Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:American Choppers - Orange Area
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Minerval
Ziua buna. Fiind admirator al motocicletelor, masinilor sport cat si fata de inovatiile tehnice din ultima perioada, deschid acest subiect de discutie in atentia celor care doresc sa schimbe idei ori sa impartaseasca din experienta lor in domeniile ce tin de tehnica. Fac un indemn sa se conduca discutiile intr-o maniera constructiva si toleranta, astfel incat fiecare dintre noi sa invete unul de la celalalt.
Cand se va inaugura si subforumul "Ars juridica" voi deschide o serie de concursuri ce vor avea drept premii, printre reviste/carti/altele juridice, si reviste cu statut tehnic, si din domeniul roboticii, incercand sa acopar o cat mai larga paleta de domenii ale stiintei.
Invit membrii hanului la o dezbatere ce, zic eu, se anunta a fi una destul de interesanta.
Toate cele bune.

P.S.: In incheiere, o imagine cu un talent "nascut pe motor".

axel
Cred ca locul potrivit pentru acest topic este la Masini Si Motociclete
Minerval
Intr-adevar, insa nu am idee in ce format pot fi afisate imaginile pe care as vrea sa le pun pe topic. Am sa-l astept pe Mihai sa imi de-a un sfat in aceasta privinta.
Toate cele bune.

rebel
QUOTE (axel @ 15 Aug 2004, 08:23 PM)
Cred ca locul potrivit pentru acest topic este la Masini Si Motociclete
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.