Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ne Intalnim La Brasov In August?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
YoyoMan
Propun - de acuma - oficial sa ne intalnim in numar cat mai mare la Brasov, la mijoc de tara deasa laugh.gif si sa ne povestim si sa ne veselim la beroace si la vinoace.

Data nu am stabilit-o pentru ca ma gandesc ca o sa o stabilim de comun acord asa ca dati-i drumul copii! thumb_yello.gif
YOo
In sfarsit Yoyo ... biggrin.gif ... thumb_yello.gif

Am sa fiu eu urmatorul care sparge gheata spunand un: "DA VIN!" hotarat.
Cand? Oricand vreti/stabiliti voi ... Concluzie: puteti conta pe YOo!
Cla
Cum adica vii, YOo? huh.gif Pai tu esti acolo si cand cazi din pat... rofl.gif
YoyoMan
Odata YOo, de doua ori YOo, de trei ori YOo - ADJUDECAT! laugh.gif

OKEEEYU - evident ca vine YOo!
Cine se mai inscrie pentru marea intalnire de la Brasov?
Repede repede - sa prindeti superoferta! wink.gif
YOo
QUOTE (Clarence @ 22 Jul 2004, 02:43 PM)
Cum adica vii, YOo? huh.gif Pai tu esti acolo si cand cazi din pat... rofl.gif

rofl.gif ... Cla ... nu trebuia sa spui ... asta trebuia sa fie secret secret.gif ... sa creada lumea ca este mare deranjul. Intelegi? laugh.gif

Pese:
Apropos Cla ... tu n-ai nimic de declarat oficial aici? rolleyes.gif
Aramis
Eu as veni, adica e posibil sa ajung in BV intre 5 si 11 septembrie, daca totul merge bine smile.gif Va zic eu maine sau poimaine daca vin sigur, sigur de tot.
YOo
Ne spui sigur, sigur, sigur, sigur de tot Aramis? laugh.gif

mwah1.gif
YoyoMan
Ok Aramis - o putem lasa si pe inceputul lui Septembrie - poate e mai bine asa. O sa stabilim cu YOo o data si o sa o supunem la vot - dar asta dupa ce se mai anunta doritori mah!

Haideti maaaa! Asa probleme multe aveti? laugh.gif


Bagati mare!
mogaldeatza

Vin. Am 'vacanta" pana pe la sfarsitu lunii august, dupa aia pot numa in weekend-uri.
YOo
Yoyo ... nu cu mine ar trebui sa stabilesti data ... eu pot veni oricand la intalnire tongue.gif Cred ca cel mai bine ar fi ca cei care au spus ca vin, sa dea un interval de zile intre care ar putea ajunge in BV ... ceva de genul ... intre 23 si 30 august.
Ce spuneti?

Si (in special smile.gif ) pentru cei mai nehotarati dintre voi ... va ofer un stimulent vizual :
YoyoMan
Eu ma refeream la tine YOo pdpdv organizatoric - pt ca si tu te-ai bagat cand am inceput toata chestia asta. Evident ca tu mergi daca esti acolo oricum laugh.gif

Voiam sa spun ca dupa entuziasmul pe care il vad aici nu prea are rost sa ne batem capu'... Se pare ca nu o sa iasa nimic... Nu prea vor oamenii din cate vad eu... cry.gif

Sorry...
Vornicum
Yoyo, YOo si mogaldeatza, io as vrea da' vedeti voi, nu poci ca e departe.
Insa considerati inca un ardelean la intalnire fie el si cu gandul.

YoyoMan, nu dispera , deja sunteti fro 4 ciocoflenderi. tongue.gif
Cla
Yoyo saracutul de tine, pacat ca n-avem un smily care sa te mangaie pe cap si sa-ti stearga nasul laugh.gif
Dupa cate stiu azi, voi bantui prin Brasov in ultima sapt. a lui August... si nu ma intereseaza cine face rost de bere, n-as vrea sa pomenesc vreun nume, asa-i, YOo?? rofl.gif
YoyoMan
Tre sa vb cu Mihai sa faca de aia care isi sterg nasul Clearence. Deci sa inteleg ca tu mergi? ohmy.gif

