Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire In Regie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
black ice
Motivul unei astfel de intalniri e cat se poate de simplu: trebuie sarbatorita intrarea forumistilor la facultate, promovarea re-urilor, inceputul toamnei, etc.
Cu alte cuvinte, daca simplul indemn muncitoresc 'haideti sa haidem discutii intre patru ochi la patru beri' nu va atrage indeajuns puteti alege si unul din cele de mai sus - inclusiv 'etc'. jamie.gif

Am spus Regie pentru ca daca ne vom aduna ceva mai multi si intalnirea se va prelungi, pe langa faptul ca la Jeg e posibil sa nu mai avem locuri nici nu vom putea sta prea mult in cazul in care va fi frig.

Asadar, dragi forumisti, anuntati-va. Eu zic ca data de 9 octombrie - sambata - pe la ora 6:30 ar fi destul de buna. Locul ramane sa'l alegem, doar oferta e cat se poate de variata biggrin.gif
Olaf
Eu ma inscriu biggrin.gif
Totusi, nu sunt sigur de data, caci imi lipsesc unele informatii. Daca trebuie s-o schimbam un pic, e bine? S-ar putea sa nu fie cazul, dar intreb, pentru orice eventualitate.
Catalin
Pare ca voi fi si eu prezent... dar nu e clar.
colectionara
Vin.
Catalin
Colectionara, te stiam cu berea mai mult! devil.gif
colectionara
Nu e clar biggrin.gif...
simonsays
primiti si repetenti la intilnirea asta ? ohyeah.gif
genicon
Sper sa fiu in Bucuresti pe 9, asa ca probabil vin.
@olaf: sigur se poate schimba data - o stabilim cu totii
@simon: da, tata, primim di tate. biggrin.gif
@blacky: Intre pe messenger sa stabilim cum dam cu PM-urile, altfel... tot degeaba.

Pese: Aceasta intalnire doreste sa atraga cati mai multi membri noi, sa se convinga de faptul ca nu au de ce sa se teama de o intalnire cu oamenii de pe han (uitati-va la poze, oameni buni!) si sa ne ajute in realizarea unui proiect de viitor tare misto - o noua mega-intalnire. Dar toate la timpul lor wink.gif
black ice
Vei fi in Bucuresti pe 9 pt ca vei veni vineri in 8. Iar pe 11 incepem faculta, remeber? tongue.gif

In alta ordine de idei, la nevoie se poate schimba si data insa as prefera sa fie tot o zi de sambata pentru a putea veni cat mai multi (da, si cei repetenti tongue.gif )
simonsays
yeaaah.. ohyeah.gif
auzi, da ceva ..repetente... hmm ?? stiu eu unele ... drool.gif

mai bajetii.. ce inseamna mega-intilnire ? daca nici aia de 14 persoane, cu Misti, nu fu mega. ... adica chiar nu stiu ce sa mai cred ohyeah.gif practic noi numai mega organizam rofl.gif
genicon
Repetente, simon? evil.gif Cu cat repeta de mai multe ori, cu atat mai bine! spoton.gif (asta este modul meu de a spune ca poti sa aduci toti repetentii laugh.gif). Si un pese intermediar: Probabil cu asta am speriat toate fetele de pe forum care nu ma cunosc deja... evil.gif

Pese pe bune: Pai fu mega intalnire cea cu Misti, da 5 din cei paispe nu erau forumisti tongue.gif Noi vrem ceva mai mare decat prima intalnire din istoria hanului, asa... ca cat o masa mare de oameni care sa umple o carciuma intreaga si sa se danseze iar pe mese, dom'le! drool.gif
Olaf
Se confirma data de 9 biggrin.gif.
Pe 8 e concert Scorpions biggrin.gif Merge cineva?

@geni: daca e bautura destula dansez eu pe mese tongue.gif
Tyra
Cred ca data e cam apropiata si n-o sa aiba ocazia toata lumea sa vada planurile. Intamplator am intrat aici.
In orice caz, ma inscriu.

P.S: Voi ati mai dat de menthoru'? Ar fi pacat sa rateze si intalnirea asta.
ComicDiva
The Diva will be there...

rolleyes.gif

ok nu ma linshati, glumeam si eu. Deci vin dar va avertizez ca in realitate sunt foarte timida si tacuta si probabil ca vin doar ca sa privesc fascinata la sticla de cola vreo cateva ore si sa-i invatz pe de rost compozitia chimica dar... I'll be there. smile.gif
Olaf
biggrin.gif
Nu ca altii (adica eu) ar fi mai vorbareti... dar daca este beutura... tongue.gif rofl.gif

De-abia astept. Unde ne intalnim?
black ice
Mai sunt deschise terasele?

Piranha?
colectionara
Din cate stiu eu Piranha e cat se poate de deschisa smile.gif.
genicon
QUOTE (Tyra @ 2 Oct 2004, 05:35 AM)
P.S: Voi ati mai dat de menthoru'? Ar fi pacat sa rateze si intalnirea asta.

