Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistu Handicapat.
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
SORIN
Va salut prieteni thumb_yello.gif

Deschid acest thread, special pt. forumistii Handicapati mintal rofl.gif Adica cei loviti de locomotive-n gara, cei aruncati in sus de doua ori si prinsi doar odata, cei cu zgaraieturi pe creier si celor ce inca incearca sa picteze cu vargi zebrele user posted image user posted image

Aici sunt primiti doar cei ce au certificat notariu de Handicapati.....interzis celor ce mai au ceva sanse sa-si revina user posted image [

Astept propuneri pt. membrii comisiei de aprobare a noilor candidati rofl.gif

Sorin.
YOo
Yo's in dilema huh.gif ... hmm.gif ... candidat sau membru in comisie dunno.gif
Ma poti ajuta sa ma decid Sorinele? rofl.gif
Serenity
Profu` meu de fizica din liceu a cerut de mai multe ori spor la salariu.. So? Eu cand imi primesc alocatia? hmm.gif
SORIN
Depinde de cat de lata e zgaraietura ta pe creier.... user posted image user posted image

Daca as fi fost normal, sigur n-as fi lasat in dubii pe nimeni rofl.gif rofl.gif Habar n-am ce sa-ti spun user posted image

Sorin.
Diana-Maria
Pai, mie mi-ati zis ca sint membru de onoare... sau asa ceva... ma primiti au ba?
cry.gif
Interitus
Ba, baieti! (asa cum incepe orice fraza inteligenta)
Io am o problema: cum fac sa ma incalt cu sosetele in acelasi timp? ca io nu vreau sa pierd timpu' incaltandu-ma mai intai cu una si apoi cu ailalta. Bine, acum fie vorba intre noi, io port 3 sosete de obicei. Daca mi se rupe smile.gif una ce fac? asa ca tot timpul in buzinarul pantalonilor mai am o soseta. Hmm... probabil d-aia s-a uitat madam aia de la casierie lung la mine cand am luat salariul.

Da' cum naiba sa fac sa le pun pe amandoua odata?
Ma gandesc sa nu mai port sosete, da' mie imi place sa stau descult la serviciu. Ca daca tot lucrez pe bani putini, de ce sa nu fiu cat mai confortabil? Si nu pot sa nu am sosete ca dupa aia nu-i mai place secretarei de mine si nu-mi mai aduce cafea d-aia buna cum numai ea stie sa faca.

Asa ca bagati aici solutii la cea mai arzatoare problema de pe fata pamantului!

P.S.: Ma calific in clubul vostru macar director adjunct?
Diana-Maria
Io-te, vrei sa ajungi in top! rofl.gif
Sa iti vind un pont: porti doua sosete, le dai jos pe amindoua de-odata, le speli tot una-ntr-alta, si dupa aia nu mai ai probleme.Te-ai lamurit ?!
rofl.gif
Interitus
Nu, ba! Ca nu vreau sa fie pe acelasi picior!

Deci (dupa cum v-ati dat seama si asta intra la capitolul fraze inteligente), in momentul asta caut ruda batrana, bogata, indepartata pentru mostenire in vederea fondarii unui institut pentru proiectarea unui dispozitiv de incaltare automat.

(Hmm... am spus eu asta?)
bdl
Interitus,
una o porti pe post de cravata.....
Acu ai grija la culori...
E.B.E.
Exista in muntii din Nepal manastiri unde se invata arta incaltarii ambilor ciorapi simultan. Implica o dexteritate greu de obtinut a incheieturilor si degetelor mainii, si cel putin zece ani de antrenament. Dupa douazeci de ani vei putea sa incalti ambele sosete simultan cu o precizie de ordinul milisecundelor, stand in cap, pe spate, pe burta, asezat, sub apa, atarnat de o funie in aer sau in timp ce lupti cu mainile goale (cu exceptia ciorapilor bineinteles) cu trei adversari inarmati.

Printre conditiile de admitere la manastire se numara cinci ani de kung-fu practicat, cunoasterea limbii sanscrite si castitatea pe o durata de minim un an.