Buei Vornice - ashea tredezi tu colegii te taztatura mah? Pai sa poate asa ceva?
"E departe - e departe" zice el... pai si ce? De mine e aproape sau cum? Te dor rotile de la tren daca mergi?
Zi ce ti-e lene! tongue.gif
Cla
Eu voi fi acolo, Yoyo. Aduc batiste cu mine rofl.gif Daca ne-ntalnim la o bere - bine, daca nu... dunno.gif
btw: Cl(e)arence. [cut] wink.gif
YoyoMan
Adica vei fi acolo oricum sau ce sa inteleg? Si in ce perioade o sa fii acolo? Si cate batiste aduci? Se poate sa fie Zewa sa nu ma gzgariu la nas? blink.gif smile.gif Si se poate sa fie cu aroma de-menta? laugh.gif
YOo
Yoyo, Cla, mogaldeatza, Aramis ... eu spun sa stabilim o data exacta (sau in cel mai rau caz un interval de maxim 2 zile) pentru intalnire ... Ok? Cine poate si vrea, vine... cine nu, nu! Fetele (Aramis si Fausta) cum au facut la Iasi? Forumistii s-au tot invartit in jurul cozii ca se intalnesc ... si pana la urma fetele s-au hotarat si s-au intalnit doar ele ... Si ce? Credeti ca nu s-au simtit bine?

Yoyo ... eu cu Cla am vorbit demult ca o sa ne vedem in BV (avem ceva de impartit biggrin.gif) Daca poti si vrei sa vii ... esti bine-venit tongue.gif La fel si voi fetelor mwah1.gif
Tu, Yoyo, ai pomenit de o intalnire la Brasov ... Eu stiind ca ma voi vedea cu Cla in BV, mi-am spus ca ar fi frumos daca ar mai veni si altii ... De aceea te-am abordat si ti-am spus ca ai putea sa propui o intalnire la BV ...

Eu unul sunt dispus sa ma intalnesc si cu (doar) doua persoane ... si cu una ... si pana la urma, daca nu o sa vina nimeni la locul si data stabilita ... am sa beau o bere si am sa ma gandesc la voi ... Na! E bine?

In concluzie ... haideti sa incercam sa stabilim o data fixa si dupa aceea mai vedem cine o sa mai doreasca sa vina ... ok? Va las pe voi sa propuneti tongue.gif
Cla
Eu stiu ca ma-ntalnesc cu Cora si YOo (sorry YOo, ladies first wink.gif ) biggrin.gif YOo, trebuie s-o intrebi si pe Cora cand ii convine, nu? Mai stii, o avea program cu vreun ales de-al ei de care inca nu stii tu... rofl.gif
YOo
QUOTE (Clarence @ 26 Jul 2004, 07:09 PM)
Eu stiu ca ma-ntalnesc cu Cora si YOo (sorry YOo, ladies first wink.gif ) biggrin.gif YOo, trebuie s-o intrebi si pe Cora cand ii convine, nu? Mai stii, o avea program cu vreun ales de-al ei de care inca nu stii tu... rofl.gif

Aaaa... da uitasem sorry.gif ... Cum sa nu, va fi acolo si Coritza smile.gif
Cat despre partea cu alesul ... devil.gif sincer ma indoiesc .... nu are cum sa scape de privirea iscoditoare a lu' tata socru (sau socru mic huh.gif ) evil.gif

rofl.gif
aurasupacurasu
Stabiliti data ,in august la sfirsit e super misto ,ca vin si eu "acasa" pe 16-17 august si daca din nefericite motive nu ajung ,o trimit pe varamea (georgiamatache)"chu-chu" à lu Clarence la intilnire in locul meu ,trebe sa ia trenu sa vina dar sint sigura ca o sa-i faca placere sa vina...........haideti stabiliti s-au nu? huh.gif
LigiaB
Buna guys,

Haideti sa ne intilnim sapt asta, ce tot amintati, laugh.gif eu inca sint in Bv si vin si eu. rolleyes.gif

Btw, am fost la Cerb si a cistigat tipa care am spus eu ca va cistiga, cea din Malta. spoton.gif
Cla
Hey Ligia, welcome! flowers.gif La mine nu merge saptamana asta, no no... mai tarziu yeah.gif

Ce a fost la Cerb, tombola? huh.gif
Serenity
cry.gif cry.gif cry.gif
punctt
rolleyes.gif " cry.gif "

Ce s-a intamplat Serenity?

p.s. Eu astept data exacta... poate poate... smile.gif
aurasupacurasu
Si noi ,si noi! drunk.gif dance.gif
Afrodita
Mai io as veni, da' nush daca mi se mai dau libere si in august parca as vedea si marea...Voi stabiliti ce si cum si e posibil sa apar si io..Nu promit insa nimik cry.gif
P.S. Ah ce ma mai plimbam prin locurile din poza acu 2 ani si un pic... biggrin.gif
YoyoMan
Ok YOo! Am inteles. Ueit a minit ca nu am zis io ca daca am fi mai putini e naspa sau asa ceva. Ma gandeam sa fim cat mai multi si de aia am zis ca sa ne intalnim in Avgust ca sa aiba omul timp sa se gandeasca si sa programeze ce si cum.

