Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Va Iubesc
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Scarlett, nefertiti, Mara, Yoyoman, Yoyo (Nutella), skysurfer, genicon si mai ales ghost care mi-a trimis un PM fain spoton.gif,, va iubesc!


o ador pe denuse_d care mi-a trimis un pm care mi-a taiat rasuflarea in care m-a descris exact cum sunt. Vreau sa te cunosc!

Mihai, sefule, esti bestial.



Hanule, esti tare!
Vornicum
astia de care am vorbit de obicei interactioneaza dimineata. Oricum ii iubesc.

Viva Las Romania!
Vornicum
si inca ceva. Viata mea se desfasoara de obicei 50 % pe han. Pt. mine inseamna mult. Poate exagerez si o sa ma inchida Mihaita - gura de aur, motanul, ochiul atoatevazatior. Dar macar am apucat sa va zic. Si celor noi veniti, va salut! Olaf, clarence, poate mai sunt dar nu-mi mai amintesc de altii sa ma scuze dar acum sunt mahmurica - vizonarica. Ma scuzati!
Rikita
hm... si am crezut ca vrei sa te casatoresti cu mine. si acum nici nu ma ai inclus in lista celor care iubesti... cry.gif
Vornicum
Ehe , iubirea dintai nu se uita niciodat!
Aramis
Bine Vornice... cry.gif
ComicDiva
In cuvintele ilustrului Elton John : can you feeeeel the love tonight?

smile.gif
E.B.E.
QUOTE (Vornicum)
Viata mea se desfasoara de obicei 50 % pe han.


Ce de vreme au unii frate... Ce bine era cand aveam si eu... rolleyes.gif

Vornicum continua seria topicurilor meseriashe. thumb_yello.gif
genicon
Ok... daca tot ai scris de dragoste in grup rofl.gif ... si chiar un grup mare... rofl.gif Te invit la Herculane cand vrei tu... e unu' Florin pe acolo care are niste fetitze... mana-ntai. Sa le iubim si pe ele! spoton.gif
Afrodita
Pe mine nu ma iubeste nimeni cry.gif cry.gif cry.gif
black ice
no, atata ti-a fost. sa vezi acum flood cu 'iubiri' inflacarate pe pm/mail/ym/sms si orice alt mijloc de contact biggrin.gif tongue.gif smile.gif)
AIWA
pai daca cerseste... smile.gif)
YoyoMan
Vorniceeeee! Nu esti normaaaal! Ma sparg de ras la unele topice de-ale tale! Fain si asta - tare de tot! thumb_yello.gif
Aproape ca am rosit la ce ai scris sorry.gif
laugh.gif
mutulica
@Vornice - ti-a dat Geni bonboane? vezi ca erau pentru masoni, de aia asa reactii
nefertiti-old
rofl.gif rofl.gif rofl.gif Vornicum, ai toate sansele ca la sfarsitul anului sa iei titlul de Frumosul nebun al Hanului. Tine-o tot asa. laugh.gif Fara gluma, te propun eu. smile.gif
Vornicum
QUOTE (AIWA @ 21 Aug 2004, 02:44 PM)
pai daca cerseste... smile.gif)

In primul rand vreau sa zic ca ma doare capul ingrozitor si vazand ce am scris zilele trecute imi dau seama ca ar trebui sa se interzica accesul la tastatura in stare de ebrietate. Nu de alta dar debitez numai aberatii sentimentale.

Multumesc pentru intelegere.

In al doilea rand AIWA dragule, cum e sa tastezi in acelasi timp si aici si pe Computer games forum , unde esti si acolo moderator? Nu stii, nene ca cine fuge dupa doi iepuri nu prinde nici unul? Si ar cam trebui sa te decizi fiindca Hanul are nevoie de tine ( cred din tot sufletul).

