Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Rugaminte
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Pongo
szalut - ma numesc Dan si am o intrebare...la profilul meu ash dori sa adaug ziua de nashtere, eventualele adrese de mail, etc; cum sa fac, ca sa nu stric... hh.gif
Olaf
Nu stiu daca este si alta cale mai scurta, dar, in principiu, dai click pe numele tau si iti apre profilul, iar in dreapta sus ai optiunea "editeaza profilul".
gio19ro
Deasupra datei la care te-ai inscris exista optiunile: Edit my Signature | Avatar Options | Edit my Profile
contraste
Si apar si avatarii, dar sunt luati si rasluati, asa ca daca vrei sa nu fii confundat, fa-ti unul propriu ! Succes, si Bine ai venit la han ! flowers.gif han.gif
Sunny
am si eu o intrebare: cum imi pun genu' dom'le?!...ca ma chinui de 3 zile sorry.gif
dojo
Nici eu nu am reusit inca biggrin.gif
si am pretentia ca ma descurc in forum scripts. Astept sa ma lumineze vreu suflet milostiv si pe mine biggrin.gif
axel
Il scrii in semnatura wink.gif
simonsays
QUOTE (Crisul @ 8 Mar 2005, 09:22 PM)
am si eu o intrebare: cum imi pun genu' dom'le?!...ca ma chinui de 3 zile sorry.gif

complicat.. numai pe cale chirurgicala... rofl.gif
Sunny
sorry.gif sorry.gif sorry.gif laugh.gif
QUOTE
complicat.. numai pe cale chirurgicala... 

n-am zis cum il schimb, ci cum il pun tongue.gif tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.