Te tine? Daca vrei cu adevarat...
Interitus
Bdl

Nu, ba, ca la cravata am inventat deja un dispozitiv. Am legat printr-un circuit simplu ceasul desteptator de un arc situat sub perna mea. Cand suna ceasul se declanseaza arcul si sar direct cu capul in cravata suspendata prin 3 fire de un surub prins in tavan.

E.B.E.
Prefer mostenirea aia pt ca eu vreau sa ma incalt cu amandoua odata pentru a economisi timp. Daca ma duc la baietii aia ai tai, la manastiri, o sa-mi ia vreo doua zile pana ma dau in suturi afara pentru ca le cer cravata suspendata si adidasi de iarba.
Asta e o alta problema a mea. Am vazut io ca astia care alearga ca nebunii dupa o minge pe un dreptunghi de iarba castiga multi bani. Am mai vazut ca majoritatea au niste pantofi negri carora le zic adidasi la noi in Romania. Si de atunci eu am adidasi de iarba in sacosa. Daca trebuie sa trec peste vreun petec de iarba imi pun neaparat incaltarile speciale pentru acest teren. Ce ma fac la manastire ca eu nu o sa-mi iau adidasii cu mine ca as pierde si mai mult timp impachetand.
Kung-fu nici nu ma gandesc sa invat ca sigur ma pun aia sa sta udescult si stiti de ce nu o sa stau asa din postul de mai sus.
Sanscrita o stiu. E aia (sans ecrire) fara scriere, nu? Bafto delo delo:)
Cu castitatea nu stiu ce sa fac. Am auzit de niste centuri din Evul Mediu care se puneau sotiilor cand plecau nebunii sa se bata. De ce n-o sa fac asta? Pai o sa rugineasca tinicheaua aia si nu cred ca o sa ma simt tocmai bine.
Rikita
a fi nemtoaica conteaza ca handicap mental?
bdl
Daca nu ai cocoasa, nu..... tongue.gif
mutulica

eu ce ma fac? pentru ca ultima mea deviza e:
I am nobody. Nobody is perfect. So, I am perfect.

blink.gif
sorin666
Gardianul de la mine de la celula a inghitit cheia de la camasa de forta si a facut-o pierduta pe aia de la usa de iesire... ma primiti si pe mine, sau trebuie sa vin cu parintii sa semneze procesul verbal dare in custodie a "tinerei sperante" rolleyes.gif
Prietenii imi mai spun si Hannibal L. , va incurajez sa faceti la fel... sunteti TOTI pe gustul meu...
nefertiti-old
Io cred ca ma calific din start, fara justificari. rofl.gif rofl.gif Dar, daca vreti dovezi, vorbiti cu Talusa. laugh.gif
Olaf
Lumea aici se autopropune, nu? Eu nu cred ca ma calific, ca mi-a zis cineva ca ma da cu capu' de masa pana imi trece. Ce imi trece, acuma, nu stiu sa va spun, dar revin cu noutati cand aflu.
Afrodita
Voi, aia de ma cunoasteti mai bine, ce ziceti? As fi buna sa fac parte din clan? (A se observa ca nu tintesc neaparat spre posturi de conducere, ca oricum, o data intrata ajung si singura cat mai sus rofl.gif )
Io zic ca am ceva doage lipsa, taica-miu mereu juca "magarus" cu mine, aruncandu-ma peste capul mamei, care, din cauza de maini prea scurte, nu ma prindea, iar prietenu' tatei era prea beat ca sa vada bine in ce parte is aruncata...Deci, conform descrierii lui Sorin , as cam fi buna biggrin.gif Voi ce ziceti? biggrin.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
contraste
Hop si TRAZNASE va deschis un schop !
Poftiti de va serviti cu miros de friptura, promit sa incasez doar zornait de bani !
genicon
Io vreau sa fie al mai jos pe lista, pe piramida sau in ceea ce este ce este aici. Eu vreau sa fie ultimu. Pentru ca vreau sa va sap de la baza, sa va prabusitz prin colaps si sa raman singuru supravietuitor si sa fac eu clanu si sa ma apreciez lumea ca cum ce ideie buna am avut.