Ok! Daca vreti o data zic data: sa fie pe 28 Avgust si asa sa-i ramana numele laugh.gif Pe 28 (sambata) e ultimul weekend din august si cred ca si cei care au fost pe la mari si tari sunt deja inapoi in vizuine. O ora exacta nu am cum sa spun pentru ca eu ma duc cel mai probabil cu trenul si nu stiu la ce ora ajung. Pot sa spun in principiu sa ne vedem pe la 5 dupamasa. Dar asta nu are cum sa fie ora fixa pt ca na... nu ai cum sti cand or sa ajunga oamenii.
Ce parere aveti? E ok asa? smile.gif
Aramis
Daca e pe 28, va urez distractie placuta mwah1.gif si sa va ganditi un pic de tot si la mine smile.gif YOo, daca vin, aranjam noi o intalnite tete-a-tete? smile.gif

pese: eu inca nu stiu sigur, sigur daca vin, dar in cazul in care raspunsul va fi unul afirmativ, voi fi in Brasov intre 5 si 11 septembrie
Georgia
Ai ca vedem noi ce facem macar stim data 28 august batut in cuie
YOo
Bunnnnn ... Yoyo atunci asa sa fie:

INTALNIRE LA BRASOV PE DATA DE 28 AUGUST !!!

Cine poate veni ... este binevenit !!! tongue.gif ... Cine nu? Ne vom gandi la voi! thumb_yello.gif


Aramis daca ajungi in BV ... just let me know biggrin.gif ... Oricand rolleyes.gif

Sery ... care-i treaba? de ce cry.gif ?
sad.gif
ComicDiva
Have fun y'all! spoton.gif
Don't get drunk, don't get high, pastrati-va pantalonii si/sau fustele pe voi at ALL times, indiferent ce propuneri vi se fac just say NO!
si daca nu puteti respecta aceste reguli... faceti un film si-l punem pe internet! devil.gif

Poate ii aduce cineva din Bucuresti nutella lui YOo... thumb_yello.gif show him you care sorry.gif

forta fie cu voi!
YOo
Vai Divo sorry.gif ... cata consideratie, numai un chocoholic putea gandi asa laugh.gif ... merci frumos pentru gandul bun care l-ai avut pentru mine ... mwah1.gif
Pentru asta promit ca atunci cand ne vom intalni voi veni cu o cioco numai si numai pentru tine tongue.gif
YOo
Haideti sa va mai arat ceva ... rolleyes.gif

Zidul Cetatii Brasovului ... vedere de sub Tampa:
Cla
Acum o spun oficial, pt. ca de azi stiu precis ca pot veni, daca ziceti voi asa, atunci pe data de 28: HOP SI IO! dance.gif
Sper sa nu intervina ceva neprevazut hh.gif cry.gif
YOo
hehehehe.... atata voiam sa citesc laugh.gif ...

bem ... bem ... bem .... bem ...

drunk.gif ... drunk.gif .... drunk.gif ... rofl.gif

HAI LUMEEEEEEE !!!!!
Cla
Yeah!! Cine mai are curaj? Unde-i matza... rofl.gif
Georgia
Hai sa ne lamuriti si pe noi unde e de fapt "locul cu pricina "(intilnirea noastra)
pentru mine va fi prima oara sper sa nu se intimple ceva sa nu pot veni
am trecut prin Brasov dar nu l-am vizitat niciodata sint curioasa
noi oricum avem o tara frumoasa biggrin.gif
Cla
La YOo acasa. Dam buzna cu totii si-i golim frigi biggrin.gif Si pe Yoyo il punem sa fiarba clatite rofl.gif
Georgia
Foarte amuzant Clarence !
Pe el l-ai intrebat este de acord sa ii invadam casa rofl.gif rofl.gif
Serenity
YOo , pai in afara de faptul ca mi-e imposibil sa vin.. nimic cry.gif Plangeam eu si inainte sa aud de Nutella, darmite-acum..

