Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vieti Anterioare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Eu cred ca am fost pictor. Simt eu asa ca am o inclinatie inspre mazgaleala artistica.
Voi?
dead-cat
hingher rofl.gif
nefertiti-old
Vornicum, lista ta e prea scurta, noi ne putem inchipui inca enspe mii de chestii. rofl.gif rofl.gif

anyway, intr-una din multele vieti anterioare laugh.gif eu cred ca am fost chiar Vornicum. rofl.gif
Turcoaz
Eu am fost Nefertiti. yeah.gif
Vornicum
nefe, am pus si altele , care este tocmai fiindca exista perfectionisti ca matalutza.

Ce sa fac eu daca Mihaita m-a conditionat la un nr. limitat de variante. Trebuia sa treaca colosha o infinitate de variante.

Pese : nefe, vad ca ai involuat, dragutza. rofl.gif
nefertiti-old
Nimeni nu e perfect, mai urci, mai cobori... rofl.gif
Vornicum
QUOTE (dead-cat @ 27 Aug 2004, 12:56 PM)
hingher rofl.gif

Hingher, hai? bata-te Garfield de matza electrocutata ce esti!
Olaf
Eu, o vreme am crezut ca am fost Titulescu, dar am vazut apoi ca deja s-a luat postul... Asa ca acum nu mai stiu.
actionmedia
Eu cred ca am fost revolutionar. Vad ca nici acum nu ma impac cu ordinea. E o dezordine la mine in cmeraaa..., si pe birou e dezorine. laugh.gif
Vornicum
Inainte de a fi pictor am fost si eu revolutionar. Asa o dezordine in capatana mea, ceva de speriat!

____________
Buey, tot timpul visez fluturi albastri!
cactus
Io cred c-am fost gradinar in vreun desert - si udam cactusii rofl.gif Da“pe vremea aia Sahara era un fel de gradina a Edenului... roflmao.gif
Mai stii, poate ca de atata udat, i-am si stors si-am inventat azama aia de cactus - faina de tot...
YOo
Buey Vornicele yo stiu ca in cea mai recenta viata anterioara am fost femeie ... s-anume Amazoana ... mai exact o conducatoare a Amazoanelor ... 'Ntzeleji matale? mwah1.gif ...
dead-cat
QUOTE (YOo @ 27 Aug 2004, 02:36 PM)
Buey Vornicele yo stiu ca in cea mai recenta viata anterioara am fost femeie ... s-anume Amazoana ... mai exact o conducatoare a Amazoanelor ... 'Ntzeleji matale? mwah1.gif ...

Catwoman! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mara
Io ma simt un fost gladiator laugh.gif Asa, un fel de Russel Crowe... rofl.gif rofl.gif
milimetru
Buey, da' voi cu toţii de aici vă cam bateţi joc de topicu' lu' Vornicu', că-mi pare că-i răspundeţi īn băşcălie pe cīnd omul a īntrebat fff serios! sad.gif

Vornicum, ascultă aici la singurul tău prieten adevărat (lasă, lasă mulţămirile altădată): io am fost cu siguranţă scafandru nene, că mă simt... cam dus cu pluta... blink.gif
nefertiti-old
Topic serios la Vornicum????? rofl.gif


P.S. Eu am fost catwoman, ca mai am niste reminiscente. rofl.gif rofl.gif
dead-cat
QUOTE (xcross @ 27 Aug 2004, 02:59 PM)
Vornicum, ascultă aici la singurul tău prieten adevărat (lasă, lasă mulţămirile altădată): io am fost cu siguranţă scafandru nene, că mă simt... cam dus cu pluta... blink.gif

scafandru? blink.gif
mai degraba plutarch rofl.gif
milimetru
Am fost şi Plutarch, da'-n altă viaţă. Că doar tu ştii foarte bine că avem vreo... 9 de toate rofl.gif

Cel mai mult mi-a plăcut cīnd am fo' Pluto a lu' Disney, că distram lumea. Cel mai nasol - pe vremea cīnd eram plutoniu, că m-au băgat nenorociţii ăia īn bomba aMoTică de la Kawasaki...

Mai am un pic pīnă voi ajunge să mi se atribuie onorantul titlu de Mare Maestru Plutitor tongue.gif
Vornicum
QUOTE (xcross @ 27 Aug 2004, 03:59 PM)
Buey, da' voi cu toţii de aici vă cam bateţi joc de topicu' lu' Vornicu', că-mi pare că-i răspundeţi īn băşcălie pe cīnd omul a īntrebat fff serios! sad.gif

Vornicum, ascultă aici la singurul tău prieten adevărat (lasă, lasă mulţămirile altădată): io am fost cu siguranţă scafandru nene, că mă simt... cam dus cu pluta... blink.gif

rofl.gif
I like him, he is silly! biggrin.gif

Da' si clar ca am intrebat serios, nene si astia niste tzacanitzi cum sunt ( mama lor de neptunieni ) imi iau topicul la unspce metri, bre.
Scafandru, hai? Plutanian? Xcross, nene, dupa cum postezi icisha si mai ales la Testari, io as fi jurat ca ai fost un filosof profundian.
Cam ca plodu' ala din reclama care sta cu capul in jos si vede lumea altfel. No' bine mah, asa esti tu. Parerea mea.

QUOTE ( regina razboinica)
Topic serios la Vornicum?????

Esti simpatica ca incerci sa-mi iei apararea. Stii ceva? Vreau sa-ti intorc favoarea, nefe, dragutza. Me duc, il iau pe talusa de guler, intreb plin de curtuazie : Ce vrei mah, buey? si ti-l dau de toti peretii. Auzi la el sa-i provoace reginei incoronate cosmaruri indezirabile postand total aiurea la Politica!

QUOTE ( Nutellito)
Buey Vornicele yo stiu ca in cea mai recenta viata anterioara am fost femeie ... s-anume Amazoana ... mai exact o conducatoare a Amazoanelor ... 'Ntzeleji matale?  ...

Cum a decurs intalnirea de la Bv, simpaticule? Ai aburit femeile? Clar, daca matale banuiesti ca ai fost femeie intr-o viata trecuta, atunci nici nu trebuie sa mai intreb ( Femeia, draga dom'le trebe trecuta musai neaparat la categoria "Obiect de studiu" )
Vornicum
tre'ia sa editez mai sus da' apoi era tare lung postul meu si plictiseam forumistii cu el. Deci:

Daca stiam cat de dusi dupa zmeura sunteti ( unii din voi ) , pe cuvantul meu ca deschideam topicul inca din prima zi de hangeala forumistica.
Mdea...

______________
Eu cand o sa fiu mare o sa ma fac ca ploua.
genicon
Eu inca din prima viata am fost ceea ce mi-a placut foarte mult, si asa am ramas la fiecare reincarnare - oPsedat! spoton.gif
dead-cat
QUOTE (xcross @ 28 Aug 2004, 09:50 AM)
Cel mai mult mi-a plăcut cīnd am fo' Pluto a lu' Disney, că distram lumea. Cel mai nasol - pe vremea cīnd eram plutoniu, că m-au băgat nenorociţii ăia īn bomba aMoTică de la Kawasaki...

Mai am un pic pīnă voi ajunge să mi se atribuie onorantul titlu de Mare Maestru Plutitor tongue.gif

nu stiu, dar simt ca in viata urmatoare vei fi plutonier rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.