Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ne Intalnim La Brasov In Septembrie?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Aramis
Din pacate eu nu am reusit sa ajung pe 28 in Brasov, dar voi fi in oras intre 5 si 11 septembrie. Acum, intrebarea este urmatoarea: cine vrea sa se intalneasca cu mine si cand?
secunda
este deja un obicei ca cineva care nu e din Brasov sa stabileasca o intalnire aici rolleyes.gif
stai linistita ca strangem satra 43.gif
Olaf
Da'-n octombrie, vrea cineva? smile.gif
Pese: vorbesc serios.
secunda
faci topic separat, sa nu incurcam borcanele de nutella rofl.gif
mogaldeatza

Ce ati spune sa ne vedem cu ocazia Berarului?E pe la inceputul lui octombrie, din cate stiu eu.
Olaf
spoton.gif yay.gif drunk.gif clapping.gif
N-am ajuns niciodata la berar pana acum, desi as fi vrut... sorry.gif
mogaldeatza
Un motiv in plus sa ne vedem atunci! Va curge berea in cascade, vor fi concerte, s.a.m.d , totul invaluit
in fum de mici spoton.gif
Aramis
Pana sa planuiti intalnirea din octombrie hai sa vedem cum facem cu cea din septembrie smile.gif nu? Am vorbit deja cu YOo si cum el e ocupat la inceputul saptamanii, ma ganeam sa ne intalnim pe 8 sau pe 9. Voi ce ziceti?
Afrodita
Ce zi pica 8 sau 9? Asta ca sa stiu , poate apar si io...Iara devil.gif Heheheee nu mai scapati voi de mine asa usor harhar.gif devil.gif rofl.gif
Aramis
Afro!!! biggrin.gif 8 e miercuri, 9 e joi. Ce frumos ar fi daca ai veni si tu!!! hug.gif
cips
Beraru nu s-a mai tinut anu trecut, au fost zilele Brasovului in aceashi perioada, cu concerte de muzica de tot felu, mestesugari si alte alea..Va tin la curent cu ultimele detalii:)
Afrodita
hielau cips smile.gif hau ar iu? biggrin.gif

Aramis draghe, pai de data asta as veni ca sa te vaz pe tine, ca vreau sa te vad de muuult tare mwah1.gif Bine, bine, si restul gastii biggrin.gif Ca tot ziceam de-un repetir biggrin.gif mwah1.gif
Cla
QUOTE (secunda @ 31 Aug 2004, 10:31 AM)
faci topic separat, sa nu incurcam borcanele de nutella  rofl.gif

THX secunda, mwah1.gif nobody's fault but mine rofl.gif roflmao.gif
secunda
si la o adica de ce nu 8 si 9 si 10 si 11? 43.gif
YoyoMan
Haaaaiii maaaaa - iar mergeti? Si la Oradea cand veniti? Pana la urma o sa ziceti ca ati obosit de Brasoave si la Orazi nu mai veniti.... laugh.gif
cipdecip
Am putea sa mergem in Poiana Brasov 2 zile 44.gif Ce ziceti?
Aramis
Mie mi-ar conveni de minune sa incepem seria intalnirilor pe 8 pentru ca pana atunci sa aflu si planurile organizatorilor pentru urmatoarele zile si astfel sa-mi "croiesc" si eu agenda smile.gif
secunda
ce sa facem in Poiana? unsure.gif
cipdecip
Mi sa-r parea mai fain ca intr-o crasma .
YoyoMan
welcome.gif cipdecip

Te stiu deja wink.gif
secunda
deci, ce sa facem?!? intalnire cu ursul de gradul 3? devil.gif
Aramis
Dragii mei, este deja joi, eu duminica plec spre voi, n-ati vrea sa ne hotaram pana maine unde si cand ne intalnim? wub.gif
mogaldeatza
Salut! Eu tre sa ajung in BV vinerea viitoare, asa ca daca s-ar putea in wek-ul ala as putea
semna condica.
Yoyo Man, am promis ca venim la Oradea, da mai ai putintica rabdare smile.gif
secunda, sugerezi cumva o plimbare nocturna prin Racadau? rolleyes.gif