Sper sa nu fie considerata reclama, insa menthoru poate fi gasit pe forumul sau - hh-inc.net O sa incerc si eu sa vorbesc cu el sa vina, puteti incerca si voi wink.gif

Pese: In urma ultimelor evenimente tumultoase petrecute in viata mea, se pare ca nu voi veni la intalnire, dar la urmatoarea (cu cat mai multe fete evil.gif) promit ca voi fi prezent! wink.gif
actionmedia
da' pe 9 nu e meciu? unsure.gif Cum care meci? Cehia - Romania! yay.gif
O intalnire la o terasa unde sa vedem si meciu ar fi super. Va dati seama ce atmosfera ar iesi.
Da trebuie rezervare din timp. Va dati seama ce nebunie o sa fie.

Ah! Era sa uit. Fosti studenti au voie?
Eu ma mut sambata dar daca termin repede aş veni si eu. Eu am terminat facultatea acum 6 ani e vreo problema?
DeeDee
vin si eu sorry.gif In calitate de boboc ohyeah.gif
trustbyte
baietiiii, vine Dee la intalnireeee! sorry.gif


m-am decis.
gata, vin si eu! biggrin.gif


pese: geni, unde spuneai ca esti sambata seara!? laugh.gif
simonsays
DeeDee.. ai provocat furori in randurile noastre ... wub.gif welcome, boboaco wink.gif
genicon
Ok, ok... la urma urmei, cine are nevoie de meci? rofl.gif Deci sansele sunt acum (dupa ce am discutat cu blacky si cain) de 80-85% in favoarea venirii mele. Trebuie sa stabilim ora, locul si cine face rezervare, daca e cazul... wink.gif
simonsays
asa. deci. daca vreti sa vedeti meciu acasa (e de preferat biggrin.gif), ne vedem dupa 8 (20); daca vreti sa vedem meciu la terasa/crajma/bar/bodega/restaurant_cu_servire_de_lux_si_dansatoare_erotice , propuneti locul. deci ?
actionmedia
QUOTE (simonsays @ 6 Oct 2004, 05:18 PM)
asa. deci. daca vreti sa vedeti meciu acasa (e de preferat biggrin.gif), ne vedem dupa 8 (20); daca vreti sa vedem meciu la terasa/crajma/bar/bodega/restaurant_cu_servire_de_lux_si_dansatoare_erotice , propuneti locul. deci ?

Care si-a luat camera in regie anu asta sa de o fuga pe la terase sa vaza care e mai buna.
Sar putea la Maxx sa aiba si tembelizor afara da trebuie rezervare si e o lecuta mai scumpa. La Pirana n-am mai vazut de mult televizor. La Florady e cam stramt si e musai sa stai afara (daca ploua e nasol)
Cred ca MAXX e cel mai bine, de fapt cred nici nu stiu daca ii mai zice MAXX dar e aia de langa club. Si are spatiu si inauntru si afara. Merita intrebat si rezervat.
Deci cati oameni s-au adunat?
simonsays
deci nu tre sa ai camera in regie.. e suficient sa ai serviciul aproape, ca sa bei acolo des ! ohyeah.gif

da, maxx ar fi o solutie.. au tv inauntru (stiu de la precedenta intalnire cu BDL), si mese destul de incapatoare (fo 10 insi intra la o masa, lejer)

deci numarati-va, cu prezenta SIGURA ! (eu, din pacate, nu stiu inca daca ajung.. dar o sa stiu sigur pe joi - vineri dimineata)
actionmedia
Daca e cu meci, bere si scuipat de seminte eu ma bag sigur laugh.gif deci: 1.
simonsays
bre, fara bomboane agricole ... rofl.gif

ideea e sa ne vedem, sa ne simtim bine, si sa uitam shit-ul cotidian; ca e si meci .. aia e, au aflat astia ca ne vedem, si au pus repede meciul sambata ! wink.gif laugh.gif
icarus
As veni si eu...

Edit: vin. smile.gif
Catalin
Prezent la datorie! cool.gif
Minerval
Intrebare pentru publicul ascultator: pe ce strada poate fi gasit clubul maxx? Servus.
simonsays
Minerval, pe Splaiul Independentei ohyeah.gif (tine de la dracu in praznic, pana unde si-a intzarcat copii...); dar, mai pe scurt, cum treci podul din dreptul intrarii in Politehnica (intrarea de jos, de la Dambovota, evident), drept in fatza ai o fosta cantina (o cladire cu un etaj, patratoasa); la parter, pe partea stanga (cum te uiti dinspre pod) este barul/pizzeria, iar la etaj discoteca.

deci NUMERO:

