Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Una Din Cele Mai "penale" Chestii Din Ultima Vreme
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Antont
Deci m-am hotarit, nu-mi iau Hayabusa never ever sad.gif ......'Re-atzi ai dreacu cu telenovelele voastre rofl.gif ...
http://www1.yashrajfilms.com/dhoommicro/microflash.asp

Pese:
Watch the intro yikes.gif rofl.gif !

Pese 2:
Sint curios cu naiba baga un cintat plin de sentiment dupa o tura cu 300 la ora fara casca roflmao.gif rofl.gif
janine
Dragul meu Ghost...
am ramas cam blink.gif ...vreau filmul..aua Doamne si inca cum hh.gif
Masculi beton pe motoare beton si mielodie mandra wub.gif
Vreau filmu' neaparat..deja ma uit la intro a 5 a oara sorry.gif nu ma pot abtzine...ma mut in tzara lor...MAINE...aaaaaaaua
Imi musch pumnii...
Ghoasto ce vreai sa demonstrezi ca pe mine in afara de sa ma incalzeasca....nimic mai mult...in numele celor care se vor uita si saliva la acest link iti multzamesc anticipat rofl.gif drool.gif
si acum sa ne uitam la link again drool.gif mwah1.gif wub.gif
Antont
Astia sint mai penali chiar decit Biker Boyz si Torque roflmao.gif ohyeah.gif
janine
Au poooze drool.gif ...screensavers drool.gif aaaaaua Ghost ce mi-ai facut 43.gif ...

ANUNT.daca exista cineva pe aici pe han care seamana cu vreunul dintre cei trei cauta-ma si devi stapanul meu pls.gif (MUSAI SA AI SI MOTOR DE VITEZA cool.gif )
Antont
Alea sint toate Suzuki, Kawa le face la fundu' gol ohyeah.gif rofl.gif roflmao.gif
mutulica
unde naiba i-ai mai gasit si pe ciurucarii astia? sa stau departe de suzuki, ca sa nu ma confunde lumea cu ei
Carmi
deci iash raj productions este cel mai meseriasi.....dooh...sau duuum sau dhoom sau whateva credeti ca iau vre-un oxcar?
janine
Daca ar fi dupa mine Ali (ala cu banderola) ar primi vre-o 15 otzcaruri drool.gif ... Cat e de mandruuuuuu drool.gif ... sorry.gif
mutulica
de la mine ar primi zahar... in rezervor
Cla
mutulica-i gelos... rofl.gif dar... hmm.gif pe gagiu sau pe motor? unsure.gif
Carmi
QUOTE (liutza @ 10 Sep 2004, 09:14 PM)
Daca ar fi dupa mine Ali (ala cu banderola) ar primi vre-o 15 otzcaruri drool.gif ... Cat e de mandruuuuuu drool.gif ... sorry.gif

Bag seama Liutza ca ti s-au cam aprins calcaiele si imaginatia dupa megastarul inca nu prea bine descoperit Ali.....dupa mister beam Ali e cel mai sexxy de pe pamant...mancati-as


pai vezi ma Ghost ca si tu daca iti iei motoreta d-aia si faci ture si mai ccanti (de preferinta in indiana) vei atrage atentia la muuulte muulte fete laugh.gif mwah1.gif rofl.gif
mutulica
Clarence - pe banderola ...
Cla
Acceptat wink.gif biggrin.gif
janine
Carmi - gusturile nu se discuta... wub.gif si mie ala mi se pare adorabil
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.