Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire In Regie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
simonsays
Tot ea, la a doua bere... oPservati cu atentie atitudinea... e clar, fata asta ma iubeste .... biggrin.gif

user posted image
simonsays
aici puteti vedea cubul existential, ceva ce ne-a facut sa ne scarpinam ca maimutele, pana a dat ceva sange ... cel mai bine ne poate esplica tehoria Diva; noi oricum n-am inteles nimic.. o fi fost din cauza ca ea a baut pecsi, iar noi bere??? rofl.gif

user posted image
KodiaK
QUOTE (simonsays @ 12 Oct 2004, 12:29 PM)
in afara de o privire ghidusa... mai e o bucata de forumist.. care nus dece nu mai apare si in alte poze ! rusinicaaaa maestre... adica e aparatu tau si nu te pozezi ? biggrin.gif



Mdea...am observat si eu asta acasa. Data viitoare o sa fiu mai bagaretz smile.gif
simonsays
domle, astia nu au descoperit chiar toate statuetele... in orice caz, omu gandeste profund, priveste spre viitor, oarecum introspectiv...aaa.. ce ziceam ? biggrin.gif

user posted image
simonsays
smee, cu mandra mea; constatati va rog, privirea obosita, falcile lasate, si, in general, atitudinea ostila; nu faceti ca mine: consumul sporit de alcool dauneaza (directiva sotiilor si a CNA ohyeah.gif )

user posted image
colectionara
QUOTE (simonsays @ 12 Oct 2004, 02:06 PM)
Tot ea, la a doua bere... oPservati cu atentie atitudinea... e clar, fata asta ma iubeste .... biggrin.gif

E clar de tot. Mai ales ca nici nu ma uitam la tine laugh.gif.
De fapt ma gandeam... "Of, si-a luat iar bere. Azi se pare ca nu o da pe cafea cry.gif."
simonsays
Comic Diva; poza pt junii burlaci biggrin.gif

user posted image
simonsays
QUOTE (colectionara @ 12 Oct 2004, 02:15 PM)
E clar de tot. Mai ales ca nici nu ma uitam la tine laugh.gif.
De fapt ma gandeam... "Of, si-a luat iar bere. Azi se pare ca nu o da pe cafea cry.gif."

ehh... quizz eme, se takine rofl.gif
simonsays
ceva betzivi; poza de grup spoton.gif

user posted image
simonsays
ceva betzivi, cu dovada pe masa ohyeah.gif

user posted image
colectionara
QUOTE (simonsays @ 12 Oct 2004, 02:18 PM)
ehh... quizz eme, se takine rofl.gif

Si vice-versa rolleyes.gif?
simonsays
missa don't know... tongue.gif
simonsays
o foaie misterioasa, descoperita in timpul cercetarilor arheologice de la situl Maxx ohyeah.gif

user posted image

a se oPserva cu atentie zonele in care comoara poate fi ascunsa biggrin.gif
simonsays
si, ultima poza, o reprezentare putin ciudata a unui vis de opioman ... multi s-au straduit sa spuna ce reprezinta, insa adevarul este undeva acolo ... laugh.gif

user posted image
gypsyhart
Nu am fost in apele mele sambata si nu am putut sa vin....
Eh cu alta ocazie.
doice
Din pacate nu am aflat de intalnire la timp. blink.gif
As fi venit.
Data viitoare cand se face in Bucuresti vin sigur, pt ca e tare ciudat sa discut cu cineva si sa nu stiu cum arata. unsure.gif
Super pozele laugh.gif
Se vede ca v-ati distrat. laugh.gif

Si ce bine mi-ar fi prins o bere sambata sad.gif
data viitoare vin neaparat
simonsays
lasa, am mai auzit noi texte d'astea tongue.gif pana nu vii, nu credem laugh.gif

mai, cum sa zic, toata lumea care vrea sa se simta bine este poftita sa apara; nu e ceva restrans, numai intre cunoscuti... multi dintre cei care ne-am vazut sambata, abia ne suseseram doua vorbe pe han; si asta nu ne-a stat in gat deloc smile.gif

