Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:"vedete" Tv Preferate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
Socratel
Ale mele sunt:

Teo Trandafir
Oreste
Cristian Tabara
Catalin Radu Tanase
Radu Moraru
Liana Stanciu
Bogdan Cosmescu
Mugur Mihaiescu
carrad
mie imi plac toate prezentatoarele de la protv, ca sunt tunse la fel, dupa modelul escai, se imbraca aproximativ in acelasi tip de toale si, mai ales, zambesc talamb mai tot timpul.
imi place foarte tare si de catalin radu tanase, care este in stare, ca tov. iliescu de altfel, sa vorbeasca 10 minute fara sa spuna aproape nimic, dar e dramatic si curajos.
si mai sunt multi care-mi plac, in special aia care bat campii cu gratie
Diana-Maria
Cristian Tabara.
Numai. wink.gif
Dark Angel
Cristian Tabara
Teo Trandafir

Carcotasii laugh.gif

...si cel mai mult ma distreza Catalin Rada Tanase ca vorbeste mult si cred ca uita si el la sfarsitul frazei ce a vrut de fapt sa spuna.

...si Mirela Voicu de la Antena1(cea pe care au dat-o carcotasii pe post injurand ca o birjarita)...inca lucreaza la Antena1(cred ca o apreciaza foarte tare p***aia noua despre care vorbea atunci...colega ei... rofl.gif ).
nefertiti-old
Mie nu-mi place nici una, tocmai pentru ca sunt 'vedete'! laugh.gif
iniya
Imi place de Raduleasca smile.gif . Este o femeie implinita(nu ascunde asta; se vede din sclipirea ochilor); are un copil superb; imi place ca si prezentatoare tv se descurca thumb_yello.gif ; si este o femeie deosebita smile.gif ; la barbati l-am ales si eu pe Cristi Tabara...este un barbat cu suflet nobil...mareeeeee om....frumos caracter cu o extraordinara voce (este preot.... smile.gif ).......Ambii sunt interesanti....ini lasa amprenta caracterului trecand dincolo de televiziune si sobru;seriozitate smile.gif
Mrs. Rogers
Mie-mi place cum vorbeste Raduleasca engleza ca macar nu stii ce vrea sa spuna si de ce rade degeaba rolleyes.gif
iniya
toxic... sad.gif hmm.gif ..exista ceva care sa-ti placa? hh.gif tot timpul gasesti tuturor ceva...si nu ca ai fi o perfectionista harhar.gif
mutulica
raduleasca e bestiala! mai ales de cind s-a ingrasat

later edit, era sa uit pe florin piersic. mare om... cu fular alb
iniya
ce carcotasi sunteti cry.gif
Mrs. Rogers
QUOTE (iniya @ 26 Feb 2005, 12:49 PM)
toxic... sad.gif hmm.gif ..exista ceva care sa-ti placa? hh.gif tot timpul gasesti tuturor ceva...si nu ca ai fi o perfectionista harhar.gif

Ma studiezi? jamie.gif Ramane vorba intre noi, sa stii ca-i un defect fii perfectionist smile.gif
oana_pepe
Robert Turcescu e peferatul meu !
AIWA
Lucreza cumva la EuropaFM?
rofl.gif
Thelma
Andreea Marin...atunci cand chicoteste ca un soricel tongue.gif
oana_pepe
Da, Robert lucreaza si la EuropaFM si la RealitateaTV si la Cotidianul
Tyra
Imi place Mircea Badea foare mult. Are o cultura bogata si cand vorbeste, stie despre ce. Plus ca umorul lui subtil da clasa multora.
Nana Floare
Imi place de Rodica Stamate, e vulgara si curvestina, ca si mine. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Tyra @ 13 May 2006, 03:50 AM)
Imi place Mircea Badea foare mult. Are o cultura bogata si cand vorbeste, stie despre ce. Plus ca umorul lui subtil da clasa multora.

Pp ca atunci cand spui cultura te referi la cultura de birjarii, ineptii si stupizenii de pe care le debiteaza mai tare ca Dunarea la Bazias ( sau Buzias laugh.gif ?) zilele trecute.
Tinkerbell
QUOTE (Nicodim @ 13 May 2006, 08:50 AM)
Imi place  de Rodica Stamate, e vulgara si curvestina, ca si mine.  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif

Cine e Rodica Stamate, Nicodim? unsure.gif
mutulica
QUOTE (Tyra @ 13 May 2006, 04:50 AM)
Imi place Mircea Badea foare mult. Are o cultura bogata si cand vorbeste, stie despre ce. Plus ca umorul lui subtil da clasa multora.

mie mi se pare un tip chinuit, care se munceste sa fie subtil dar nue, cu poante imprumutate de la prieteni si cu pareri circumstantiale (adica se da dupa cum bate vantul, nu are caracter sa se tina de o idee)
pe un job ca al lui ar trebui sa fie spontan si tipul nu e...

mie imi place insa de dan chisu
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.