Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Help Me => Caut Garsoniera de Inchiriat
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
nefertiti-old
Ii rog pe cei care stiu vreo garsoniera de inchiriat, la un pret convenabil, nu ca pentru un salariu de parlamentar biggrin.gif , sa imi spuna si mie. Sau vreo tipa care sa imparta cu mine un apartament de 2 camere, tot inchiriat. Cu o rugaminte: sa nu imi recomandati agentii imobiliare. sad.gif Ma puteti contacta pe PM sau pe YM. Sau chiar aici, in masura in care se poate.

P.S. Nu fac misto. laugh.gif
Hamleet
Si eu caut ce cauti tu ohyeah.gif
Hai ne mutam sa impartim cheltuielile la doi ?

Ps: fara misto smile.gif
Vornicum
Eu vreau sa locuiesc cu nefe, far misto. O ador inca de cand ma venit la han.
Cum sa ii dam numele?
nefertiti-old
Hamleet, e o idee. wink.gif

Vornicum 50.gif tongue.gif
actionmedia
www.anuntul.ro
la inchirieri diverse.
Eu am cautat 3 luni dar in final am gasit stau acolo de mai bine de 4 ani (35$ pe luna chirie)
Vornicum
WOW, un topic de pus la gazeta de perete!
A fost batut in cuie si il vom viziona over and over again.
Desi s-ar potrivi mai bine la Mica Publicitate.
Parerea mea.
No offense ment.
Antont
S-a mea ohyeah.gif
nefertiti-old
Ati putea sa faceti o cerere speciala si probabil ca se va rezolva. In fond, de ce sa va tot sara in ochi problemele cuiva? De fapt, o sa il rog eu pe Mihai sa il inchida si basta! sad.gif
Antont
Dramatizezi. Daca ti-era frica de glume sau offtopicuri puteai sa-l postezi altundeva.
Vornicum
hEY, n-am vrut sa sune asa. Nu trebuia sa te superi chiar in halul asta.
In plus eu vreau sa ramana.
baieti, nu-i asa ca trebuie sa ramana?
Sa votam.
Nefe are votul meu : PRO. Aka sa ramana topicul in starea asta.
Na, e bine?
Antont
Io nu votez nimic devil.gif ...Sint un poTc egoist ohyeah.gif spoton.gif rofl.gif
Vornicum
Esti mason, asta esti ! devil.gif
Nevotatorule ce esti!
Antont
E o consPiratie a garsonierelor yikes.gif rofl.gif
Vornicum
Domnul meu , haide sa nu-i murdarim topicul lui nefe , draguta ca nu merita. dar te astept pe alte topicuri. Alea cu masoni si gagici!
Antont
Mda, asa e, aici nu gasim nici una nici alta rofl.gif
genicon
Cat se poate de serios - eu stiu una in centru, insa e cu 130 de euro. Si n-are bucatarie. rofl.gif Nu cred ca suna prea tentant, nu? blink.gif
LINICA
Garsoniera in Drumul Taberei - era valabil acum doua saptamani. ma interesez si revin (era 70 euro)
nefertiti-old
Merci mult. Ar fi ok, daca mai e de actualitate.
LINICA
din nefericire nu mai e de actualitate.

Si eu imi caut o garsoniera sau un apartament cu doua camere , sa locuiesc cu o prietena. Poate gasim ceva cu trei camere. Ce zici? Ni te alaturi - s-ar putea sa iesim mai ieftin.
Dar eu vreau neaparat in Drumul Taberei.
Vornicum
nefertiti, ai gasit garsonera? Daca nu, atunci te ajut eu, ca stii ca am o slabeciune pentru tine. Ma mut in Bucuresti, cumpar garsionera si ti-o dau eu cadou. Te pup dulce.
nefertiti-old
harhar.gif

Inca nu am gasit. cry.gif
Vornicum
cry.gif
black ice
Reinnoiesc topicul intrucat am aceeasi broblema. Stiti vreo garsoniera, eventual prin centru si tot eventual, ieftina biggrin.gif

geni, oare aia de care ziceai tu mai e? iti trimit sms mai bine biggrin.gif
actionmedia
Păi dacă tot v-aţi apucat, hai să transformăm topicul în anunţuri imobiliare.
Caut şi eu apartament cu 2 camere, zonă centrală, pretabil sediu firmă.
actionmedia
QUOTE (actionmedia @ 8 Sep 2004, 04:48 PM)
Păi dacă tot v-aţi apucat, hai să transformăm topicul în anunţuri imobiliare.
Caut şi eu apartament cu 2 camere, zonă centrală, pretabil sediu firmă.

Eu am gasit deja ceea ce cautam. Anuntul de mai sus nu mai este de actualitate cool.gif
simonsays
nasol; ne-ai indurerat
trustbyte
zilele astea, cauta o buna prietena sa inchirieze pentru locuit un apartament cu 2 camere
oriunde in Bucuresti, doar sa fie in apropiere de metrou
macar semimobilat

daca stiti de vreo oferta, spuneti-mi si-i transmit


actionmedia
Pentru cine cauta. Demisolul unde am locuit eu este liber. O camera de 6 mp cu un dulap intr-o nisa (nu ocupa spatiu in cei 6 mp), un birou, o masuta de televizor, scaune.
Mai este o baie comuna la care mai are acces inca un chirias care locuieste acolo jos
Chiria este de 35 USD.
Locatia: Piata Dorobanti.
Nu are bucatarie, dar se poate improviza ceva in spatiul comun (holuri) care este destul de mare.
Proprietarul este OK dar are pretentia sa nu fie scandaluri, petreceri (nici n-ai unde) etc.
Vecinii sunt si ei O.K. Nu iti cer socoteala.
Intretinerea este mica. Incalzirea cu centrala prorpie a blocului (bloc-vila cu 6 apartamente)
Camera si baia au calorifere imense pentru suprafata lor, am vazut in Bucuresti garsoniere mari, de 18-20 mp care aveau calorifere mai mici decat asta.
Acces spre P. Victoriei pe jos 15 min
Acces spre Aviatorilor (metrou, Herastrau) pe jos 10-15 min, cu RATB 1 statie, 2-3 min
Acces P. Romana RATB 3 statii - 15 min
Acces Gara de Nord - 182 - 15 min temporar 634 - 15 min
Acces Obor 335, 330 15-20 min

Magazine: NIC, minimarket non-stop. Preturi bune. Piata este scumpa, recomandabila este piata Obor.
trustbyte
sunt interesat!

iti dau un pm.
actionmedia
QUOTE (actionmedia @ 6 Oct 2004, 02:51 PM)
Pentru cine cauta. Demisolul unde am locuit eu este liber.

Demisolul acela s-a dat imediat. Sorry. La pretul ala cred si eu ca a fost bataie pe el.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.