Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Top Topic
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Propun un nou concurs : Cel mai reusit topic al saptamanii.
Trebuie sa votati dintre topicurile deschise in timpul saptamanii un topic pe care-l considerati cel mai reusit din toate pctele de vedere.
Propunerile din saptamana trecuta:

1."Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, " autor Ghost
2. " Noutati muzicale" autor Carmi
3."Nu-i Off topic" Cactus Na: Maaaaaaa, mdea... rofl.gif
Urna se inchide in fiecare duminica a saptamanii.
Succes! spoton.gif

inca ceva, puteti sa votati pentru propriul topic ca si Adrian Nastase la alegerile interne. wink.gif
Vornicum
Am uitat sa votez:
Votez cu ghostu, pardon, pentru topicul dansului. spoton.gif
milimetru
Eu votez ca maaaaaaaaaa, mdea; pardon cu topicul off-ului smile.gif

Cîştigătorul concursului de faţă ce primeşte? huh.gif
Vornicum
QUOTE (milimetru @ 14 Sep 2004, 11:31 AM)
Cîştigătorul concursului de faţă ce primeşte? huh.gif

Stima si respectul forumistilor si dreptul de a participa la concursul "Top topic" pe intreaga luna.

Deci cactus cu al lui " Nu-i off topic" ( parerea ta, mai nene) si ghostu' cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, " la egalitate. Asteptam noi voturi. spoton.gif
milimetru
Stima mea şi respectul meu le au toţi forumiştii (inclusiv Carmi şi Ghost). Chiar toţi, fără excepţie! wink.gif
Vornicum
Mai, tu vrei sa sabotezi, sau ceva? Ai votat, lasa si pe altii. E un concurs-joc , nene, nu ma enerva...
milimetru
tongue.gif
janine
Nu-i Offtopic e the best off spoton.gif rofl.gif
secunda
nu-i offtopic, clar! rofl.gif rofl.gif rofl.gif

asta pentru ca prea mi s-a taiat des elanul cu cate o atentionare gen "esti offtopic" 50.gif
asa ca, din partea mea, "nu-i offtopic" sa castige!

poate le mai taie si la altii elanul de a da imediat cate o replica gen "esti offtoppic" 6.gif

na, ati inteles? 43.gif
Vornicum
3 voturi "Nu-i off topic" ( dar putin absurd, parera mea)
1 vot Ghost cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, "

Deocamdata!
Pese : Votati mai cu raspundere civila , ce palaria mea! Adica va rog sa va concentrati cand votati altfel iese complet anapoda.
pese2: Luati in considerare TOATE variantele puse in joc, adica votati si cu cap wink.gif
secunda
cum adica sa votam cu cap? 50.gif adica ce, nu iti convine ca nu am votat ca tine?

Vornicum
Nu dom'le, nu m-am referit la matale cand am zis ce-am zis, nu trebuia sa sari chiar in halul ala.
______________
Eu am zis sa-mi aduca oala cu sarmale si m-am ales cu ciorba de burta
YOo
yo dau un vot pt Ghostu' tongue.gif
Vornicum
Adica pentru topicul lui wink.gif
S-a notat spoton.gif
2 voturi Ghost cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, "
3 voturi cactus si "Nu-i off topic" , of of mai mai
YOo
Da mey vornicele ... adik pt topicul lui wink.gif

pese ... n-am timp sa fiu mai esplicit dom'le...
Vornicum
tipu-i din Brasov, adica ardelean wink.gif
n-am ce-i face daca-i simpatic rofl.gif
Vornicum
Deci,
2 voturi Ghost cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, "
3 voturi cactus si "Nu-i off topic"



YoyoMan
1. Zi-ne ce ai in cap!
2. Internet Software si Programare, Hardware, http:// INTERNET.
3. Invitatii Hanului.
4. Politca
Vornicum
Vot anulat. Va rog nu mai puneti stampila in alte casute, care nu este ele.
Multumesc.

pese :"Politca" ???? rofl.gif
YOo
mah vornice ... ce palaria mea nu-ti convine? iar? ... adica din nou? ai fo problema cu mine, adica care este ea? problema?

pese ... buna decizie! yoyo ti s-au aburit ochelarii de n-ai mai vaz' casutele?

