Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Care Sunt Subforumurile De Pe Han Pe Care Ati Intr
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
gio19ro
Care sunt subforumurile de pe Han pe care ati intrat cel mai putin?
Nu va intreb de ce pt ca stiu raspunsul, nu va starnesc interesul.

Edit: Voi intrati chiar peste tot?
Rikita
sunt multe subforumuri la care niciodata n-am intrat... dar fiindca n-am intrat acolo nici nu stiu cum se numesc...
gio19ro
Asta da raspuns. De fapt nici eu nu prea stiu subforumurile pe care n-am intrat dar pe cele de pe prima pagina de prezentare, de pe forum/index.php?act=idx le stiu. Subforumurile acestor subforumuri insa nu le stiu.
Eu n-am prea intrat pe la: Bine ati venit, Editorial, Muzica, Calculatoare, WEB si GSM, Divertisment & Hobby, Vedete si anti-Vedete, Diaspora, Jocuri, Servicii Adiacente.
Rikita
eu am intrat la bine ati venit, la carti si filme, la dragoste si sex, si aici... ah, si la ... hm.. cum se numeste.... peripetii de gura sobei sau asa ceva... la rest nu intru.
contraste
Incerc sa trec prin toate, macar odata, sa dau un "buna ziua", sa las loc de altul, si ma opresc acolo unde ori imi place, ori simt ca trebuie.
LINICA
avand in vedere ca sunt nou venit la Han cred ca e bine sa consult meniul. Asa pot alege ceva pe gustul meu.

numai bine!
Vornicum
Eu n-am intrat niciodata pe un subforum plictisitor ca ma plictiseam ingrozitor. Si nu intru never ever pe subforumuri unde nu sunt poze.
Pai ce fel de subforumuri sunt alea?
Diana-Maria
Vornice, m-ai omorit! laugh.gif
Cum adica nu intri unde nu sint poze?
Pai daca nu intri de unde stii ca nu sint poze? rofl.gif
Eu intru mai rar la ,,Politica" si ,,Filozofie" , pentru ca am intrat la inceput si nu m-a innebunit ,,atmosfera". Dar mai arunc cite o privire din cind in cind.
Nici pe la ,,Religie" nu ma inghesui, ca ma deranjeaza uneori ce vad scris pe acolo...
Afrodita
Aha, la Filozofie si Religie nici io nu mai calc de o buuuuna bucata de timp biggrin.gif Nu de alta, da' tare rau mi-o mai cazut la stomac cand frecventam locurile alea biggrin.gif Si nu intru la computere si hardweare, la diaspora...Nici n-am timp, nici nu ma omor cu ele..Ah si nici la jocuri nu intru biggrin.gif Nu-mi sta in fire sa fiu o "jucatoare" smile.gif
Serenity
L-a mine ar fi mai scurta lista daca as insira forumurile pe care intru tongue.gif Exista anumite forumuri, nu subforumuri, pe care nu am intrat niciodata.. Mai devreme sau mai tarziu o sa dau probabil si pe-acolo. But not for now.. wink.gif
Vornicum
Eu nu intru nici de-a dreaqu la Politica ca acolo ma extermina nefe cea scumpica, scumpa de ea sa-i dea Mumu sanatate!

Si nu mai intru la "Penalizari" ca Mihai nu vrea nici in ruptul capului sa ma pomeneasca, dragul de el. Trebuie sa nu fiu asa de cumintel pe viitor poate, poate oi sughita si eu. Hac-hac am zis. By!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.