Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Adunare In Cluj
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Aminda
Cine vrea/cine vine?
YoyoMan
Eu vreau! Eu vin! tongue.gif



PS: Serios vb!
black ice
Daca va fi candva intre 18 - 26 noiembrie vin si eu. In rest sunt in Bucuresti.
FaiLuRe
Eu is la cluj, asa ca vin, mai mult ca sigur.
gonen
eu deja ma abonai la Arad, deci nu cred ca o sa ajung si la Cluj! cry.gif cry.gif
YoyoMan
Pai io ziceam ca merg! rofl.gif Nu stiu cand este si daca este. Da daca e in CJ ma duc sigur. Aia am vrut sa zic biggrin.gif
Aminda! Ce se intampla? ohmy.gif
FaiLuRe
Yoyo, pana vine Aminda, io zic ca putem noi bea o bere cu Black Ice. Se mai inscrie cineva? E.B.E? Halcyon (asta vine ca-l aduc cu forta de nu vrea ohyeah.gif )? Cinnamon_Girl (cred ca si pe ea o conving)? Farga^ ? Tudy ? Mai sunt si alti clujeni? Ardeleni? Romani din alte zone?
@ Bogho, acuma fa si tu un efort si haide.


PS: Daca ne adunam, promit ca vin cu camera foto.
gonen
La intalnierea de la Arad nu o sa pot ajunge deaorece va fi intr-o vineri (unii oameni mai si lucreaza rofl.gif rofl.gif )
Daca e intr-un weekend, prefereabiil 20 nov. vin sigur.
FaiLuRe
Io o sa fiu la Cluj pe 20 noiembrie, deci is de acord. Alte pareri?
YoyoMan
Da copii! Se pare ca o sa fiu si eu. Nu spun inca sigur dar fac tot posibilul sa ajung wink.gif Ar fi super. Oricum - fosta intalnirea - dupa cum s-a bine putut vedea - a fost dementiala tongue.gif Vorba aia - "La mai mare!" laugh.gif

Deci? Cine se mai inscrie? biggrin.gif Haideti mai copii! Miscati-va din fata computerului! Computerul e un mijloc - nu un scop in sine! rofl.gif

Hai sa ne intalnim sa ne dantzalim in Diesel sau Music Pub - cei care stie cunoaste! wink.gif
rofl.gif

PS: Afro - iti vad cofragu'? biggrin.gif
flu
Eu as prefera Pub-ul sau Insomnia... da' sa auzim mai multe pareri...

Si daca vin, mai aduc 1-2-3 ex-forumisti... ca n-au mai dat p'aici de-o buna bucata de vreme...

YoyoMan
Ii iei cu lasoul? laugh.gif

E ok! Iti dai seama ca eu am zis asa - pe moment. Nu e obligatoriu intr-un ANUME loc. Sau le putem lua la rand biggrin.gif
flu
Cu arcanul... - Aunt Ancuta wants you! smile.gif Mai putin pe fete, pe ele le duc cu zaharelul...

Numai sa le luam toti in aceeasi ordine...
YoyoMan
Pai adauga-ti la semnatura biggrin.gif Ca mine! Baga ceva chestie de-asta cu arcanul ca suna bine - si e de bun augur biggrin.gif
black ice
Bun, 20 e perfect.

Eu unul as prefera ceva gen Insomnia, in Diesel sau alte cluburi asemanatoare parca e prea mare aglomeratie/galagie/etc.
YoyoMan
Ok! Daca sa incropeste treaba sa vedem cine vine?
Io, flu, Failure si BlackIce pana acuma!

