Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Reviste IT
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
Mihai
Care este revista IT preferata si ce anume preferati la acea revista.
black ice
Citesc XtremPC. De ce? Pentru ca Level nu-mi permit iar PC Games sunt varza. Of course pe langa jocuri ma mai intereseaza si pe mine ca pe tot omu' care are cat de cat o idee despre ce inseamna calculator partea hardware si software. Din fericire XtremPC le are pe toate la un pretz rezonabil.

ps: editeaza putin 'E'-ul din fata XtremPC-ului ca nu prea da bine 6.gif
necromanc
Reviste IT ... am avut tangente cu mai multe ...
Cu Level mai la inceput.Din cand in cand cate un CHIP.
Am mai cumparat cateodata la 6 luni cred cate un Xtrem Pc ..
Si revista Internet-Magazin m-a surprins in mod placut am gasit-o odata la un vecin,am luat-o si nici nu i-o mai dau.
Am gasit o gramada de articole super interesante.
ypsilonalpha
Level, XtremPC, PCGames (asta luna de luna), PC Magazine si Personal Computer World (cam o data la doua luni). Dar au devenit tot mai scumpe sad.gif
necromanc
ypsilonalpha - sunt deacord cu tine nu mai merita sa dai bani pe ele :|
Cain
Flacaii de la Xtreme inca au ramas impartiali. Inca. Chip-ul s-a prostit grav, cine plateste, ala are reclama produsului.. pacat. Pacat de tara in care traim... oameni de c..pacat, reviste de pacat....
grx1us
Mai , dragilor> daca oamenii "citeste" mai multe reviste, pe care le voteaza? dupa parerea mea, deoacamdata, chip/ul se mentine in top. au inceput si ei sa mai repete articolele, dar merge. cel mai de jos, pcworld romania. desi, la un moment dat chiar faceau treaba bunanu mai stiu pcmagazine ce mai face. in rest, citesc ce imi pica in mina. chiar si capital it laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.