Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Botu' Calului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
simonsays
deci, pe data de ..... (si asta am uitat) la terasa ..... , in Oraselul Copiilor (acolo unde vroiam sa ne vedem cu BDL, prima data... mai bine nu mergeam la Piranha biggrin.gif

sa incepem cu inceputul: carne proaspata de mici:

edit: canci, nu pot atasa fisiere.

"rog un moderator sa stearga threadul" ca sa fiu in ton cu ... cei multi ohyeah.gif
simonsays
mda, deci, maestre Axel, iti trimit pozele inapoi, micsorate cum se cuvine wink.gif , si pune-le tu pe han. da-mi un semn cand sa ti le trimit.
melinda
SADICILOR!!! Maine e ultima zi de venit la munca, dupa care intru in CO pt doua saptamani; asa ca nu mai am nici o sansa sa vad pozele, pana atunci! cry.gif Si abia asteptam sa le vad... rofl.gif (Prietenii stiu de ce... thumb_yello.gif )
SS, pt ca si tu abia ti-ai "consumat" CO-ul, iti transmit un "Bine ai revenit printre noi!". mwah1.gif
simonsays
pare rau sa te dezamagesc, dar INCA SINT in CO ohyeah.gif
si cred ca o sa mai fiu, pana hoia viitoare....

ps. tu chiar VREI cu adevarat sa pun pozele ALEA ?? devil.gif
melinda
Adevarul e ca as prefera sa le vad mai intai primite pe mailul meu... cine stie, poate e ceva compromitator in ele... yikes.gif
Te oferi sa mi le trimiti?
Se pare ca, desi sunt in CO, am sanse sa am acces la net asa ca... daca vrei... ti-as ramane "indatorata"... mwah1.gif
AIWA
Simon si te-am asteptat vere sa apari sa-ti ofer una la botul calului...ca m-am saturat de...stii tu ce...uf si nu ai venit...
simonsays
sa incepem... cu inceputul.. sfarsitului ohyeah.gif
pozele sint puse aici, si urmeaza sa le fac un link in forum, incetisor, cu timpul, una cate una wink.gif
Catalin
Aia cu hemoroizii e mortala! rofl.gif
simonsays
pai nu mai stiu ce jena aveam atunci, de eram asa de crispat .... ohyeah.gif
oricum, autocenzura a functionat ... incercam sa ii pastram intacta relatia melindei ... rofl.gif

later edit: apropo, care mai vrea sa puna poze de-ale hanului (adicatelea care vrea sa puna pe han un set de poze, si nu vrea sa stea 7 ani sa le ataseze, si nici nu are chef/timp sa faca un cont la fotobucket aia), sa-mi trimita pozele, si le pun intr-un nou album acolo; sau ii dau parola, si le pune singurel (depinde si de user acuma ... ohyeah.gif ); in caz ca autoritatea suprema, dumnezeul dumnezeilor nostrii de pe han se simte ofensat de numele userului de pe photobucket (hanuancutei), ii cedez de bunavoie contul si parola...
melinda
SS, NU ESTI SANATOS!!!
Acum inteleg de ce ai intarziat atat de mult cu postarea: stiai ca, dupa ce le vad, nu mai ai mult de trait, nu-i asa? Nu ai sa mori in patul tau, de moarte buna! Cu prima ocazie, la prima intalnire te alegi cel putin cu picioarele rupte (din partea mea, desigur! 50.gif ).
Omule, daca EU (care eram cat de cat in tema) am avut un adevarat soc vazand pozele... mi-e groaza sa ma gandesc la reactia lui A!!! yikes.gif
Si, ca si cum nu ar fi fost de ajuns ca ati complotat toti 3 (baietii) ca sa ma "compromiteti", ai bagat si comentariile alea uschite... Crezi ca usor mi-a fost sa vad chestiile astea la serviciu, in timp ce ai mei colegi roiau prin preajma?! De cateva ori mi-a venit sa-mi bag singura pumnul in gura... hohotele ma innecau... aproape ca mi-au dat lacrimile... Stai, nu trage concluzii pripite: atat hohotele cat si lacrimile erau de ras... devil.gif
Madalino, mama, cum poti sa suporti langa tine, zilnic, un asemenea monstru?! Esti convinsa ca nu are ceva buba la cap? devil.gif Ai toata admiratia mea, pentru rabdarea de care poti sa dai dovada! Si, a propos: abia astept sa ne revedem... desi iti cer scuze anticipat pentru ce i se va intampla "jumatatii" tale (la eforturile mele de a-l "jumuli", fii sigura ca se va alatura si A; asta, daca nu cumva o sa divorteze de mine pana atunci; pentru ca "probele" furnizate de impielitatii astia mici - toti 3 - sunt suficiente pentru 20 de divorturi, nu doar pentru unul).
Mozart, puiul mamii, soata ta nu te-a lasat fara podoaba capilara vazand "avansurile discrete" pe care mi le faceai, in fata aparatului foto?!
Dumnezeule, cine mai face ca mine, ca mine sa pateasca! Am avut incredere in voi si am venit la intalnire singura, fara "cavalerul" meu... normal ca nu a avut cine sa ma apere, nu?! Sa-mi fie invatatura de minte si sa nu ma mai cred in siguranta, alaturi de voi! yikes.gif
simonsays
deci .. sa regret ca nu am pus TOATE pozele .. ??? ohyeah.gif iti dai seama, ca in afara de divort, se lasa si cu impuscaturi .... rofl.gif doamneeee... ce banda de depravati sintem ... spoton.gif
melinda
QUOTE
doamneeee... ce banda de depravati sintem ...