1. DeeDee
2. Blaky
3. Actionmedia
4. Icarus
5. Catalin
genicon
Stabiliti, va rog, exact ora si locul. Practic si eu pot fi trecut pe lista, deci vin, deci bem! biggrin.gif

Pese: Trimit pm-uri persoanelor care s-au inscris la intalnire si nu au anuntat ca vin sigur? tongue.gif
KodiaK
Daca ma fac bine pina duminica vin si eu, daca nu ma fac tot vin, d-al draq sa va imbolnavesc si pe voi ohyeah.gif
Hmm...pina la urma care este locul si ora, sau inca nu s-au decis?
genicon
Insanatosire grabnica, dar vezi ca intalnirea este sambata, nu dumninica! wink.gif
Olaf
Si eu. Vin. Sigur.
actionmedia
Terasa Maxx, sambata 09 octombrie 2004 ora 17:45 unsure.gif ?
ComicDiva
O sa ies si eu din carapacea mea o zi si vin. smile.gif
trebuie sa va intreb insa: e cineva pe aici criminal in serie?

... sa am si eu ceva in comun cu cineva. tongue.gif cool.gif blink.gif

trustbyte
mi-am adus aminte. sambata am cursuuuriiii de la 5 la 8:30 dry.gif
doar daca tineti intalnirea dupa 20:30, altfel nu cred unsure.gif

simonsays
QUOTE (ComicDiva @ 7 Oct 2004, 06:04 PM)
trebuie sa va intreb insa: e cineva pe aici criminal in serie?

... sa am si eu ceva in comun cu cineva. tongue.gif cool.gif blink.gif

asa mi-a zis liutza, aka janine, cand m-a vazut prima oara ... ca am fatza de killer ... rofl.gif

deci NUMERO:

1. DeeDee
2. Blaky
3. Actionmedia
4. Icarus
5. Catalin
6. Genicon
7. KodiaK
8. ComicDiva
9. -trustbyte- (sigur ca da omule, doar nu crezi ca se bea o bere - doua, si gata, la nani !! tongue.gif e lume si dupa 8 jumate smile.gif )
genicon
Si... cine face rezervare? blink.gif
cipdecip
O sa incerc sa vin si eu . DECI : Terasa Maxx , 9 oct 2004 , ora 17 45 wink.gif
colectionara
Eu zic sa numere altcineva, ca simonsays nu stie sa o ia de la pagina 1 biggrin.gif.
genicon
Deci... maine e intalnirea. biggrin.gif Revin si eu cu oPsesia mea: cine face rezervarile? Din cate am inteles, daca nu se fac rezervari, nu avem masa. Asa ca...
O alta problema: cine aduce aparatul de fotografiat? rolleyes.gif

@colectionara: Cain i-a trecut pe lista doar pe cei care au confirmat prezenta. Oricum, in afara de tine a zis si tyra ca vine si nu a mai confirmat, dar sunt sigur ca nu va lipsi. De asemenea, l-am contactat pe menthoru si... nu a raspuns. Mai asteptam. biggrin.gif

Pese: totusi... cum facem cu rezervarea???
colectionara
Imi imaginez ca rezervarea se va face de indata ce stim exact cati suntem.
Tu din "Vin." intelegi ca nu am confirmat prezenta rolleyes.gif?
simonsays
QUOTE (colectionara @ 8 Oct 2004, 01:42 PM)
Eu zic sa numere altcineva, ca simonsays nu stie sa o ia de la pagina 1 biggrin.gif.

iertareeeeeee mwah1.gif

deci NUMERO:

1. DeeDee
2. Blaky
3. Actionmedia
4. Icarus
5. Catalin
6. Genicon
7. KodiaK
8. ComicDiva
9. -trustbyte-
10. colectionara

ba, deja sint prea multi rofl.gif
gypsyhart
Cred ca o sa ajung si eu.
Nu mai sunt student, dar sunt hangiu:))
A,si sa o imi pun mainile pe ochi cand faceti poze:D
simonsays
deci: in MAXX ca sa faci rezervare sambata... tre sa ai consumatie minim 200.000 de persoana ! am fost acusi si am intrebat; mie unu mi se pare de kko chestia asta ! drept urmare, propun intrevederea la ora 5 jumate, in fata la MAXX (fix in fata intrarii in pizzerie, asa, de-ai dreaq biggrin.gif ); iar daca nu gasim acolo loc, merem in Piranha, sau vedem noi .. Regia e mare totusi laugh.gif

alte propuneri ?

a, da, cred ca o sa apar si eu cu mandra smile.gif
gio19ro
QUOTE (colectionara @ 26 Sep 2004, 11:23 PM)
Vin.

L-ai tradat pe Pepsi? blink.gif
simonsays
gio, uneori mi-esti simpatic, dar daca iti zic ceva, ma baneaza Mihaitza 30 zile.. ca popa ! pliz, daca nu ai ceva constructiv de spus... "lasa-neeee"
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.