Dovada ca merit sansa de a fi ultimul clasat:
Vreau din tot sufletul sa fiu mason.

Pese: Desi acest argument m-ar propulsa in mod normal in cea mai inalta functie, repet ca vreau sa va sap de la baza tongue.gif
Antont
Si io vreau sa fiu handicapat ohyeah.gif ...Am si bonboane evil.gif ....
Pese:
mason sint deja yikes.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
genicon
Tradatorule! Te bagasi repede! Daca nu intru iti ciordesc bonboanele, sa moara oPsedatu de mine!
mutulica
asta e un topic pentru oameni seriosi, care mai au o sansa...
poTcii si oPsedatii sa se aPtina, da?

rofl.gif
Olaf
QUOTE (SORIN @ 17 Aug 2004, 08:46 PM)

Aici sunt primiti doar cei ce au certificat notariu de Handicapati.....interzis celor ce mai au ceva sanse sa-si revina

Deci, da? hh.gif Care sansa?
genicon
Ba cum sa ma aPtin atata timB? Si ce? Nu-s serios destul? Mie cel Butin doctorul mi-a zis ca sunt. Citez: "Fiule, ai o BroPlema serioasa!" laugh.gif
mutulica
@Olaf - vorPim de handicap nu de oPsesii, da? ei din oPsesii nu mai au sanse sa isi revina

@Geni - lasa Brostiile si spune unde ai ascuns bonPoanele
SORIN
Daca as fi stiut ca asa rau de handi sunteti, sa moara ma-sa daca as fi deschis acest topic user posted image rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Am plecat...user posted image user posted image

Sorin.
Afrodita
Ah, tu credeai ca noi glumim? Off,sorine, Sorine, pai di ce nu ne-ai crezut pe cuvant? rofl.gif
mutulica
Unde pleaca Sorin?
Geni, confirma ca nu a luat si bonPoanele cu el, ca fac urit. Imi trebe repede o kila pentru masonu' ala de instructore...
Olaf
Auzi, acceleratia aia de care ziceai, merge tot cu bonPoane, sau merge cu Ponboane?

Buna ziua, ma numesc Olaf si sunt hanoholic. De ceva vreme azi nu mai sunt in stre sa fac nimic, decat sa stau pe han!
AIWA
QUOTE (SORIN @ 18 Aug 2004, 09:17 PM)
Daca as fi stiut ca asa rau de handi sunteti, sa moara ma-sa daca as fi deschis acest topic user posted image rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Am plecat...user posted image user posted image

Sorin.

Nuu NU PLECAAAAA
noi ce facem fara un SEF?
yikes.gif
SORIN
Am fost la buda rofl.gif rofl.gif Dar cu carucioru ia cam mult timp rofl.gif rofl.gif

Asa ca din nou pe baricade user posted image

Sorin.
mutulica
QUOTE (Olaf @ 18 Aug 2004, 09:38 PM)
Auzi, acceleratia aia de care ziceai, merge tot cu bonPoane, sau merge cu Ponboane?

nu conteaza, bonPoanele sunt pentru instructore...

@Aiwa - ce sef? Presedinte de asociatie neguvernamentala a han dilor de pe han
Rikita
QUOTE (bdl @ 18 Aug 2004, 05:05 AM)
Daca nu ai cocoasa, nu..... tongue.gif

daca nu am ce?
bdl
Cocoasha in spate sau fata mai...Pe franceza, le cocoasa, pe engleza the cocoasha.....pe germanica, eine cocoshulentz.... mwah1.gif
Rikita
aha hmm.gif
AIWA
Ai grija SORINE...ai mare grija nu de alta dar la unii am inteles ca buda e din 2 bete--in unu isi aseaza palaria si cu unu se apara de caini biggrin.gif
E.B.E.
Si de care se tin? unsure.gif Sau se "rezolva" din picioare?
Olaf
Pai daca esti in carucior, nu-ti trebuie sa te tii. rofl.gif
SORIN
QUOTE (AIWA @ 20 Aug 2004, 04:14 AM)
Ai grija SORINE...ai mare grija nu de alta dar la unii am inteles ca buda e din 2 bete--in unu isi aseaza palaria si cu unu se apara de caini biggrin.gif