Cine zice, ala e! rolleyes.gif Eu nu recunosc nimic... decat daca imi convoci Marea Adunare Nationala (sic!).
Cat despre impuscaturi... e mult prea complicat: permis port-arma, arma propriu-zisa, munitie... puscarie yikes.gif Nu e mai simplu sa scape omul (A) de mine?!
Roaga-te sa nu se intample asa ceva! In caz contrar, chiar ca nu o sa mori in patul tau si nici nu va mai trece mult pana atunci! 50.gif
PS: daca am spus ca nu o sa mori in patul tau, nu inseamna ca vei muri in "al alteia"... devil.gif Madalina, iarta-ma, trebuia sa i-o spun!... hh.gif
simonsays
mhm.. deci tam-nesam ma inviti in patul tau .. binee..... spoton.gif
melinda
Siiiigur ca da! Vrabia malai viseaza... Ca sa nu mai existe confuzii: "vrabia" erai tu, nu eu.
Eu urma sa fiu calaul, nu cea care ofera recompense! jamie.gif
"Al alteia" inseamna al alteia, nu al meu si nici al mandrei tale. Si am spus ca "nu vei muri...etc".
Oricum, imi fac "mea culpa" ca nu am modificat formularea (ma asteptam sa trantesti ceva de genul asta, depravat imbatranit in rele! tongue.gif ). Sper sa-mi fie invatatura de minte, sa nu-ti mai las nici o "portita deschisa".
Da-te mai aproape sa-ti spun ceva la ureche, sa nu mai stie si altii: inconstientule, vrei sa declansezi un razboi civil intre tine si A?! Hold your horses, man! 50.gif devil.gif

PS1: SA NE SPUNA CINEVA DACA SUNTEM OFF-TOPIC! SA NE OPREASCA CINEVA (si, daca se poate, sa nu fie A! Da, Doamne, sa nu fie A!!! rofl.gif )!
PS2: Sper ca "smilie" de mai sus inseamna plans"! unsure.gif
Mara
Beiii, am vazut si eu pozele. Toate pozele! Si nu era nimic scandalos. Ma rog, din punctul meu de vedere... hmm.gif Asta o spune ceva despre mine?! unsure.gif laugh.gif

Simon, si eu cand am spus ca esti un "oPsedat batran" te-ai revoltat. rofl.gif
melinda
Mara, esti un om fericit: nu ai avut ocazia sa-l vezi pe Marele OPsedat in actiune! "Mieluselul" asta constipat (care se pare ca are niscaiva probleme "pidosnice", dupa cum bine observase si Catalin, la un moment dat) e in stare de multe (mai ales rele). De-aia, de cate ori o revad pe mandra lui, ma uit cu atentie sa vad daca nu cumva i-au crescut aripioare de ingeras (ei, nu lui!). devil.gif
Mara, fata draga, sa intelegem ca voiai "mai mult"?! blink.gif
Mara
Eu? Mai mult?! Neah... rolleyes.gif laugh.gif

Probleme "pidosnice" rofl.gif rofl.gif Ei, la asta nu ma gandisem, dar... se cam potriveste.