ps Clarence- cu intarziere, multumiri, ne-a mers la ...suflet! ohyeah.gif
secunda
Aramis, ne auzim la telefon, poate ne vedem intr-o seara in timpul saptamanii. tongue.gif
am sa il sun si pe musiu Ciprian si pe musiu Ciprian - na sunt 2 acum sa nu se supere ca pe unul l-am pus primul si pe altul al doilea, nu am specificat care din ei- si vedem noi unde si cum. cool.gif
Radu e cam ocupat el cu ceva hartogaria-ca sa zic asa- dar va fi si el sunat. - ce nu fac eu pentru ochisorii tai dulci? rolleyes.gif

apoi cand dra mogaldeatza - na, ca nu ii stiu prenumele hh.gif - vine in bv ne intalnim cu siguranta in week-end cu si ea. biggrin.gif

intrebari? jamie.gif

so, drum bun si lasa-ti grijile acasa spoton.gif

ps. mogoldeatzo, lasa si mie nr tau de mobil unsure.gif
YoyoMan
QUOTE (secunda @ 2 Sep 2004, 03:42 PM)
ps. mogoldeatzo, lasa si mie nr tau de mobil unsure.gif

thumb_yello.gif

Si mie si mie hiya.gif
smile.gif
mogaldeatza

secunda.....pe numele tau stiu io care da nu-l zic tongue.gif
ai din partea o bere ( sarea ti-o aduci!) spoton.gif
YOo
Ma yo vin, numa' scrieti odata unde, ce, cum si cu cine biggrin.gif ca sa stiu si yo cum sta treaba.
Secundito te ocupi tu de organizare? rolleyes.gif As face-o yo, da' nu prea am timp sa intru pe Han unsure.gif

PS Yoyo, mogaldeatza hiya.gif
YoyoMan
Mai mai mai ce ciuda mi-e pe voi ca iar va vedeti si io nu pot sa ma mai duc amu....
cry.gif
secunda
organizare?!? unsure.gif

cred ca cipdecip e expert in asta cool.gif - eu nu am zis nimic hh.gif

da` de dat apeluri dau rofl.gif
YOo
Yoyo ... las ma baitule ca venim noi la tine. Fii pe pace ca o sa ne vezi tu la Oradea biggrin.gif

Secundito ... yo nu stiu cum si care aveti de gand sa va ocupati cu organizarea. Eu atata stiu ... vreau sa vin, da' nu ma ocup de nimic pt ca nu am timp tongue.gif
YoyoMan
Dai apel SOS secunda? laugh.gif
Mah! Sper ca va adunati daca tot v-ati vorbit atata sau ce naiba? jamie.gif


EDIT: rofl.gif si sa mor de nu exista coincidente in lumea asta! Ziceam de ale SOS in mesajul asta si fiti atenti al catelea mesaj e asta pentru mine: al 911lea rofl.gif laugh.gif biggrin.gif Exceleeent! thumb_yello.gif
secunda
YOo ...sa iti dau eu o secunda? ohyeah.gif

YoYoMan... eu nu cred in coincidente. sunt doar intamplari... unsure.gif
kelly
Eu va rog ceva, cand o sa va intalniti va rog luati o gura de aer curat si pentru mine wink.gif
Sunt din Brasov dar momentan departe de casa si nu am sa pup eu pana in vara aer de munte ( muntele ca muntele dar Brasovul ma intereseaza cel mai tare).
Poate o sa dati cat mai multe detalii pe unde ati fost si niste poze pls.gif
YoyoMan
Pai sunt poze destule puse kelly wink.gif Uita-te la Intalniri Forumistice!

Si apropo welcome.gif
Afrodita
Anuntz cu mare regret ca pe data de 8-9 (nush exact cand) voi fi la Bukale cu niste treaba ce nu o mai pot amana ... Nu pot veni la intalnirea cu voi cry.gif