Ai auzit de noua Nova Buda....aia cu trei bete thumb_yello.gif Unu pt. caini, altu pt. palarie si al treilea pt. sprijin rofl.gif rofl.gif

Unde sprijin?? Fiecare isi alege roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

Sorin.
user posted image user posted image
SORIN
QUOTE (Olaf @ 20 Aug 2004, 10:33 AM)
Pai daca esti in carucior, nu-ti trebuie sa te tii. rofl.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif Adica in asa ceva??? user posted image user posted image user posted image

Mare panarama esti.....

Sorin.
skysurfer
Daca am certificat ca sunt oligofren se pune?Se fac noi inrolari?Eu o sa incerc sa vad daca ma calific dar eu greu cu asa handicapati. Oricum are cautare sub-forumul cred ca o sa depaseasca si Poiana lu Iocan. Daca sunt obsedat sexual ma bagati?Adica ce tre sa fac ca sa ma primiti?Stalactite din muci?Sa stiu ca s-ar putea chiar sa ma calific, daca nu sunt probe prea grele. Adica daca tre sa ma sprijin de 3 bete ca sa merg la Wc nu cred ca reusesc. Daca ma sterg cu smirgher la fund se pune?Nu cred. Am gasit solutia pt incarcat ciorapi simultan. Se folosesc 2 bucati forceps si o ascutitoare. Se ascut bine picioarele pana cand ajung la dimensiunea unui creion cu mina de 0.5 dupa care se prind ciorapii cu forcepsurile si se trag peste creioane. Sunt cate unii care reusesc si fara sa le ascuta dar e mai greu adica trebuie unse bine picioarele cu margarina rama iar ciorapii trebuie sa fie cracanati de niste cuburi circulare de genul sticla si in principiu nu e greu:sari de pe pat cu picioareleintinse cu vrafurile perfect intinse, iar ciorapi care sunt apretati anterior vor fi tari asa ca picioarele vor intra ca unse. De fapt chiar sunt unse.
Antont
Un prieten de-al meu si-a dus odata la scoala o adeverinta furata de la spitalu de nebuni ca sa-si motiveze aPsentele blink.gif
Mara
Si ce? N-a tinut? Sunt convinsa ca nimeni n-a indraznit sa comenteze, nu-i asa? rofl.gif

Scuze ca m-am inscris asa tarziu, dar asteptam sa se formeze gashca, sa vad in ce companie ma bag... Oricum, eu nu-s handi wacko.gif rofl.gif , dar ma gandeam ca aveti nevoie de una sanatoasa, sa radeti de ea ohyeah.gif
Antont
Ba da, a tinut ohyeah.gif . Inca tipu cind era ascultat de profi si nu stia nimic simula ca se enerveaza, si ii dadeau aia imediat nota mare sa se calmeze spoton.gif rofl.gif
Vornicum
Eu sunt un handicapat fara margini, belive me !
va trimit si poza!
sa zica altu' altceva si io vornicul de pe aici il fac bucati!
SORIN
Nici cu poza nu te cred...dovedeste rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.

ps. daca te-as crede, cum mai port rangu de handicapat????????????? roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif
bdl
Cred ca Monica V ar merge ca presedinte, si sef la o subcomisie , Minerval categoric..... wink.gif
axel
Sa candidez? user posted image
Presimt ca o sa am ceva sustinatori user posted image
SORIN
MonicaV a primit titlu de Presedinte de Onoare inainte ca Hanu sa fie inventat hh.gif hh.gif hh.gif hh.gif

Dar mare e gradina lu Dumnezeu.....

Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.