Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Orasul Meu Natal
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
mememe
Am citit la mai multi useri cum isi exprimau afectiunea fata de orasul (locul ) natal , si cum il lauda si il ravnesc din nou in jurul lor . Astfel am zis ca ar fi dragut daca fiecare ar posta cate o imagine doua sau mai multe cu orasul (locul) in care au crescut si care intr-o oarecare masura i-a crescut .Dar deasemenea as vrea si eventualul oras de adoptie , cel ce va primit in sanul sau.Si in care traiti in acest moment. Va rog nu poze din excursii ..doar poze cu oraselul sau satul vostru natal.

Incep tot eu cu 2 poze din Piatra Neamt , locul in care mi-am petrecut copilaria , locul de care sunt legate unele dintre cele mai pretioase amintiri ale mele.

user posted image teatrul tineretului cu biserica si turnul lui stefan
user posted image in fata la hotel ceahlau.

Orasul e mic dar e atat de frumos. E inconjurat de padure in toate directiile . Am sa caut poze mai frumoase sau mai sugestive ... din pacate nu am momentan. Voi reveni cu poze si din orasul adoptiv dar vreau sa fac cateva frumoase cu mana mea.
cretze
... doar o mica parte din orasu' meu ... stiu ca poza este mare (1.32 MB devil.gif ), insa cred ca merita ... incercati sa o vedeti la adevarata ei dimensiune: My Home Town

Cretze ph34r.gif

P.S. ... nu dati direct in link pentru ca o sa se incarca foarte greu ... cel mai bine ar fi dati right-click pe link -> Save Target As ...
mememe
Un singur raspuns de la atatia oameni ..... dragi mosului bagati imagini cu oraselul vostru.
chatonel
frumos...
rebel
Piata Unirii din Focsani - vedere dinspre strada.

user posted image
rebel
La noul Teatru ..

user posted image
Felina
Si eu ce fac daca 'orasul meu natal' nu e oras unsure.gif ?

roflmao.gif
jkd
aceeasi intrebare ...
eu sunt Taran, de la tara !!! si sunt mandru de asta!...

rebel
Atunci puteti depune imagini cu orasul copilariei voastre, daca nu aveti vreunele cu localitatea respectiva.
flu
Cladirea Garii din Arad... atunci...

flu
... si acum...
Felina
Flu, parca era mai frumoasa atunci smile.gif . Se potrivesc mai bine carutele cu arhitectura. cool.gif
dead-cat
Ca tot veni vorba de gari...
gara Timisoara (Nord) pe vremea imperiala
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.