Lista sa continue! biggrin.gif
FaiLuRe
20 pica sambata, si , in functie de ora la care o sa ne intalnim, si cati o sa fim, trebuie sa cautam din timp un loc, ca aseara am iesit in oras(si o fost tot sambata) si cu greu am gasit o masa pentru 6 persoane libera. In Insomnia, Jay's, MS, Euphoria, etc. era full-full. Masa pe care am gasit-o era in Saga - asta-i un fel de tea-bar, chiar langa Euphoria, preturile la bere is cam mari, ca n-au decat Stella, Budwaiser,Corona si inca ceva la fel de scump. Deci, sa vedem cum facem cu locul si ora, si in primu rand, cati o sa fim...Io dau un pronostic optimist de maxim 10. No, mai veniti si voi cu propuneri...
Arlequine
iaca m`a convins....so hop si io biggrin.gif
the more the merrier!!!...parerea mea biggrin.gif
halcyon_lll
Propun Club Se7en ... acum am ajuns de acolo si asa de bine m-am distrat. E super misto, muzica buna ... io acolo vreau. tongue.gif
Arlequine
daca tot ati poment de pub si insomnia, care mai mult ca sigur ca`s ultraaglomerate, propun casa prospero...e pe clinicilor...e local de unguri da`s ok, muzica buna bere eftina si vin la pahar biggrin.gif
FaiLuRe
Oriunde e bine, daca avem loc si ce bea. Daca o sa fim un grup, nu mai conteaza restu', noi o sa ne distram.
Nightwind
Asa cum zice Failure smile.gif

Si eu cred ca am sa ajung, desi chiar pe 20 dupa-amiaza ma intorc din Bucuresti
YoyoMan
QUOTE (Cinnamon_Girl @ 9 Nov 2004, 12:35 AM)
the more the merrier!!!...parerea mea biggrin.gif

thumb_yello.gif Absolut ca asa e wink.gif

Sa fie distractie - nu conta locul. Club seven e superbethon. Da oriunde - si la Music Pub putem mere sa mancam pita cu untura biggrin.gif
Serenity
QUOTE
putem mere sa mancam pita cu untura  biggrin.gif


drool.gif drool.gif Count me in! rofl.gif
Carmi
20 e sactamana viitoare...damn!!
YoyoMan
Si? Care-i stou'?
black ice
Eu zic ca ar fi o idee buna ca macar cu vreo doua zile inainte de intalnire sa avem stabilit un loc de 'adunare'....
Tudy
In cazul meu ar fi cateva aspecte care merita mentionate: in primul rand eu nu fumez (si nici nu agreez in mod deosebit fumul de tigara), nu beau alcool (deci ar trebui sa se poata servi si altceva in afara de alcool in locul in care va fi intalnirea) si nici nu stiu inca sigur daca in weekend voi ramane in Cluj, sau voi pleca acasa. Oricum, o sa urmaresc thread-ul asta sa aflu ce si cum, si daca e cazul o sa va anunt daca pot ajunge si eu... smile.gif
Arlequine
pai bauturi non-alcoolice se gasesc peste tot...cat despre fumat, sincer nu stiu vr`un local in cj, in afara de cofetaria carpati in care sa nu se fumeze biggrin.gif oricum cineva va trebui sa faca un compromis...si aceasta va fi evident...minoritatea.
si da, mai sunt 3 zile si inca n`am stabilit nimic...hurry up people! biggrin.gif
FaiLuRe
Bun, incep eu cu propunerile. Data e daja stabilita, pe 20, deci :

1.Ora de intalnire propun sa fie 7. (ora 19 adica). Nu de alta, dar de ne intalnim mai tarziu si suntem mai multi de 5 (sper sa fim), prin centru nu mai gasim mese libere, cel putin in localurile propuse mai sus.
2.Locul de intalnire sa fie club SE7EN. Ne ntalnim in fata lui. Daca avem ghinion, doamne-feri, mergem in Underground, ca si acolo e misto si preturile is accesibile si e si aproape.