morala: veniti dragilor si dragelor !! mwah1.gif
doice

@simonsays huh.gif
cam pe cand urmatoarea intalnire? blink.gif
o sa vezi ca vin thumb_yello.gif
simonsays
nus cand e... stai cu ochii pe "intalnirile forumistice", ca nici eu nu stiu ce le mai trazneste oamenilor astora ... rofl.gif mai pe scurt nu organizez eu chiar toate intalnirile, desi mi se paseaza delicat sarcina asta cam des... tongue.gif
doice
saracutul de tine cry.gif
ce viata grea ai devil.gif
simonsays
lasa viata... da' iti dai seama ce factura telefonica GREA imi vine ?? rofl.gif
doice
totul pt binele suprem laugh.gif
inteleg ca trebe sa fie naspa sa te usture la buzunar, dar si cand ii vezi intr-un bar pe toti nu te simti fericit si te gandesti ca merita? jamie.gif
simonsays
sssst !! nu le spune si lor, ca o sa profite si mai tare cool.gif
ooff... eu, si damblaua mea de a nu fi singur... tongue.gif
doice
stai linistit ca ramane secretul nostru wink.gif
ce crezi ca mai intra careva pe aici? unsure.gif
simonsays
da rofl.gif

wow.. incepem sa avem secrete noi doi ? imi surade ideea.... biggrin.gif nu ma lua in serios, nici eu nu o fac prea des ! laugh.gif
icarus
QUOTE (simonsays @ 12 Oct 2004, 12:22 PM)
second: master killer

a.k.a. icarus...

QUOTE (simonsays @ 12 Oct 2004, 12:25 PM PM)
Catalin are prozeliti ... omu gandeste la nemurirea sufletului ...

Bun, si ce ai vrea... ii omor dar ma gandesc si la ce se intampla cu ei dupa. Eu zic ca sunt un master killer de treaba laugh.gif
ComicDiva
Niciodata nu sunt mai hotarata sa incep un regim ca atunci cand vad poze cu mine. Uite ce gusha am! SHEESH!

Sa nu ma duc niciodata in Japonia ca s-ar putea sa-i sperii ca vine Godzilla.
rofl.gif

anyway... cine vrea sa-i explic teoria cu cubul? biggrin.gif
doice
@ simonsays

yikes.gif
glumeam , radeam si de o data te apuca seriozitatea? cry.gif


@ Diva

Ce teorie?
cu ce cub?
simonsays
doice, ti se pare ca pot fi EU serios vreodata ? rofl.gif

Diva, ai mare grija in ce zona a corpului slabesti.. sa nu care cumva sa dai jos ce nu trebuie .. jamie.gif

Icarus, n-am zis ca n-ai fi de treaba... dar tot ar trebui sa aibe lumea grija, sa nu te supere .. spoton.gif



ps. NUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!! NU vrem teoria cu cubul !!! rofl.gif
doice
Simon
nu e frumos sa ma sperii nonono.gif
ma zapacesti de tot wacko.gif

Diva care era teoria cu cubul? evil.gif
Mara
Da chiar asa! Ia zi, diva, cum vine treaba cu respectivul cub? rofl.gif
simonsays
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........fara cuuuuuub !!!! rofl.gif

doice, pai asa incepe vrajeala... intai te zapacesc, apoi pici in plasa mea... laugh.gif in plasa urzelilor mele, evident ... laugh.gif
doice
evident jamie.gif
nu sunt eu batrana dar sunt inteleapta rofl.gif
tu lucreaza acolo in liniste la plasa ta si o sa vedem ce Vaduva Neagra o sa pice in ea ph34r.gif
Olaf
Scrisesem un mesaj si l-am pierdut.
Ideea era urmatoarea:
@Diva: Mai bine lasi cubul si explici teoria cu calul biggrin.gif ohyeah.gif

@toata lumea: Cum ziceam acum cateva zile, mie nu mi-a ajuns. Un 30 Octombrie e bine? smile.gif
KodiaK
Nuuuu, nu 30 oct ca s-ar putea sa am un Halloween party in planuri si sa fie extended weekend mix.
How about 6 noiembrie, sau 5, sau 7 wink.gif
colectionara
30 octombrie sau 6, 5, 7 noiembrie merge. Da' sa nu faceti pe 13, sau 12, sau 14. Si pe 25 decembrie am program, pe 31 mai vedem. Sau poate pe 1 ianuarie. Da' nu pe 6 ianuarie, ca e cam frig. Pe 14 februarie sunt clar libera rofl.gif.
doice
30 octombrie ar fi super. laugh.gif
pot si in wkend-ul viitor (5,6,7 noiembrie)
KodiaK
colectionara, las ca iti fac eu program pe 14 feb girlchat.gif N-o sa-ti para rau. O sa fie o mini intalnire forumistica la lumina luminarilor pe acordurile lui Joe Cocker; promit sa nu fac poze rofl.gif
Astept pm de confirmare mwah1.gif flowers.gif