pese1 ... vornice schimba stampoila care este ea ... ca nu mai e bun tusu' ... sau ceva de genu'

pese2 ... sa nu-mi spui ca nu am fo' coerent ca-mi dau cu basca de pamant! ... care este ea ... basca!
YOo
completare la ala de susu

rofl.gif ... k altfel nu cred ca o sa intelegeti

pese blink.gif
Vornicum
rofl.gif
QUOTE (moi @ myself)
n-am ce-i face daca-i simpatic
Cineva exagereaza cu reactiile, of of mai mai. S-au intrerupt legaturile pe undeva si din reflex ne scoatem ochii. Io mi-s ardelean ca si tine, frate. E de bine ce am zis susu' wink.gif

te rog sa nu offtopicizezi pe topicul meu. Mersi fain.
YOo
of of mai mai ... n-o iesitu cum am vrutu yo ... eh, asta este

mah ... desi nu ti-am vazut ochii, yo nu vreau sa-i scot ... banuiesc k sunt faini wink.gif DAR cu reflexele stau mai mult decat bine
QUOTE (tu@care este)
te rog sa nu offtopicizezi pe topicul meu. Mersi fain.

incerca-voi ... Cu placere
Vornicum
O sa rog un moderator sa stearga off-uri si sa ramana concursul. spoton.gif
YOo
Mey pai atunci o sa-mi permit sa mai bag unul ... uite asa de-al draq devil.gif
Vornicum
De-al dreaq esti cam mitocan, dar putin...
YOo
Nu ma consider a fi grobian .... nici macar in masura putinului de care vorbesti. Si nu cu tine mey ...

pese ... ce reactii are acidul in apa? dar apa in acid? blink.gif
janine
Mai pot pune un vot sorry.gif ca-s ardeleanca de a ta...ca votez de-a dracu' cu topicu' asta rofl.gif a devenit fuuuuuuunny clapping.gif
Vornicum
Sa recapitulam si completam,
2 voturi Ghost cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, "
3 voturi cactus si "Nu-i off topic"
1 vot Vornicum cu "Top Topic" numai asa de-al dreaqu spoton.gif





YOo
Baga sa fie doo pt si anume vornicu , care este el ... sau ca sa nu mai primesc oPservatii ... PENTRU TOPICUL LU' VORNICU - care este el ... topicu' nu vornicu' , pardon, invers ... sau ... eh 'nteleji matale ca ejti dajtept

pese blink.gif ... mey! ia stati asa! asta este diversiune! nu vedeti planul ? omu' a vrut sa castige un sondaj cu topicu' lui si nu stia cum sa faca ... asa ca ne-a luat prin invaluire ... hmm.gif tre' sa facem ceva ... numai ashea de-ai dreaq evil.gif
Vornicum
Sa recapitulam si completam:
YOo sufera din nou ca si ieri de Nutelliotita care intre timp s-a agravat. Are pierderi puternice de lichid cefalolidian si are tendinta sa sara pe prima forumista ( de sex opus , ca sa inteleaga si MUTU ).
Va rog sa trimiteti URGENT Nutella pe adresa : YOo_si_nutella, strada Cucurigu nr.9 (ca si etajul) ,camera ovaloida. Multumim.
YOo
rofl.gif ... io'te bre ca s-a helucidat vornicelu' s'anume a avut gandu' de platina care este el ...
Totusi ma'ntreb yo ... care dintre noi a pierdut mai mult din respectivul lichid?

mah ... ia sa rcapitulez si yo:
2 voturi Ghost cu "Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme, "
2 voturi - mulumita mie - Vornicum cu "Top Topic"
3 voturi cactus si "Nu-i off topic"

pese ... evil.gif stiti ce'i trece vornicelului prin minunatul gand platinifer? doar un cuvant: SABOTAJ!!! hmm.gif oare are dreptate ? whistling.gif

pese1 ... hai mey nu dispera. lasa basca pe cap ca ... uite, tin cu tine harhar.gif

pese2 hai lume cu votu' ca sa creasca jackpotu' ... da votu' lu' vornicelu' ca sa aiba spor boieru' ... ca de'o fi cu spor boieru' om evita si noi macelu' ... care este el - macelu' ... ca'i suparat tare vornicelu'

pese3 ehhh ... tat romanu' s-o nascut poet
Vornicum
QUOTE (YOo @ 15 Sep 2004, 11:23 AM)
yo dau un vot pt Ghostu' tongue.gif

Sa ne apucam dara sa votam fiecare cu ambele manutze si daca nu s-a observa poate, poate facem o trivotare .
esti cu mine sau cu Ghostu'?
Poate a si uitat ca a mai votat... yikes.gif
QUOTE (Nutellito)
Totusi ma'ntreb yo ... care dintre noi a pierdut mai mult din respectivul lichid?