In al treilea rand multumesc pentru sustinere din partea celor pe care am contat, chiar daca am exagerat cu exprimarea.

nefe, in urmatoarele 3 luni postez la Politica numai chestii serioase ca sa ai ce sa moderezi, numai ashea de-a dreaqu rofl.gif
Yoyoman, si eu cred ca spui chestii comice si gandite de cele mai multe ori. abia astept sa ajung la Brasov sa te bag sub masa utilizand halbele de bere.
genicon, frate, bring me the girls! devil.gif

RESPECT CELOR CARE MERITA , RESTUL NU CONTEAZA.
nefertiti-old
Pai de ce, mai, eu vb serios si tu vrei sa imi faci zile fripte? mad.gif Las ca sunt destui care sa faca galagie la Politica si, sincer, nu am nici un chef sa moderez. tongue.gif
Vornicum
Eu nu te-am amenintat, chiar vreau sa-mi incordez celulele nervoase si sa postez interesant. Draga nefe, aici te-ai alarmat intr-un mod inoportun. Oricum , esti simpatica cand iti scuturi coroana aia care este.
Sa ne traim ca ne trebuim. HA.
nefertiti-old
Sa ccrezi tu ca m-am alarmat. Oricum, ai un concurent serios la pus nervii la incercare acolo. Asa ca, bafta. laugh.gif
LigiaB
50% din viata ta pe han??? Wow! Esti oPsedat nitel...nu crezi? tongue.gif

Vornicum, we love you too! mwah1.gif mai ales cind lasi ca "latura emotionala" sa ti-o ia inainte...te prinde! wink.gif
Sa fii iubit in continuare! tongue.gif ..of...am vrut sa zic, sa ne iubesti in continuare... laugh.gif
YOo
unsure.gif .... mey si yo ... secret.gif te iubesc ... da' sa nu mai spui la nimeni

rofl.gif
Mara
Muicaaaa, da' multa dragoste mai e pe aici! love.gif rofl.gif rofl.gif

Vornicum, cred ca o sa ma simt aiurea data viitoare cand o fac misto de tine unsure.gif sau... nu! tongue.gif Pup U si sa te imbeti mai des ca scornesti niste topicuri absolut dementiale. mwah1.gif
YOo
rofl.gif ... Eu cred ca ii este rusine omului acum pentru topicul asta "absolut demential" .... Nu vezi ca de ieri nu a mai avut curaj sa intre pe aici? roflmao.gif
Ce este vornicele? Te-au cuprins regretele? rofl.gif

PS mwah1.gif
Vornicum
Odata se simte si un forumist bine aici si sariti sa aruncati cu rosii.
Buey, va credeam altcumva. Imi pare rau.
Vornicum
QUOTE (Mara @ 23 Aug 2004, 04:01 PM)
Vornicum, cred ca o sa ma simt aiurea data viitoare cand o fac misto de tine unsure.gif sau... nu!

hmmm ... Mara ,de cand sunt pe aici inca nu te-am luat la intrebari.Poate n-am facut bine. Dar timpul nu e pierdut. Sau poate este.
skysurfer
Si noi te iubim, man. Sa nu uiti sa si muncesti ca daca stai 50% pe Han o sa te ia sefii la ochi. Esti primul baiat care imi spune ca ma iubeste. laugh.gif Apreciez acest lucru. Imi pare rau ca nu am mai vorbit in ultimul timp nu am avut starea sufleteasca necesara pentru a intra in Poiana, unde am vazut ca esti guru. Oricum, ai grija de tine si sa ne arati mai des fatza asta sentimentala. Pt fete. tongue.gif
Vornicum
GURU ??? rofl.gif
Mda ... io-s Bivolaru'.
Aramis
Vornice, 23.gif bop.gif 44.gif
Jubi
Vornicele, cred ca ma aflu intr-o postura asemnatoare cu a ta. mwah1.gif M-am atasat asa tare de locul asta si pot spune f sincer ca-mi sunt dragi de innebunesc multi de pe aici. Poate de-asta chiar SUFAR cand vad ca-mi sunt luate in deradere ( sa nu zic chiar la misto) unele mesaje.

Vornicum
Sa fim si seriosi.
punctt
Cine te-a suparat _Jubilee_?
Da-l pe mana mea! Ca-l "sapunesc" eu bine... wink.gif bop.gif
Aramis
Lasa _Jubilee_, chiar daca iti sunt luate in deradere, ele macar sunt citite, eu nu am nici macar acest privilegiu, dupa cate am observat aici si pe un alt topic...
Vornicum
QUOTE (Aramis @ 21 Aug 2004, 12:08 AM)
Bine Vornice... cry.gif

QUOTE (Aramis)
Lasa _Jubilee_, chiar daca iti sunt luate in deradere, ele macar sunt citite, eu nu am nici macar acest privilegiu, dupa cate am observat aici si pe un alt topic...


Eu n-as zice chiar asta , frumoasa Aramis.
Eu le citesc si le consider suave. Mai baga si alte ganduri si-ti raspund eu.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.