Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ai Nid A Joooob!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Arlequine
nus` daca asta e locul potrivit pentru o cerere de job....dar eu incerc biggrin.gif am fost sfatuita sa incerc cele mai diverse metode so here i am:

tinerica, foarte serioasa si responsabila, caut ceva de lucru(4-6 ore pe zi), eventual ingrijit/ajutat la teme copii, cunosc limba engleza si niscaiva franceza, am predat limba engleza la o gradinita, am fost voluntara la mai multe ONG-uri care au lucrat cu copii.De asemenea am si ceva cunostinte pc, ms office, win 9x, 2000, xp, ceva adobe si html, fac cafea buna, deci si o slujba care sa necesita astfel de cunostinte ar fi binevenita.
de mentionat ca studiez comunicare si relatii publice la universitatea babes - bolyai din cluj napoca, anul II, am un orar foarte flexibil, deci programul de lucru nu e o problema.
daca sunteti din cj si aveti vreo veste buna pentru mine, pliiiiiz trimiteti un PM!!! rolleyes.gif
Tear
I need a job too !
Dar eu vreau doar colaborare. Eventual tehnoredactare lucrari (de diploma sau altele). Am lansat si pe net cererea mea de oferta, dar nu mi s-au parut serioase afacerile prezentate.
Help me, please !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.