Ti-as raspunde dar... o sa uiti rofl.gif
QUOTE (YOo)
mah ... ia sa rcapitulez si yo

rcapituleaza reteta : " Pentru amnezie luati 2 tablete de nutella la 2 ore si cand va vine sa mancati litere ganditi-va la o domnisoara cu sanii mari"
__________________
Eu uit ce am facut si cu treispce minute in urma , da NU-S bolnav, eu doar uit...
YOo
Mah pai ce faci acilea? Faci discriminari? Ea - care este ... stii tu care este - de ce are voie sa voteze pe dinafara casutelor si yo nu? Hete ca asa am vrut si yo sa votez! NA! Ce vrei? Tin cu amandoi harhar.gif Ghostu' tre' sa iasa oficial pe locul 1 ... iar tu ... tu ... tu esti onorific

pese ... si n-am uitat bre! ca yo nu mi-s peltic ca unii ... rofl.gif
Vornicum
Cine a votat pe din afara , buey Dulcineea?
Adaugam la simptome si "mania persecutiei"....
YOo
Buey ce ma'nervezi ... iote acilea:
QUOTE (janine @ 17 Sep 2004, 02:52 AM )
Mai pot pune un vot sorry.gif ca-s ardeleanca de a ta...ca votez de-a dracu' cu topicu' asta rofl.gif a devenit fuuuuuuunny clapping.gif

... multumit? Nu mai postez si raspunsul tau pt ca mi-e lene, dar oricum il stii tu mai bine ca mine devil.gif
QUOTE
Adaugam la simptome si "mania persecutiei"....

Hmmm ... ia uite cine vorbeste. Apropos de asta ... yo acu' am vaz' ce ai facut tu ieri dupa ce am plecat eu. Mi-ai ponegrit in fata intregii comunitati care este ea de hangii si hangite prezente - comunitatea care este ea - pe topicul "Zi-ne ce-ai in cap" nonono.gif
Pentru a fi absolvit de teribila vina ce s-a abatut asupra ta, va trebui sa te duci frumusel acolo si sa-ti ceri scuze public in fata Marii Adunari Virtuale de Hangii si Hangite Respectabili/e - care este ei - ... din care eu ma constitui parte integranta. Ma inteleji matalutza? Daca nu vei proceda in consecinta a ceea ce am spus acilea mari blesteme se vor abate asupra acestui topic evil.gif

pese ... A.R.U. (Astept Raspuns Urgent ... am simtit nevoia sa specific)
Vornicum
QUOTE (eu @ ieri in Zi-ne ce ai in cap)
No bine, Aramis, asta e!

dragi forumisti, care ati mai ramas ( unii au plecat la masa, altii sunt in concediu, altii au intrat la Politica si i-a executat faraoana, altii se uita la telenovele ), declar in fata voastra ca YoyoMan si YOo imi sunt simpatici. Sunt ardeleni ca si mine. Suntem doar fro 4-5 din astia pe aici.
Pentru ei 2 vrut-am sa merg io la intalnire in Brasov (+Mocofatza)
Traiasca Ardealul! Atat.
Ma duc sa ascult muzica simfonica.

Imi cer scuze, YOo, doar YoyoMan imi e simpatic.
E mai bine acum?
YOo
NU! Ia fii tu atent acilea:
1. mesajul citat de tine l-ai postat pe 16 Sep 2004, 11:40 AM
2. dupa care ai venit si ai postat pe 16 Sep 2004, 01:59 PM , 16 Sep 2004, 03:07 PM si respectiv pe 16 Sep 2004, 03:14 PM ... trei mesaje cu continut defaimator .
3. concluzie: citarea mesajului respectiv are efect nul datorita ideilor postate, si anume, DUPA declaratia de dragoste.
4. inca mai astept ....


pese: fii mai competitiv ... stiu ca poti
Vornicum
Stii ce parere am eu despre mica noastra discutie de acilea?
Asa, atunci eu te intreb, vrei in continuare sa te destrabalezi pe acest topic, au ba?
Io nu-s grabit, pot sa mai astept. Poti sa raspunzi cand iti trece.
Deci, clar?
YOo
Deci ... sa inteleg ca te eschivezi?
Vornicum
QUOTE (YOo @ 17 Sep 2004, 01:48 PM)
Daca nu vei proceda in consecinta a ceea ce am spus acilea mari blesteme se vor abate asupra acestui topic evil.gif


Poate ar trebui sa afle asta si un moderator. Ia sa organizez eu un PM frumusel....

Cine-ti da tie dreptul de a ameninta cu sabotarea topicurilor?
YOo
Mah ... mai vorbim maine despre asta. Sper sa-ti schimbi atitudinea. De fapt te sfatuiesc sa faci asta ...

pese ... 44.gif
janine
Deci nu am voie sa votez si cu topicu' asta? ca tare mi drag ...asa vorba lu' Yoo, onorific... cry.gif hai tu pleaaaase 43.gif
Vornicum
Castigator la puncte, saptamana aceasta :
Cactus cu " Nu-i offtopic"
Ma duc in acel topic sa mai zic si eu ceva, orice, ca se poate.
Numai bine.

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.