Sa va ganditi si la mine.. si sa-mi dedicati o felie de paine cu Nutella, neaparat! cry.gif
Georgia
Hai YOo spune undeeeeee
YoyoMan
Helau helau YOo! Eu am dat o idee - o data si sa vedem in asa fel incat sa convina la toata lumea! Daca nu e ok atunci o schimbam. Nu e batuta in cuie asta. Am spus 28 pentru voi ati vrut o data. Dar nu e neaparat sa fie asta. Ideal e sa cadem de acord pe o anumita data in asa fel incat sa poata veni cat mai multi pentru ca asa e cel mai fain. Deci ca e mai incoace sau mai incolo cu cateva zile nu e nici o problema - numai sa ne intalnim cu mic cu mare laugh.gif

Daca e ok 28 atunci asa o sa ramana - cum decidem impreuna wink.gif

thumb_yello.gif
Cla
Yoyo daca tu asa zici ca inca nu-i fixa ziua, atunci sa vedem cati suntem si cum i-ar conveni fiecaruia mai bine. Sa scrie fiecare sambata preferata deocamdata. Mie mi-ar conveni mai degraba cu o saptamana inainte, pe 21.
Acum sa vedem ce mai zic si altii. smile.gif
YoyoMan
Clearence stiiiiieeee biggrin.gif
Exact asta am vrut sa spun! Fiecare sa zica data care ii convine cel mai mult si apoi decidem dupa ce zic oamenii. Cine-s io sa dau date fixe si de-alea? Asa ca haideti sa facem. Cred ca cel mai fain e sa fim multi. Asta e parerea mea. Sa mergem la BV si sa ne intalnim 5? E aiurea.

Parerea mea... tongue.gif
Vornicum
QUOTE (ComicDiva @ 27 Jul 2004, 05:35 PM)
Have fun y'all! spoton.gif
Don't get drunk, don't get high, pastrati-va pantalonii si/sau fustele pe voi at ALL times, indiferent ce propuneri vi se fac just say NO!
si daca nu puteti respecta aceste reguli... faceti un film si-l punem pe internet! devil.gif

Poate ii aduce cineva din Bucuresti nutella lui YOo... thumb_yello.gif show him you care sorry.gif

forta fie cu voi!

Diva gandeste pe placul meu, care este. harhar.gif
Nutella rofl.gif tongue.gif
Eu ii aduc bomboane lu' Iglesias al nostru cel frumusel ( aici se cuvine un "macar-al mama" )

Buey ... rofl.gif

"Don't get drunk, don't get high, pastrati-va pantalonii si/sau fustele pe voi at ALL times, indiferent ce propuneri vi se fac just say NO!"
Greu sa rezisti Playboyului nostru ... rofl.gif

YOo , simpaticule, kiparosule, hai la tata in balon!
YOo
QUOTE (Vornicum @ 28 Jul 2004, 11:11 AM)
YOo , simpaticule, kiparosule, hai la tata in balon!

Buey Vornice cu regret ( sad.gif ) te anunt ca nu pot veni la tine in balon nonono.gif ... Motivul este unul singur, indivizibil si clar ... Imi este rau de inaltime ... Mhmm ohyeah.gif ... Asa-i ... whistling.gif ... devil.gif

QUOTE (georgiamatache)
Hai YOo spune undeeeeee

Pai ... sincer yo ma gandisem la un bar cu terasa care se numeste Formula Pub ... Este foarte dragut locul si se afla in apropiere de Piata Sfatului (si Biserica Neagra tongue.gif ) ... Asta daca voi nu aveti alte preferinte unsure.gif ...

QUOTE (Sery)
YOo , pai in afara de faptul ca mi-e imposibil sa vin.. nimic

Sery nu exista NU POT ... exista NU VREAU ... Ce anume te impiedica? Spune-mi poate gasim o solutie sa te avem alaturi rolleyes.gif

Cla si Yoyo ... ma rog. Cum credeti voi dunno.gif ... numai sa vina lumea si sa ne intalnim odata
Apropos ... acu' ce fac imi schimb semnatura cu data de 21?
aurasupacurasu
MIE I-MI CONVINE,pot sa-mi aduc si "remorca" si puradelul cu mine? ca altfel nu pot sa ma deplasez.....
Plus ca vreau sa stiu si unde ,altfel ma duc si ma asez pe scarile Bisericii Negre! cry.gif cry.gif
YOo
Mey auras poti sa vii si cu catzel si cu purcel si cu ce vrei tu numai sa vii ... laugh.gif
Si stai linistita ca nu te parasim noi pe treptele Bisericii Negre ... mwah1.gif
Cla
Aura, si io si YOo, la fel cu remorca venim smile.gif
YOo
Haha ... acum sunt la lucru ... si cum nu avem voie sa fumam aici, acum 5 minute am iesit la o tzigara smoke.gif ... Si m-am gandit ca ar fi frumos sa fac niste poze cu Tampa ... daca tot este la o aruncatura-de-bat distantza de locul unde lucrez rolleyes.gif
Fiti sinceri si spuneti-mi ... nu v-ar placea ca la locul de munca sa avetzi o priveliste de genul asta atunci cand iesitzi la o pauza de o tzigara? tongue.gif

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.