doice, probabil ca o sa fie pe 30. Dar bine ca mi-ai zis ca esti libera si weekendu viitor. Ma gandeam sa ma antrenez un pic inainte de intalnirea cu colectionara, mi-e cam frica de ea...am auzit ca toarna berea in cafeaua forumistilor neatenti unsure.gif
colectionara
Intrasem si eu in topic cu gandul sa mai fac o gluma si... m-am trezit simtindu-ma flatata sorry.gif.
simonsays
colectionara...nasol momentu ... ohyeah.gif

deci asa, kodiak, lovesti oamenii la pamant, da ? "neatenti" ?? zii nene clar, BETI MUCI !! rofl.gif
KodiaK
mey simon, am zis si eu sa fiu finut, ca nu va cunosc inca asa de bine si nu imi permit apelative asa de colorate. smile.gif

colectionara imi pare rau, promit sa nu se mai intample. Te rog iarta-mi indraznealea de a te flata pls.gif
Acu serios, ce faci pe 14feb2005, preferabil in jurul orei 17:32 rofl.gif

Hehe, am implinit 100 de posturi, fac cinste cu o cafea cu bere, am inteles de la simion ca e super biggrin.gif
doice
@Kodiak
pai ce sunt eu? blink.gif
Iti faci incalzirea pe mine si pe urma te ia colectionara de proaspat? rofl.gif

ce bine ca nu beau cafea (asa nu trebuie s-o pazesc de bere) spoton.gif
genicon
Toate ca toate... da' de ce nu ati pus si poza cu ce am desenat eu? rofl.gif Cui i-e frica de ban??? jamie.gif
simonsays
ba, sa stii ca nu am primit poza cu ce ai desenat tu ... laugh.gif

apropo, vreau hartia si picsu meu INAPOI !! si daca e... poate o scanez eu, si pun ce ai facut tu acolo pe han .. sau iti dau tie sa pui, sa iei ban-u biggrin.gif

aa... doice, isi face lumea incalzirea PE tine ? blink.gif vrem si noi ! drool.gif rofl.gif

mwah1.gif
colectionara
QUOTE (KodiaK @ 17 Oct 2004, 10:41 PM)
Acu serios, ce faci pe 14feb2005, preferabil in jurul orei 17:32 rofl.gif

Nu e clar biggrin.gif.

QUOTE
Hehe, am implinit 100 de posturi, fac cinste cu o cafea cu bere, am inteles de la simion ca e super

Depinde si cine o prepara laugh.gif.
doice
@simon
nu mai zic nimic pt ca totul este interpretabil ph34r.gif

deci cand este urmatoarea intalnire?
ramane 30 octombrie?
simonsays
mwah1.gif zii iubita, dar zii pe PM, sa nu vaza toti bagabontii ... laugh.gif

nus cad e urmatoarea .. dar mai e pana atunci smile.gif
Arktu
Si eu "votez" pentru 30 Octombrie. Preferabil sa NU fie Maxx sau alta porcarie scumpa. Ceva mai studentzesc. Desi e in Regie Maxx s-a porcit.
(monique)
Ati vizitat vreodata "Cafeneaua Actorilor"? E foarte draguta, iar preturile sunt numai bune... De gasit, o gasiti pe la Universitate, langa TNB... nu prea pleaca de acolo laugh.gif Singurul inconvenient e ca nu are mese mari, numai de 6 persoane maxim... blink.gif

O sa incerc sa-mi fac si yo aparitia... sa ma tineti la curent (nu electric tongue.gif )
gonen
Desi sunt cam nou pe forum, as vrea sa vin, insa in weekendul care vine voi fi plecat la Craiova. Data viitoare insa o sa vin sigur. Insa sa nu fie in weekendul cu 28 nov.

Pentru cei din Craiova, poate ne intalnim in weekend-ul asta. Preferabil sambata (cred ca exact pe 30 oct.).
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.