Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poz(n)e De La Intalnirea Forumistilor ...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
ComicDiva
Se pare ca incet ince Brasov devine Chocolate City. biggrin.gif

Mey, ce v-am spus eu fara orgii? tongue.gif
L=am vazut si pe YOo cu ceva pe cap care nici nu vreau sa ghicesc ce e, dar sper ca era pentru protectie. tongue.gif

wink.gif
YoyoMan
YOo - fain ai comentat pe marginea pozelor. Mi-a placut si aia cu "reuseste... dar nu pentru mult timp" laugh.gif thumb_yello.gif
secunda
declaratii la cald rolleyes.gif
secunda
continuand declaratiile la cald rolleyes.gif
secunda
cu mentiunea, da` ramane in incinta! rofl.gif
mutulica
sa spuna Yoyo ce m-ati birfit!

trebe organizat si in Timi ceva...
dead-cat
intre 15 si 30 sept. daca se poate smile.gif drool.gif
YoyoMan
@Secunda clapping.gif clapping.gif clapping.gif clapping.gif clapping.gif
mememe
Domle ce-i frumos e frumos smile.gif bravo voua ca v-ati distrat . La mai multe intalniri ..pacat ca nu am cum sa ajung
mogaldeatza
QUOTE (secunda @ 31 Aug 2004, 08:12 PM)


ps. am vazut tatuajele lui YOo pe viu ... va amintiti unde le are? 43.gif


Daaaaaaaa, da nu putem ca sa zicem in public tongue.gif
secunda
mogaldeatzo, ramane in incinta! roflmao.gif
LigiaB
Wow ce fain a fost!! Ce poze misto! smile.gif Ce amintiri superbe v-au ramas! Bravo voua! spoton.gif

Pe toti din poze va stiu si va citesc. Muzicianul Cips insa, e mai nou, Cips welcome.gif la han! Cred ca nu ai fi pus tu poza altfel... laugh.gif

Cind am vazut poza in care este YOo si Clarence, am ramas socata de albastrul ochilor lui Clarence, woooow! Am mai vazut ochi albastri dar ca aia mai rar.... Clarence zi ca ai lentile.... laugh.gif
cips
Mersi mult de urare Ligia. E pt a doua oara cand imi urezi bun venit la Han, ca prima data tot tu ti-ai asumat responsabilitatea smile.gif Am scos si eu azi cele 2 poze facute de mine, le voi da secundei sa le scaneze si sa le ataseze ca io nu stiu cum se face:))Deci ne vedem in septembrie...
YoyoMan
Chips man ce mai faci? Mergi la intalnire? spoton.gif
Cla
Prieteni, pana acuma n-am avut curaj sa ma uit la poze pt ca... cry.gif cry.gif eram in Timi cu dureri de umar, dar cu gandul la voi mwah1.gif
YOo, am crezut ca mor de ras cand am vazut poza cu noi doi rofl.gif cand m-am vazut pe mine mi-am adus aminte de un cantec: "In paduuurea deee la strunga, hey!" rofl.gif dar chiar ca fotograful a fost "in picaj" rofl.gif
Ligia, merci de apreciere, dar zici tu ca ochii aia-s albastri? Intreaba-l pe YOo, is mai al draq ohyeah.gif
Pe scurt, imi pare rau ca n-am mai reusit sa vin si eu...
YOo, o sa incerc sa repar prima poza, ok? Sau cel mai bine ar fi sa-mi trimiti originalul pe mail.
Ati fost traznet, TOTI! thumb_yello.gif
YOo
Cla ... si yo m-am spart de ras cand am vazut poza roflmao.gif
Am sa-ti trimit "originalul" da' in viitorul apropiat tongue.gif
secunda
ghiciti cine outsider? biggrin.gif
secunda
moment de ...reculegere...
YoyoMan
Faine si pozele astea! Multumim Secunda si cips! thumb_yello.gif
YOo
Da, intr-adevar faine poze si astea. Cred ca bausem cam mult ca yo nu-mi aminteam ca trebuia sa fie si prietenul meu in pozele astea rofl.gif
dead-cat
tricou' ala de Pittsburgh Penguins e replica, nu? unsure.gif
Afrodita
rofl.gif Mah si io cred ca bausem cam mult ca io uitasem de poznele astea rofl.gif Asta e, se mai intampla sorry.gif Oricum intalnirea asta nu va fi uitata biggrin.gif E de povestit la nepoti, mai ales bancul ala cu rodeo si ala cu turnul eiffel rofl.gif Da' tot in incinta tre sa fie spuse si alea rofl.gif
PeSe : tocmai baui o bere cu mama, nu ma bagati in seama, ca pe stomacul gol are efecte halucinogene berea aia rofl.gif
YOo
dead-cat ... doar nu credeai ca prietenu meu joaca la Pittsburgh Penguins rofl.gif

afro ... la peseu' tau ... vreau si yo o bere licklips.gif Mi-ai facut pofta drool.gif
Afrodita
La peseu meu , daca tot ti-i pohta, trage o fuga pana la Bacau ca fac cinste rofl.gif Da' doar o bere,nu mai multe , ca am auzit ca nu-ti face bine si nutella nu mai am si pt tine ca sa te dreg dupe bere rofl.gif

Nu ma bagati in seama, am luat-o pe ulei biggrin.gif
YOo
Pai atunci facem altfel biggrin.gif ... dai tu o fuga la BV si dau yo berea tongue.gif. Ba chiar dau mai mult de una si-ti dau si nutella sa te dregi rofl.gif Ce spui? rofl.gif
Afrodita
rofl.gif Mah,nu-i bai, ca acusica o punem iara de-o intalnire forumistica, da' problema e alta : pana ajung acolo se face naibii seara iara io am de umblat mult zilele astea...Nu-mi permit sa pierd nici macar o ora ce poate fi dormita....
Ah, ca tot veni vorba de bere: daca pe 8 ma duc la bukale, poate viu pe 9(cu bagaje cu tot tongue.gif) la intalnirea de la bv biggrin.gif Da dupe aia tot tre sa ajung la mama sa las bagajele si sa vad ce fac cu actele...Si..Ufff, ca aglomerata mai sunt cry.gif

Vreau berea aiaaaaa cry.gif Cu voi la Bv cry.gif

Ies la o tigare , poate ma trezesc biggrin.gif rofl.gif
dead-cat
QUOTE

dead-cat ... doar nu credeai ca prietenu meu joaca la Pittsburgh Penguins

original=acelasi tip de tricou ce-l poarta jucatorii (scumpe ca draq, adica vreo 160-70$)
replica= din alt material (mult mai ieftin)

am intrebat ca am si eu 2 de la pittsburgh penguins biggrin.gif
YOo
Stiu mai d-cat , dar glumeam cu tine man biggrin.gif Este replica tongue.gif Da-i fain ... adica yo asa zic.
YoyoMan
Voi iar merjeti la intalnire si io nu.... cry.gif
YOo
QUOTE (YoyoMan @ 7 Sep 2004, 12:41 AM)
Voi iar merjeti la intalnire si io nu.... cry.gif

Stai mey linistit ca o sa ne intalnim si la Oradea ... nu mai dispera acum tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.