Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intrebare Pt Mihai
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
(Ghost)
Mihai, am o problema. Nu pot accesa forumul, imi apare textu ala cu "Page not found", daca intru printr-un proxy merge. Insa nu ma pot loga. Apare faza aia, "multumim, sinteti logat ca *****", dar dupa chestia asta tot nelogat ramin sad.gif . Ce se intimpla, e de la mine baiul?

PS.
Am postat aici pt ca nu ma pot loga, evident smile.gif)
(Vornicum)
Mai nene, nici eu nu pot sa ma loghez, care este tongue.gif
La mine apare aia cu : Ne pare rau , drepturile v-au fostara retrase...
Nush' ce sa ma fac...
Parerea mea : hai sa schimbam forumu', ca este multe...

Multam pentru intelegere
Antont
Acu ma pot loga, am schimbat proxyul rofl.gif ...
(Vornicum)
Si cu mine cum ramane , domnu motociclist?
Antont
La tine baiul cred ca e de alta natura yikes.gif, cred ca pe Mihai tre' sa-l intrebi
Guest
L-am intrebat, l-am intrebat :
Mai nene , de ce nu ma vrei, ca am deschis zeci de topicuri si zeci de forumisti mi-au urat La Multi Ani...
El ,de colo :"Multumesc pentru efortul depus si pe care vrei sa-l depui in cadrul comunitatii, dar pe mine ma lasa rece, 'ntelegi matale? "
Am incercat la vro 3 forumuri, dom'le, m-au primitara aia cu bratele deschise...

________
'Tzar forumu' si loginu' laugh.gif






(vornicum)
Mai sus am uitat ... sa ma logez, frate! Scuze , io am fost colosha wink.gif
Vronicum
Si inca ceva, mi-a editat si postul meu de adio in care eu ziceam cam ashea:
"La revedere! Va astept la www.#####.ro!"
Si el mi l-a editat cam asa : "La revedere! Va astept pe Marte!"
Lipsa totala de respect pentru forumist. Ce sa-i faci, el e Moderatoru'. Nu ma mir ca pleaca astia de aici cu zecile prin alte parti.

(Vornicum)
Mai sus am schimbat intre ele 2 litere, care este. Nush' ce-i cu mine, sunt emotionat.
Ma intreb cand apare sa stearga. In fond zic aici lucruri care nu-i convin. De obicei le sterge. huh.gif
Mihai
Penalizarea este de 15 zile. Prin urmare, acel mesaj o sa apara pe parcursul acestei durate. wink.gif
(Vornicum)
Bine,bine mai Mihaita ... dar nu-mi mai face cu ochiul ca nu-mi mai esti simpatic. Catusi de putin. mad.gif
Ovidius
Mai Vornicum, tu nu intelegi ca dragoste cu forta nu se poate face? Mai bine ti-ai asuma raspunderea pentru ban-ul primit....
(Vornicum)
Pai , mai Zerro, mi-am asumat-o atunci cand m-am autodenuntat.
Si , for da record, nu vreau sa ma iubeasca Mihaita, mai nene, ci dimpotriva .
Vezi daca nu'ntzelegi cum trebe....
(Vornicum)
Ma uit eu asa si nu vad forumisti importanti: YOo, Yoyoman, Scarlett. Pur si simplu au disparut. Si mai sunt....
Ceva nu e bine aici. Cineva trebuie sa-si puna intrebari.
Politica nazista nu face bine la sanatate....
Guest
Skysurfer.... it's all gone!
(Vornicum)
De cateva zile prin Poiana bate vantul iernatec.
Pe vremuri nu prea indepartate Poiana era cel mai populat taram de pe aici. Acum nu mai e la fel.
Ceva e putred acilea.
Marcus
Pai vezi, mai vornicule, fara tine nu mai e la fel in Poiana. Poate ca daca arati mai mult respect fata de noi, nu vei mai primi nici un amendament si atunci poti sa vii sa stai la palavrageala in Poiana cat o fi ziua de lunga spoton.gif
(Vornicum)
draga Marcus, deocamdata fac o pauza de Han, care s-ar putea sa se prelungeasca peste termenul impus de Ochiul Magic si ANimicStiutor. Poate o sa ma intorc in iulie anu viitor cand o sa ramana pe aici vro 5 forumisti, ca sa mai agit spiritele wink.gif
Dom'le Marcus pe matale te respect ca esti istetz si le ai cu Sahu' wink.gif Asta ca sa nu fie confuzie.
Ovidius
@Vornicum
QUOTE
Ma uit eu asa si nu vad forumisti importanti: YOo, Yoyoman, Scarlett. Pur si simplu au disparut. Si mai sunt....
Ceva nu e bine aici. Cineva trebuie sa-si puna intrebari.
Politica nazista nu face bine la sanatate....

Sa stii ca nici hanul si nici universul nu stau in tine, in mine si nici in altii....intotdeauna se vor gasi inlocuitori pentru noi wink.gif Si apoi intelege si tu ca acesta este un forum privat. Iti place, ramai, nu-ti convine, te muti in alta parte... Suntem o tara libera si ne putem deschide cate forumuri avem chef.
(Vornicum)
Asta e cristal-clear.
Uite io de exemplu sunt zilnic conectat pe vro 4 forumuri simultan.
Zic una pe unu s'apoi pac ma conectez pe altu si dai iara cu parerea.
Imi place democratia si posibilitatea de a alege. Si nu sta forumu in unul sau altul, dar i bine sa fie cat mai multi.
De exemplu , un forum are numai 5 membri , e nou infiintat. Imi place ca promite. Altul are deja 150 membri online mereu. E mai vechi. Hanul si el are forumisti.
Deci, ce vreau sa zic eu, inteleg ce vrei sa zici, intelegi matale?
Minerval
Daca va veti infrana apucaturile animalice veti avea sansa de a discuta cu membrii forumului din nou, cat de curand posibil.
Acum nu va ramane decat sa va maturizati si sa luati o pozitie responsabila fata de faptele, actiunile, redactarile dvs. Numai bine.
Vornicum
Am inceput sa rediscut cu membrii comunitatii inca de alaltaieri , 12.10.2004 ora 15.00. spoton.gif
Numai bine.
flori
De ce apare eroare cind vreau sa vad mesajele noi? Sau mesajele unui anumit membru? E de la mine sau se intimpla ceva cu forumul?
Mihai
Acum sper ca s-a rezolvat. smile.gif
Vornicum
QUOTE (flori @ 19 Nov 2004, 10:16 PM)
E de la mine sau se intimpla ceva cu forumul?

Cu forumul nu se intampla nimic.
Sunt unii mai obositi din fire tongue.gif
skysurfer
Da, Vornicum, dorul de Poiana il duc si eu dar asta e doar pt ca imi trebuie o anumita stare de spirit ca sa postez acolo. De ceva timp sunt mai mohorat si nu vreau sa va supar. Si in plus nu vreau sa vada cei de la serviciu ca stau prea mult pe net. Mai ales ca aici pot sa vada orice tastez asa ca...
Vornicum
Imi pare rau ca nu poti sa palavragesti mai des in Poiana, skysurfer. Serviciul e mai importnt spoton.gif


Topicul asta trebuie sa fie inchis. Nu mai e nimic de zis aici. Pentru intrebari va puteti adresa adminului prin pm sau la cereri,reclamatii hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.