Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Imagini īnspăimāntătoare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2
yronick
Sperand ca nu incalc nici o nici un punct al regulamentului hanului, m-am decis sa lansez un subiect cu aceasta tema ca tot erau numai poze dragutze in acest subforum biggrin.gif
Hai sa va arat una, si daca mai marii forumului n-au nimic impotriva si veti arata si voi cate ceva, revin cu altele, dar pana atunci, las sporovaiala si.....iata poza:user posted image

P.S.:Daca cumva nu aveti astfel de poze aratati si voi una cu mamele voastre sau cu voi rofl.gif .....of, mii de scuze, glumesc si eu, sper ca nu se supara nimeni, si inteleaga ca nu am batut nici un apropos, ci pur si simplu am glumit, nu m-am putut abtine, asa ca va rog incao data mii de scuze daca v-ati simtit jigniti cumva... rolleyes.gif
yronick
Opera realizata de Gstave Dore

user posted image
yronick
Pictura realizata de Daniel Oullette:

user posted image

Astept ceva si din partea voastra wink.gif
Predatoru
Asta e un topic care imi place...
Sa continuam cu multumirile de rigoare pentru idee si cu inca niste lucrari de-ale lui Oullette:
Cephalic Infection
user posted image


Disease Licking the Temple of Beauty
user posted image


Pry
user posted image
Predatoru
Tatoo Design
user posted image
yronick
Tot Oullette wink.gif

user posted image
janine
off topic: WOW huh.gif
bdl
Alt off: s-a nascut fara creier flacaul? wink.gif
Sint ...artistice, dar nu sint genul meu.....
Predatoru
OFF: Bdl, asteptam niste imagini care sa se potriveasca cu topicul care sa fie si pe gustul tau...
yronick
Boleslas Biegas

user posted image

Imi place la nebunie, le intrece pe toate...cu exceptia primei wink.gif

bdl
Predatore,
Nu ma omor dupa macabru si scirbosenii, sincer, am vazut mult prea multe la viata mea...
Prefer ceva frumos....
Minerval
A mind is a terible thing to waste, especially when it goes down the toilet.. wink.gif
Minerval
Nu ma intrebati cum de s-a realizat imaginea, eu sunt doar mesagerul.. Personal o consider ca fiind o actiune imbecila si daunatoare impotriva propriului copil. Dar cred ca vor exista si persoane carora sa le placa.

axel
@Minerval:
Foarte frumos.
Dar offtopic.
Minerval
Am tot cautat topicul cu pricina dar nu l-am gasit. Poate imi dai un link ca sa nu mai orbecaiesc prin subforum.
Numai bine.

axel
blink.gif
Despre ce vorbiti?
Minerval
Pe acest subforum era un topic cu imagini comice despre copii. Neretinand denumirea topicului am zis sa redactez un mesaj in acest subiect de discutii.
O seara buna.


janine
@ Minerval sa fiu shi eu offtopic...imagini dragute cu pisici shi catzei nu avetzi??? ...aaaaa shi alea erau pe alt topic... scuze
Catarzis
Cele mai naspa poze existente www.rotten.com - si cand te gandesti ca unii isi pun ca background poze de acolo... mie sincer imi pare rau ca m-am uitat pe ele.

poze mai ciudate,poate inspaimantatoare, dar totusi artistice www.eyesofchaos.com
yronick
De unde s-a plecat, si unde s-a ajuns! mad.gif
Mai intai Minerval vine cu doua poze care isi aveau locul in subforumul "Poze hazlii", iar bdl e de parere ca astfel de poze sunt "scarbosenii".Pai daca vreti sa stiti ce inseamna scarbosenii dati un click aici.
Ideea nu era de-a crea un topic cu imagini scarboase, ci o arta a imaginilor inspaimantatoare
Predatoru
Ador poza asta:
Predatoru
sau asta:

yronick
Pentru pesimisti wink.gif

user posted image
Predatoru
SSSSSSSSuper poza...Je l'aime...
yronick
Se pare ca lumea nu prea e interesata de aceste tipuri de imagini, cu exceptia Predatorului spoton.gif , Macar ma consolez cu ideea ca e cineva care apreciaza si posteaza la randul lui astfel de imagini. Si ca sa nu fie offtop inca o imagine

Predatoru
offtopic:
Bai Yronick ce semnatura mortala ai !!!!
SSSuper super misto.rofl
yronick
Da de avatar ce zici? biggrin.gif

Na ca aici m-a prin postul cu numaru 500
janine
Predatoru .... multumesc de minunatele cosmaruri ce mi le vor da imaginile tale spoton.gif bestiale...super...
yornic imaginea pentru pesimisti cry.gif spoton.gif
halcyon_lll
A fost iubire. Ea l-a iubit enorm de mult. El, cu timpul, s-a plictisit. A vrut sa se desparta. Ea nu a vrut sa se intample una ca asta. Ea ii daruise inima ei si tot ce avea, numai lui. Era normal ca sa-i dea si el inima lui. Ea si-a luat-o singura. ...
user posted image
janine
rofl.gif risc sa fiu off dar nu ma pot abtine rofl.gif rofl.gif
halcyon_lll
S-a aruncat sau a fost impinsa ?
user posted image
halcyon_lll
Of of Janine ... laugh.gif
Predatoru
holy shit scuzati-mi expresia da ce marfa e poza aia...
parca e din final destination...
halcyon_lll
Mommy ?

user posted image
Predatoru
Executioner
user posted image
Predatoru
user posted image
halcyon_lll
Everyone will suffer ...

user posted image
Predatoru
SSSuper marfa poza asta dinainte...
Felicitarile mele, stimate Halcyon...

user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
Predatoru
user posted image
yronick
Predatorule, mortale poze ai mai postat. thumb_yello.gif

Una cu Marilyn Manson. Nu-i normal omu' ala huh.gif
Predatoru
Ba...anormal anormal, da are la bani si canta si al dracu de marfa...
Predatoru
Dark by Zerohour
Copyright ~zerohour000
user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.