Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Calipso
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cactus
Da glasuieste si tu ceva.... rofl.gif thumb_yello.gif yay.gif welcome.gif han.gif
Antont
Cine e Calipso blink.gif ?
E.B.E.
Hmm... e prima data cand cineva deschide un topic ca sa ureze bun venit unui forumist.

Nu sunt foarte sigur de validitatea ideii... Dar whatever, daca cumva dai pe-aici, han.gif, Calipso!

Ghost: Calipso e o noua forumista inscris(a) ieri pe HA. smile.gif

Apropos. Pentru cine nu stie cine e Calipso:
http://en.wikipedia.org/wiki/Calypso_%28mythology%29
rofl.gif
bdl
Cactus.
Baga mare si faci mia de posturi intr-o saptamina.... tongue.gif
cactus
Pt. bdl - iubiti - n-am intentia asta - de nici o culoare; dar daca tacerea mea o sa te satisfaca - ok - nul problemo spoton.gif thumb_yello.gif roflmao.gif yay.gif
cactus
QUOTE (E.B.E. @ 21 Aug 2004, 09:17 PM)
Hmm... e prima data cand cineva deschide un topic ca sa ureze bun venit unui forumist.

Nu sunt foarte sigur de validitatea ideii... Dar whatever, daca cumva dai pe-aici, han.gif, Calipso!

Ghost: Calipso e o noua forumista inscris(a) ieri pe HA. smile.gif

Apropos. Pentru cine nu stie cine e Calipso:
http://en.wikipedia.org/wiki/Calypso_%28mythology%29
rofl.gif

EBE - esti un domn; multam ptr. iluminare... spoton.gif
bdl
Ultimele doua mesaje puteau sa fie in unul singur.... wink.gif
Si sa deschiszi un topic pt nimic, mi se pare....bleah....
Antont
Oricum mesajele de la poiata nu e contorizate rofl.gif
genicon
Ok, daca cere institutia, cere...
Ii urez bun venit lui Calipso si eu. De asemenea, s-a inscris cu ceva timp in urma o forumista - "The sex fairy". Ii urez cu intarziere bun venit si sper din tot sufletul sa inceapa sa posteze. Urez bun venit tuturor fetelor FRUMOASE inscrise pe forum si, pentru a nu exista dubii in legatura cu bunele mele intentii, las adresa si numarul de telefon (sa vorbim, sa vedeti ca nu-s oPsedat cum se zice):
Str. Rosie, Nr. 69, Comuna Afumati, Jud Mahmuresti
Telefon: 0721898969
E.B.E.
Bun, am priceput si 69, si Afumatii, si Mahmurestii...

Dar cu Str. Rosie ce e? unsure.gif

Si daca fetele nu sunt FRUMOASE? Atunci ce? rolleyes.gif

In fine, o intrebare: daca Calipso nu posteaza nimic, niciodata? Noi cu ce ne-am ales?

Si in fine, beton avatar! thumb_yello.gif Unde l-ai gasit? Mai erau altele ca el?
genicon
1. Str. Rosie... am facut eu o analogie cu Amsterdamul tongue.gif
2. Atunci sa ignore mesajul meu.
4. Prea pompoasa introducere i-am facut. Sigur n-o sa posteze rofl.gif Da' eu sper ca ma voi alege cu cineva - poate, poate suna o persoana rofl.gif
5. Avatarul l-am "ciordit" de pe un alt forum. Da' ramane intre noi biggrin.gif
mutulica
calipso pe care o stiu eu e ocupata, i-a furat belafonte bananele si acum e nervoasa

si mai are si degetul mare de la picior opozabil
bdl
O fi prietena lui cactus????
janine

cate rautatzi pentru un gest 'mumos tongue.gif harhar.gif harhar.gif baga mare cactus (acu' nu bat apropo ca mi-o deschis shi mie unu...dar e flatant ce mama naibii : sorry.gif ) rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.