Mel, iti dai seama ca in 5 minte o sa atace oPsedatul sef, nu?
melinda
Am doua variante sa scap:
1. sa-i fi stat ceasul (sic!);
2. sa nu mai fie pe han si sa nu vada pana maine...
Variantele se refera la "urmatoarele 5 minute"... yikes.gif Pentru restul nu mai pot garanta... ohmy.gif
simonsays
HMMMMMMMMMM....................

dragele mele.... se pare ca va lipseste ceva .... nu ajungeti la struguri, si ziceti ca sint acrii... ma rog, pidosnici .... mda..

Melinda, eu zic ca nu cu mine tre sa se razboiasca A, ci cu tine; ceva war under plapumioara .. sa mai linisteasca nitel hormonii, ca, dupa ce ca sari pe masculi la intilniri, mai faci si pe mironosita, si acuzi pe altii ... rofl.gif si mai si recunosti ca m-ai vazut "in actiune" ohyeah.gif good !!!

Mara, dear, pe tine e greu sa te scandalizeze cineva.. sau ceva... stiu din proprie experienta ... ups, nu trebuia sa zic asta ??? ohyeah.gif ohyeah.gif
melinda
QUOTE (simonsays @ 17 Aug 2004, 03:19 PM)
Melinda, eu zic ca nu cu mine tre sa se razboiasca A, ci cu tine; ceva war under plapumioara ..

SS, sadic mic, ce tot scrii acolo?! Sa astept pana la "Plapumioara"?! Iti dai seama cate luni mai sunt pana atunci? Chiar ca as ajunge in stare sa... Doamne fereste! ohmy.gif
Cat despre "in actiune"... ce mai, numai gura-i de tine!... devil.gif Un motiv in plus sa o compatimesc pe mandra ta... jamie.gif
Mara
Domnu' Simon, habar n-am ce-ti imaginezi ca stii din proprie experienta despre mine, dar dupa cum zice si Melinda ... numa gura-i de tine. tongue.gif Pssst, vezi ca-mi distrugi reputatia! Cata o mai fi... rofl.gif
simonsays
mhm... deci... amandoua.. ma laudati.. ca sint bun.. cu gura... hmmm.... si cica nu aveti de unde sa stiti, ca doar nu din proprie experienta .... hmm.... reputatia voastra... rofl.gif
simonsays
deci mandra este chiar langa mine, si, citez "e, lasa ca stiu eu cum esti.. daca esti bland, inseamna ca ai facut vreo prostie ..." ohyeah.gif deci.. tzeapa... nu avetu cui sa ma paratzi !!! ohyeah.gif
simonsays
acuma... sincer sa fiu... daca ma mai uit odata pe pozele alea... hmm.gif si pe ce s-a scris pe aici ... doamne, ce parere si-or face oamenii astia care nu ne cunosc ?!? ce depravati putem fi !! rofl.gif dar.. nu prea ar fi aproape de adevar... ba chiar din contra. Ceea ce ma enerveaza cel mai tare la fetele astea e ... fidelitatea aia .. anormala (pentru mine laugh.gif ) fata de partenerii lor ... si ca ma dau de gol ca numai gura e de mine ! rofl.gif
melinda
QUOTE (simonsays @ 18 Aug 2004, 12:37 PM)
Ceea ce ma enerveaza cel mai tare la fetele astea e ... fidelitatea aia .. anormala (pentru mine laugh.gif ) fata de partenerii lor ... si ca ma dau de gol ca numai gura e de mine ! rofl.gif

SS, tot raul e spre bine, recunoaste! Daca nu am fi atat de "rele" fata de tine, cum ai mai baga de seama cat de buna fata e Mada? tongue.gif Ca sa nu mai vorbim de toleranta ei fata de "curtile disperate" pe care le faci purtatoarelor de fusta, in general! wink.gif spoton.gif
Cat despre alte "detalii tehnice"... am dat cu ghici-ul, recunosc. 6.gif
PS: chiar am nimerit-o?! devil.gif
simonsays
hmm.. amatoarele de detalii tehnice le astept pt explicatii in detaliu, cu demostratii practice ... ohyeah.gif
cat priveste ..toleranta.. e, asta e, am avut bafta ! spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.