Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sunshine
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cactus
Dear Sweatheart,
ItŽs the time to let you know,
That I still love you so;
IŽll remember your kisses,
And every time you held me tight....
But,most of all, IŽll remember the good times.....

Shi nu mai spun ca ma rushinez.....

Asta-i ABSOLUT virtual; da, eshti prima-ntai....shi-tzi mai spun ceva:

"Shall I compare thee to a summer`s day ?"
Shi inca ceva

"Sa pot intinde mana,
S-o pun pe fruntea Ta, Incetul, la o parte,
Shvitzele le-ash da
Curata sa ramaie,
Shi pura ca un crin.....

Shi mai departe nu zic nimica ca ma rushinez..... rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Pa, tu Sunshine....

janine
mwah1.gif wub.gif Pupici tu cactus...caut linkul de ceva vreme...ma flatezi pe zi ce trece tot mai mult...esti o scumpineata mwah1.gif multumesc pentru toate vorbele alea dulci pe care le vad de fiecare data cand deschid computerul...na ca mie nu mi rusine sa recunosc tongue.gif sorry.gif
Vornicum
Cactus, mai deschizi multe topicuri in numele lui Cupidon?
Nu de alta, dar ne place rofl.gif

Si ca sa-ti raspund : it is not necessary!! nonono.gif

janine
Vornicum, poate pentru tine is not necessary...nu te pune nimeni sa citesti puiutu...eu una ma simt bine si flatata si cactus se simte la fel de bine sa deschida "topicuri in numele lui Cupidon" nu de alta dar asa frumos e cand simti ceva ... wub.gif
Vornicum Trimis Pe 2 Sep 2004, 12:04 PM
QUOTE

Nu de alta, dar ne place

Si ca sa-ti raspund : it is not necessary!!

te contrazici...iti place sau nu?
Vornicum
"Puiutu" rofl.gif
Dragutza, sa stii matale ca nea cactusu' a mai deschis un topic dedicat sus-numitei sunshine tot in Poiana. Nu zic, e frumos ca e nebun dupa ea, dar exista riscul sa umple Poiana cu topicuri sunshine-iste si numai d'astea sa vedem. Intzelegi matalutza?
Nu o sa mai avem "Ce ai azi in cap" sau " Ce imi place sau displace" sau "Poll despre miscarea noastra" sau altele din astea. O sa-l vedem numai pe cactus cum ii scrie versuri de amor dom'soarei sunshine.
Trebuia, parerea mea, sa continue topicul deja deschis si sa nu inceapa altul. Poi daca are aceeasi tema, de ce sa ne repetam ?

QUOTE
te contrazici...iti place sau nu?

I wouldn't say that!

____________________
Somebody stop him ! rofl.gif
Cupidoane, Cupidoane, da-mi si mie 3 bonboane spoton.gif
janine
Lasa Vornicel mititel ca nu incurca ... noi sa fim sanatosi si cu neamul nostru de reni...
Nu va mai deschide inca unul ca am inteles mesajul rolleyes.gif wub.gif ...
Hai si tu aici cu ceva sunshanita de a ta si gata ceaiul wink.gif ...everybody shall be happy! mwah1.gif
cactus
QUOTE (liutza @ 4 Sep 2004, 12:12 AM)
Lasa Vornicel mititel ca nu incurca ... noi sa fim sanatosi si cu neamul nostru de reni...
Nu va mai deschide inca unul ca am inteles mesajul rolleyes.gif wub.gif ...
Hai si tu aici cu ceva sunshanita de a ta si gata ceaiul wink.gif ...everybody shall be happy! mwah1.gif

"...everybody shall be happy! mwah1.gif"
De ce-i Vorniceasa asha de acidulata? Nu poaŽ sa bea un Pepsi - ca shi asha-i tot asha de agitata; nimeni nu s-a legat de ea... rofl.gif rofl.gif
Vornicum
Poi liutza nu-i vorniceasa e vatafoasa cas'zic ashea si sincer imi pare foarte spirtuala.
Ei si ce daca s-a autosesizat? A avut prezenta de spirit extraordinara.
Parerea mea de vornic ce ma aflu.
Sa ne traim ca ne trebuim.
Buey!

pese : nea kaktusu' desertului, ce mai face sunshine?
janine
Vornicutz piticutz ... cand zicea Vorniceasa se referea la tine (nick) nu la mine ca is vataf o' vornicutza rofl.gif nu stiu care se autosesizeaza mai mult...
P.s VORNICUTZAAAAA cheama pa Rikita aci sa ne jiubim in 4 ca vaz ca si tu deja ii dedici topicul numa ei...
Te-o fi lovit Cupidonu' nost???? mwah1.gif
Hai ca te pup ... ma lasi sa postez si io la teeest? pls.gif ia cu flori Vornicutzo flowers.gif mwah1.gif
cactus
@ "Vornicelius ?????" Pisicut draga - ca banuiesc ca esti ceva asa afurisit , cu limba inspicata , teribil , unic si de ne-egalat; io-ti sugerez sa-ti vezi de vorniceasa, n-am nevoie sa iei in considerare sugestia mea , oricum dupa colt este devil.gif care o sa te gadile la tapaligute...Oricum, ca sa-ti satisfac "chestia" perversa care se pare ca-ti bantuie creierii, pe topicuŽ asta ti-o arat pe Sunshine...Sper ca NU esti atat de infantil sa recurgi la gesturi ne-recomandate - sorry , dupa gandire esti scutecist; a propo-s te-ai sters la nas astazi ?
Vornicum
Pe tine te paste un avertisment pentru prostie. Parerea mea.
QUOTE
Sper ca NU esti atat de infantil sa recurgi la gesturi ne-recomandate - sorry , dupa gandire esti scutecist; a propo-s te-ai sters la nas astazi ?

Despre asta vorbeam.
Din cati forumisti mi-a fost dat sa intalnesc tu esti cel mai periculos prin incultura ta. O sa vad ce mai postezi pe aici fiindca imi pare ca insolenta ta o sa ia proportii. Asta daca Mihai nu o sa sesizeze inaintea mea.
Vornicum
QUOTE
...esti scutecist; a propo-s te-ai sters la nas astazi ? ...

rofl.gif
Can you be more like you?

"Procentul incultilor in Romanaia depaseste cifra de scolarizare, din pacate"
Sursa "Forumistul liber"
janine
Acum ca s-a incheiat cu aberatia cool.gif ...sa revenim cactus la topicul "Ce mi-a placut ultimele zile"....linistea din partea unora sorry.gif ... ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.