Aramis, cat stai in Brasov?
Aramis
Dragii mei, din cate imi amintesc eu, astazii este luni (nu garabtez deoarece nu am mai dormit de vreo 2 zile asa ca sunt destul de aeriana). Ceea ce stiu sigur este ca sunt in Btasov deja (orasul este absolut minunat spoton.gif ) Astazi si maine grupul meu se va ocupa de piesa de teatru care ne-a picat la tragerea la sorti, dar de miercuri seara sunt libera (miercuri dimineata trebuie sa merg la teatrul de aici si sa ma lupt pentru obtinerea unei recuzite cat mai apropiate de ideea piesei, asa ca tineti-mi pumnii) Cine ma poate suna, sa ma sune, eu nu ma supar, cine e pe orange, daca e cineva, poate sa stea bland ca-l sun eu (numarul meu de mobil il au secunda si YOo). Eu nu stiu cand voi mai intra pe net, sper ca voi ajunge si maine, dar depinde de workshopuri si alea alea, eu va rog sa stabiliti exact data, ora si locul, ca eu vin (nu am nici o problema cu stingerea la internat).
YOo, am inteles ca esti foarte ocupat, dar te rog sa incerci sa vii.
Va pup si astept vesti de la voi, aici sau pe mobil
La o curanda revedere tongue.gif
YOo
Hai mey afro ... nu se poate cry.gif ... ne dezamagesti cry.gif

Aramis ai inteles bine, sunt foarte ocupat ... dar voi fi "acolo". Nu stiu inca unde este acel "acolo", dar voi ajunge biggrin.gif. In legatura cu data ... astazi m-a sunat secunda, dar nu prea am putut stabili mai nimic la telefon sad.gif A ramas ca ma mai suna ea. Totusi ... daca stau bine sa ma gandesc cred ca ne vom intalni maine seara. Adica pe data de 09.08.2004 Sper sa fiti ok cu data biggrin.gif Am luat atitudine pt ca am vazut ca nimeni nu a facut-o tongue.gif Asa ca:

-YOo, secunda, Cips, Aramis, cipdecip, prietenul meu care inca nu s-a inscris
-mogaldeatza (daca iar ne face surprize biggrin.gif) ... presimt yo ca iar ne-o coace rofl.gif

So ... intalnirea se va tine seara, dupa ora 19:00. Locul si ora exacta le vom lamuri telefonic tongue.gif in cursul zilei de maine.

PS ... aparat foto? unsure.gif Cips? Aramis?
Aramis
Cred ca e ok... dar pe mine nu m-a sunat inca nimeni cry.gif
Dragii mei, daca nu se poate, nu se poate... Ca sa nu aveti remuscari in cazul in care nu iese nimic, trebuie sa va spun ca eu ma distrez de minune aici si chiar cred ca piesa la care lucram de duminica incontinuu va iesi super (eu ma ocup de lumini si de sunet si chiar ma simt in mijlocul actiunii, asemenea actorilor) smile.gif
Va pup
YOo
Aramis fii pe pace tongue.gif Vei fi sunata in curand biggrin.gif
Olaf
QUOTE (YOo @ 8 Sep 2004, 04:18 PM)
Aramis fii pe pace tongue.gif Vei fi sunata in curand biggrin.gif

Vei fi contactata de oamenii nostri, care chiar in momentul acesta pregatesc terenul pentru operatiunea "Reflectorul". rofl.gif Parola va fi "pana de vulpe la palarie". rofl.gif
cipdecip
In ciuda faptului ca ca trebuie sa fiu pe plantatie ( munca ) o sa vin si eu 90%
YoyoMan
No ma! Pai cum e pana la urma? V-ati vazut/intalnit sau nu? De ce nu ati spus nimic? ohmy.gif
secunda
a...pai...ne-am...dar nu... ca...na... acu....ce sa... lasa....

ne vedem in octombrie? rofl.gif
YOo
QUOTE (secunda @ 15 Sep 2004, 07:56 AM)
a...pai...ne-am...dar nu... ca...na... acu....ce sa... lasa....

Subscriu! ... rofl.gif
YoyoMan
Ma! Ziceti sau nu? Asa naspa a iesit? S-a stricat Nutella de data trecuta si nu ati mai avut energie sa mergeti la intalnire? Sau ati mancat stricat si ati facut coada la WC? YOo - ti-am zis sa tii la rece ce ramane! laugh.gif
YOo
Te roade, ha? Vrei sa stii, nu-i asa? Las' mey ca stii tu cum e treaba aia ... curiosii mor repede rofl.gif

pese devil.gif
YoyoMan
Pai ma roade da' nush de ce secretul ca vorba aia - nu e nici o loja masonica pe la Han din cate stiu io ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.