Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Senzatie Dimensionala
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Buey, de ieri eu vad in 4 dimensiuni. Latime , lungime, profunzime si mai e una bre, temporala. Nici nu va inchipuiti cat de bucuros sunt. Vad ce nu vad altii rolleyes.gif
Oare sunt special sau oi fi evoluat brusc si dintr-o data?

Voi vedeti in toate dimensiunile?
nefertiti-old
Te-ai inscris in MISA? rofl.gif
Olaf
Eu cred ca l-au ales mason sef. rofl.gif
milimetru
Eu nu pot să văd decīt īnainte. ohmy.gif

Īnainte de a īnchide ochii. yawn.gif
Catalin
Vornicule, eu zic sa te faci moderator la Filosofie... parerea mea!
contraste
Da, mai are dreptate VORNICUM : Cat timp mai postez eu in hanul asta ?
Am ghicit ? Ca uite-asa m-am dat pe plictiseala si asa vreau eu sa mai acidulez spiritele ! rofl.gif
Vornicum
Bravo! Toti 4 ati ghicit, fiecare in felul sau.
Da, m-am inscris in Pisa, sunt mana dreapta a Gurului
Da, m-au ales masonii sef.
Da, vreau sa fiu moderator la Filosofie
Da, ai ghicit, reduceti odata bufonul la tacere!

Altceva?

nefertiti-old
Esti nervos? unsure.gif laugh.gif
Vornicum
Nu nefertiti, nu sunt nervos. De ce as fi, dragutza?
nefertiti-old
Tocmai, ca nu ai de ce. Intrebam si io. rolleyes.gif tongue.gif
Vornicum
Te astepti sa fiu banat, asa-i? Stai ashea si te intrebi cum de inca nu m-a executat Mihaita, asa e?
nefertiti-old
Nici vorba. Esti fraier. tongue.gif
Vornicum
Ce se intampla? Interesele de partid nu primeaza in fatza ratiunii curate, care este? Sincer , nu credeam ca tocmai pe tine o sa te prinda spiritul de gasca. Vechi obligatii, facturi neplatite... totul pentru ce?
dead-cat
pentru ce?

ce zicea posterul de reclama pt. "Trainspotting"?
"Who needs reasons, when you've got heroin?" laugh.gif

Vornicum
pisica electrocutata, nu prea are legatura constatarea matale cu posturile anterioare. Imi pare rau.
vorbeam putintel mai cu subanteles cand ai intrat miseleste cu ghearele scoase din pernitze. Oricum te iert, nu stii ce faci...
dead-cat
QUOTE

pisica electrocutata, nu prea are legatura constatarea matale cu posturile anterioare. Imi pare rau.

stiu biggrin.gif
mi-am demonstrat maiestria in de-ale offtopicelor rofl.gif
Vornicum
Tu ar trebui sa te faci catzel, esti prea simpatic pentru o matza tongue.gif
Catalin
QUOTE (Vornicum @ 7 Sep 2004, 05:42 PM)
Te astepti sa fiu banat, asa-i? Stai ashea si te intrebi cum de inca nu m-a executat Mihaita, asa e?

Pai iti explic eu de ce... e din cauza ca nu te intelegi cu Rezistenta. Are nevoie si guvernul de un Vadim ca sa atraga atentia de la abuzuri.
dead-cat
nah, mi-e frica sa n-ajung asa. rofl.gif
Vornicum
Catalin, nene mi-ai provocat un ulcer. Ma enervezi in continuu. Te dau pe mana Politiei.
Catalin
Vezi ca se scrie "incontinuu". Regulamentul forumului prevede respectarea gramaticii limbii romane!
Vornicum
Du-te de acilea, chiar ashea?
Si ce ai de gand sa faci, nene? Sa ma banezi pentru exprimare tendentioasa?
Eu in locul tau as lua kitara si as mai canta o cantzoneta. Parerea mea.
Catalin
Eu n-am nimic cu tine... ziceam ca poate te intereseaza regulamentul macar putin.
Vornicum
Regulamentul conform caruia ai fost avertizat fiindca l-ai tarat in noroi pe OMU' BUN? Sau ala cu ajutorul caruia l-ai redus la tacere pe SORIN?
Alege...
Jocul asta pe care il joci tu isi poate schimba oricand regulile. E un joc periculos cand iti arati intentiile pe fata asa cum faci tu. Haituitorul poate deveni haituit.
_________
respecta daca vrei sa fi respectat.
colectionara
QUOTE (Vornicum @ 7 Sep 2004, 07:20 PM)
Jocul asta pe care il joci tu isi poate schimba oricand regulile. E un joc periculos cand iti arati intentiile pe fata asa cum faci tu. Haituitorul poate deveni haituit.

Urat lucru sa spui despre regulament; dar daca tu ai vazut asta in dimensiunea temporala, eu te cred.
Dar altceva nu inteleg: zice pe undeva prin dimensiunea aia si ca e mai bine sa iti ascunzi intentiile decat sa ti le arati pe fata? Si, continuand logica - oare asta e metoda prin care haituitul devine haituitor si nu... vice-versa? Of, complicat cu atatea dimensiuni biggrin.gif...
Vornicum
Iar si-a adus boemul avocatul rofl.gif
"Io nu vorbesc decat in fata Marii Adunari Generale!" wink.gif
Tot zic ca nu trebuia sa-l impuste. N-au avut incotro, din pacate...
*Lia*
Vezi in toate dimensiunile la fel? smile.gif
colectionara
Mai Vornice, ia pastreaza prezumtia de independenta si lasa-ma si pe mine sa imi dau cu parerea atunci cand am ceva de zis! Ca deja simt cum ma napadeste o senzatie multidimensionala de nedreptate! Si chiar in clipa asta creste alarmant in inaltime... Ia te rog sa privesti in profunzime si, in timp (scurt) sa iti schimbi atitudinea asta in care iti arati insinuarile pe fata. Ca doar nu vrei sa ajungi haituit, nu tongue.gif?
Catalin
QUOTE

Regulamentul conform caruia ai fost avertizat fiindca l-ai tarat in noroi pe OMU' BUN?


