Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Parola Pierduta
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare
black ice
Titlul spune totul. Am un cont de dialup la Artelecom. La conectare ei mi-au dat o parola formata din 6 cifre. In fereastra de conectare - standard de la xp - in casuta cu parola nu-mi apare asa cum e de obicei niste bulinute in locul cifrelor ci un text cu font italic ("if u want to change the password click here") pe care din greseala am apasat. Desigur, parola n-o mai stiu astfel ca nu ma pot conecta pe acel cont. Parola o aveam scrisa in memoria telefonului insa acum observ ca nu mai exista. In alta parte n-o aveam scrisa. Optiunea cu sunatul la ei si intreb de parola nu cred ca merge avand in vedere ca in momentul de fata nu prea am cum sa dovedesc ca sunt proprietarul de drept al acelui cont biggrin.gif
Asadar, cum as putea sa-mi recuperez parola? Ma gandesc ca trebuie sa fie stocata in vreun cookie or shmt insa habar nu am cum sa ajung la ea. I could use a little help.... smile.gif
mememe
daca vrei intra pe yahoo msg si iti dau niste tool's sa o gasesti
Sa vedem daca o sa mearga
mememe
fii antena ... ai toate sansele sa o gasesti daca nu ai scris nimic in casuta aia
daca ai scris deja nu mai ai cum sa faci nimic ( binenteles daca ai si salvat cu ceea ce ai scris apoi chiar nu mai ai nici o sansa )am programelul care iti trebe smile.gif

de aci il download-ezi
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.