Pana acum, contam pe prezenta :

Yoyoman, BlackIce, flu, Cinnamon_Girl, halcyon_III, Nightwind,

si speram sa ajunga la intalnire si : Tudy, Aminda(o sa-i trimit un mail), farga^(ii scriu un mail cand se hotaraste tot ca e ocupat si nu are timp de han, dar a zis ca vine la intalnire), bogho, Serenity, Carmi (daca face un efort), sau oricare alt forumist care doreste sa participe sau se nimereste sa fie la Cluj sambata.
black ice
Eu unul sunt de acord. Atata timp cat pot consuma o bere la un pretz decent fara ca muzica (sau zgomotul, dupa caz) sa-mi sparga urechile, accept orice propunere.
Aminda
Intalnirea va avea loc sambata, 20 Noiembrie la ora 20 la intrarea in cafeneaua Insomnia, sus la etaj.
FaiLuRe
QUOTE
Intalnirea va avea loc sambata, 20 Noiembrie la ora 20 la intrarea in cafeneaua Insomnia, sus la etaj.


Asa propui tu, sau ne impui? Daca ne impui, sper ca te ocupi si de rezervare, ca la 20 poate nu mai gasim locuri.
Aminda
Am facut putina ordine ca erati prea dezorganizati.

Fac eu rezervarile.
FaiLuRe
Aminda, fii capitanul nostru !!! rofl.gif
flu
Frumos lucrat Aminda smile.gif thumb_yello.gif

Eu o mai aduc si pe willie si probabil inca un forumist mai proaspat ce-si zice The Perfect Spark
FaiLuRe
... si E.B.E ar trebui contactat....nu?
Arlequine
cu durere in ochi si lacrimi in suflet va anunt ca nu mai poci veni... cry.gif hev fan...
E.B.E.
Nu tre sa ma mai contactati ca is aci biggrin.gif

In Insomnia va pot garanta ca nu o sa gasiti locuri pentru 20 de oameni la ora 8 sambata seara.

O sa urmaresc topicu si daca am vreme sa vin, o sa ma vedeti acolo (unde s-o stabili ultimu loc de intalnire).

[Atena? Zorilor? rolleyes.gif]
FaiLuRe
Deci bre, hai ca se duce dracu tot...ce naiba?!?!!? Sa nu mai aud ca nu puteti veni..
Io zic sa ramana Insomnia, maine la 20...i'll be there....mai vine cineva?? sau beau singur? cry.gif
N.V.
As veni eu, dar am o groaza de invatat! ranting.gif Stiu eu??? Poate tocmai de aia voi veni. Dar sa nu va bazati pe mine, am multa munca de facut pana sa-mi adorm constiinta.
FaiLuRe
Mai N.V. , da-o-n colo de treaba... e sambata...ce naiba? crezi ca numai tu ai de invatat? ... Cand e vorba de distractie, oricand ma sacrific... jamie.gif
N.V.
Nu mai imi pune sare pe rana!!! Si astazi si maine am cursuri(miracolul invatamantului la distanta) si ar trebui sa invat ca sa obtin 30% din punctajul de la examen!!! Dar dupa cum am spus poate vin(sper numai ca daca nu vin sa nu primesc titlul onorific de "tocilara hanului").
Oricum...in caz ca nu apar...DISTRACTIE yay.gif SI BETIE drunk.gif PLACUTA!!!!!!!
FaiLuRe
acuma sa nu-mi spui mie ca tu inveti sau ca ai cursuri sambata seara de la 8... sa fim seriosi... cat despre chestia cu tocilara.. mwah1.gif
Aminda
Nu va tot fatsaitsi atata, ca am facut rezervarile de ieri. 10 persoane la Insomnia de la ora 20. Nu va prind ca nu veniti! huh.gif
FaiLuRe
Intalnirea a avut loc, la ea participand : eu, Halcyon_lll, Aminda & a friend, flu, EBE( a ajuns m-ai tarziu), Willie, Nightwind ( a stat prea putin) & The Perfect Spark. Mie mi-a placut si m-am simtit bine. Abia astept urmatoarea intalnire. Si acum pozele ... rofl.gif
FaiLuRe
o parte din forumisti de la dreapta la stanga : io, Willie, The Perfect Spark, flu, Halcyon_lll si amicu lu Aminda
FaiLuRe
scumpicu de Halcyon_lll... timid, asa-i in prima poza rofl.gif
FaiLuRe
Aminda da start discutiilor smile.gif
FaiLuRe
si io, adica Failure, ii tin piept wub.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.