Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Fluturii Albi Mor Intotdeauna Toamna
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Universul Cartilor
LINICA
Cine a scris romanul Fluturii albi mor intotdeauna toamna ?
Este foarte important raspunsul!
Multumesc anticipat. smile.gif
contraste
Bine ai venit la Han Linica !
In afara de urari, nu-ti pot spune nimic.
Dar fiind primul tau mesaj, nu vreau sa il las sa treaca neobservat ! flowers.gif welcome.gif
mdA!
n-as putea sa-ti spun; dar titlul suna fascinant.

ce stii despre roman? deja sunt curioasa
LINICA
Buna ziua tuturor si bine v-am regasit!
Am intrat in casa de cateva minute si e taaare bine smile.gif Dar acum ca sunt la han este si mai bine. wink.gif

Nu stiu nimic despre acest roman, din pacate. M-a intrebat un prieten care este autorul.Starnindu-mi curiozitatea , am inceput sa caut. Mi se parea foarte familiar titlul. El spune ca ar fi scris de Camil Petrescu ...
Mi-am amintit atunci de un amic care imi spusese de han odata si am zis ca e momentul potrivit sa vad ce serveste Ancuta .
Imi pare bine ca mai e cineva interesat - poate aflam cava impreuna , ca vorba ceea: unde-s doi puterea creste!

Acum plec sa vad ce mai e si pe la alte mese.
Pe curand!
Fantasee
Dacă te mai interesează încă acest subiect, aici se află o informaţie de ajutor.
LINICA
QUOTE(Fantasee @ 31 Jul 2007, 06:25 PM) *
Dacă te mai interesează încă acest subiect, aici se află o informaţie de ajutor.



Multumesc frumos! Da, ma intereseaza in continuare pentru ca un uituc si zapauc, dupa ce a gasit cartea in biblioteca de la Ploiesti, a uitat sa o imprumute. Iar acum nu mai e sad.gif .
Fantasee, hug.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.