Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Doresc Sa Aduc Multumiri...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Carmi
Doresc sa aduc multumiri Doamnei Florica din Breaza care mi-a salvat viitoarea familie aducandu-l pe sotul meu inapoi dupa ce a scos din el argintul viu si l-a vindecat de boala betiei si a dezlegat vraja unei cotoharle din satu vecin. Pentru orice problema contractatio pe D-na Florica ca va vindeca de orisice boale sau oPsesii sau barbati alcoholisti. Apelati cu tuata increderea.


PS:Asteptam si alte probleme pentru a fi rezolvatae de Florica cea cu harul magiei albe rezolva orice problema niagra rofl.gif
Socratel
Povestile nemuritoare sunt mai interesante.
milimetru
Oameni ca stimata doamnă Florica din Breaza ar trebui să fie la guvernare!... rolleyes.gif wink.gif
simonsays
QUOTE (Socratel @ 10 Oct 2004, 09:24 PM)
Povestile nemuritoare sunt mai interesante.

or fi, dar la cea de fatza noua ne plac autorii !

Has hapela la doamna Florica, daiar toti shintzii sanatatie, da' o zis ca vre ghiulu meu de aor rosu, hadus taman din turchia... asa ca raman oPsedat si plin de aburii alcoolului... conservat, cum ar veni ... ohyeah.gif
Carmi
QUOTE (simonsays @ 11 Oct 2004, 03:13 PM)
or fi, dar la cea de fatza noua ne plac autorii !


Hapai daca tie iti place hautorii atuncea si ala te plac pe tine ohyeah.gif

Florica daca ar guberna atunci Doamna Rodica ar fi prima mirista si am lucra imaginia Romaniei numai in aur si poleiala ca casele noastre.

Pa videti ca di aia avem nevoie de hauru ros din Turcia di-alu Ionutz carele sa stie ca respira greu de la o vraja mai veche de la o doamna (aici nu dam detalii ph34r.gif )

Haideti la Stimata doamna Florica (multumiri pe acesta cale si Milimetrului care ne-a stimat rolleyes.gif ) ca in schimu ghiulului (pt imaginea Ro bineintiles) va da o fuctzie in guvern sau Parliment (la alegere in limita stocului....si daca nu marim stocu, nu-i bai)
mutulica
ok daca vindeca de oPsesii si alcohol? dar nu se poate fara sa ne scoata si argintul, sau argintii sau ce mai scoate ea?
dead-cat
da oare apuci sa pastrezi argintul, dupa ce l-a scos din tine? unsure.gif
ca io l-as pune pe ebay.
mutulica
pai cum sa pastrezi? argintii ii dai sa te scape de oPsesII
dead-cat
pai cind o zis "scoate argintul viu din el" io am crezut ca se refera la el om, nu la el portofel blink.gif
mutulica
argintul viu se scoate din sotii care au treaba cu cotoharlele...
daca umbli la cotomirle e fara argint...

ca sa iasa da ghiul mincatash, tre sa scoti argintii vericule
mutulica
mah da doamna Florica nu e soacra supremului ?
Cla
Iuhuu... fara argint viu am scapat de nevasta. Am vazut asta in clipirile ei si am sters-o rofl.gif
Daca vrei sa stii cum, contact me. E eficient spoton.gif
mutulica
si totusi... pe unde umbla ma nene supremul cela? s-o fi speriat de soacra-sa?
Carmi
Hapai poate si soacra s/o spiriat de iel...ca tare mai suna dracia aia mare dintre picioarele lui!!
mutulica
nu mai e nici carmi... nici supremu...
sa fii dat vreunul de coana florica din breaza care le-a incrucisat destinele descrucisandu-le picioarele?
Carmi
rofl.gif rofl.gif

Coana Floricica s o mutat din Breaza la Viena, si sa stiti ca nu canta la acordeon ! Scoate din nou argintu viu sub forma de euro din portofele. De multe ori oamenii nici nu stiu ca au argint viu!!!

Ce incrucisam io cu Supremu nu e traba vostra!!

ps: am sters parti din post cand mi am adus aminte ca Ghostu era Supremu sorry.gif sorry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.