Din cele 4 avertismente primite de mine nici unul nu a fost despre Omu'Bun.

QUOTE

Warned on 20 May 2004, 10:32 PM
Dialog de tip chat in cadrul topicului "Daca Toata Lumea Ar Fi Ca Mine Atunci..., cum ar sta lucrurile".

Si... nu este la Poiana, ci la Filosofie.  


QUOTE

Warned on 23 Apr 2004, 02:48 AM
Sa-ti reamintesc ideea topicului 'Parerea ta despre forumisti':

"Acest topic nu a fost creat pentru refulari in public in cazul in care ceva nu ne convine"



Probabil o pauza te va ajuta sa scapi de aceste refulari.
24 de ore posibilitatea de a trimite mesaje suspendata. 


[Urmeaza preferata mea rofl.gif]
QUOTE

Warned on 23 Apr 2004, 02:06 AM
Mesaj offtopic trimis dupa avertismentul moderatorului respectivului subforum.

Interdictie 24 de ore de a mai posta in cadrul subforumului 'Moderatori'. 


QUOTE

Warned on 5 Apr 2004, 02:37 PM
Acelasi gen de mesaje pseudo-ironice si pseudo-hazlii, din seria "Luni dimineata ne 'distram' pe seama crestinismului":

QUOTE

Probabil patriarhul are singura bricheta! rofl.gif



QUOTE

Sau ala cu ajutorul caruia l-ai redus la tacere pe SORIN?


Nu l-am editat niciodata pe SORIN. De fapt, cred ca nici macar nu am avut vreo disputa cu el vreodata!!

Te invit sa iti justifici aberatiile cu citate concrete!

QUOTE

Jocul asta pe care il joci tu isi poate schimba oricand regulile.


Voinicule, nu eu sunt administrator! cred ca ai inceput sa incurci borcanele.

QUOTE

E un joc periculos cand iti arati intentiile pe fata asa cum faci tu.


Macar eu nu-s pupincurist ca altii.

QUOTE

Haituitorul poate deveni haituit.


Pe-aici nu e decit un singur haituitor si el nu poate deveni haituit din motive tehnice.
Eclectic
QUOTE
"Io nu vorbesc decat in fata Marii Adunari Generale!"


Era un pic "Nationala," dar ce mai conteaza ? Am eu impresia sau cineva posteaza "under the influence" ?
Crisse
Si despre ce este topicul asta?

Colectionara, moah ca te vad...si un ajutor te rog wink.gif
colectionara
Bine ne-am regasit, Crisse! Topicul asta este despre off-topic in cel mai pur sens al cuvantului, c-asa-i in Poiana smile.gif. Deocamdata a atins 4 dimensiuni, dar cred ca oricine e binevenit sa ii adauge altele. Ne dai tu o a 5-a smile.gif?
Crisse
Pai hai sa vorbim impreuna de-ale noastre...si cu siguranta iese si-a 5 -a wink.gif
colectionara
Oare nevoia de a 5a dimensiune e o nevoie de abstract? Sau una de concret laugh.gif?
Vornicum
tongue.gif
Olaf
Vornicum, te-ai simti bine singur in 4 dimensiuni? blink.gif
nefertiti-old
Vornicum, tot nu ai revenit la sentimente mai bune? laugh.gif
Vornicum
rolleyes.gif
nefertiti-old
Nu te supraestima, Axa aia nu avea legatura cu tine. laugh.gif Doar daca nu cumva ai exces de fier. rofl.gif
colectionara
Draga Vornice, exista un topic despre stress pe forum. E deschis tuturor forumistilor, nu doar celui care a pus acolo primul post. La fel ca si topicul asta rolleyes.gif. De ce vrei sa iti arati acum dimensiunea intoleranta? De ce ma persecuti, Vornice? Nu ziceai ca ti-s simpatica laugh.gif?
Olaf
Cred ca m-ai inteles gresit.
Am impresia ca te-ai suparat ca vacarul pe sat. (si acum o sa-mi dai in cap ca te-am facut vacar - nu e asa, este doar o expresie)
Las-o si tu mai moale. Nu cred ca cineva iti vrea raul. Mai glumeste omul, mai face un misto, dar tu prea iei totul in serios. Si chestia asta devine agasanta.
Mi-e dor de vechiul Vornicum smile.gif
Vornicum
ohmy.gif
Vornicum
biggrin.gif
Crisse
QUOTE (colectionara @ 8 Sep 2004, 11:55 AM)
Oare nevoia de a 5a dimensiune e o nevoie de abstract? Sau una de concret laugh.gif?

Dragalasa ce-mi esti, poate fi atat abstract cat si concret cu conditia sa aiba papucei albastri rofl.gif

Si o intrebare:
Ce ia-ti facut lui Vornicu', de a ramas fara grai in atatea mesaje? wink.gif
Olaf
Slavita fie functia "edit" smile.gif
Catalin
Viata e grea la 4/5... trebuie sa recurgi la toate facilitatile forumului! rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.