ii identific dupa avatar.pe bune ma uit si ii recunosc din prima poe unii sau pe altii. Mie imi placea la nebunie avatarul vechi al Dianei Maria. Insa trebuie sa ne obisnuim cu schimbarile rolleyes.gif
Semnatura mea a ramas multa vreme aceeasi Carmi albastru....acum insa m+am gandit ca daca tot sunt spaima barbatilor sa si recunosc rofl.gif
Olaf
Oricum, este... bestiala rofl.gif Ai si votul meu spoton.gif
Carmi
Btw Olaf Einstein este "filosoful" meu preferat.
ma gandeam si eu sa scriu citate de intelepciune insa sunt foarte multe care imi plac.
Recunosc ca e "instructiv" sa ai citate...de exemplu am citi salman Rushdie doar pentru ca vedeam la o draga de pe aici citate d-ale lui. rolleyes.gif
Cactus ie imi placea "citatu" anterior a lui Mutulica...era ceva de genu noi cu muschii ca otelu von culege musetelu thumb_yello.gif
Vexx
Am vazut, odata, la cineva (nu mai retin exact la cine laugh.gif ), o semnatura care mi-a placut enorm. Suna ceva de genul: "When in darkness and in doubt/ Run in circles, scream and shout". Profunda, nu? wink.gif

Pese: Carmi hug.gif , pe cine ai flagelat in ultimii 5 ani? tongue.gif
Carmi
Vexxule chiar are importanta? rolleyes.gif
Vexx
Oarecum... rolleyes.gif
cipdecip
Ce mult imi place semnatura lui Cla ...

La Sanu'Ancutei.com, Arta de a concubina.
Cla
QUOTE (cipdecip @ 5 Feb 2005, 05:13 PM)
Ce mult imi place semnatura lui Cla ...
La Sanu'Ancutei.com, Arta de a concubina.

spoton.gif Mersi, mi-a fatat mintea ieri... la "Zi-ne ce-ai in cap" cu Serenity si bdl, o seara de neuitat... rofl.gif
cactus
Good evening, neamule....
Good bye , neamule....
Catalin
Imi place foarte mult actuala semnatura a lui Barrie.
Dualist
Semnatura mea va place ?
Cla
E super!! smile.gif Si daca reusesti asta, ai reusit bine... dance.gif
han.gif , Dualist! smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.